2:2
1:2
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov B - FBK Fat Pipe Vosy Praha 5:4
14. Karel Svatoš, 15. Jan Větrovský, 23. Šimon Otto, 24. Karel Svatoš, 45. Šimon Otto - 17. Jakub Pouchlý, 20. Martin Vořísek, 33. Adam Sova, 43. Miroslav Mestek; rozhodčí: Michal Kolář - Jakub Dragoun; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 1; zásahy brankářů: Karel Mrkos ? - Lukáš Zeman ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:2;
45:00
44:59
Vosy nevstoupili do utkání dobře, vždyť hned v první třetině dvakrát inkasovali. Ve druhé hrací části dokázali vyrovnat, ale Traverza na to zareagovala dalšími dvěma góly. Ve třetí třetině převzali otěže zápasu, ale gólem v poslední minutě si nakonec vzala vítězství Traverza.
44:55
Vosy zareagovali rychle, hned po úvodním buly odvolali brankáře a šli do šesti, ale ani se už nedostali na půlku soupeře a zápas tak končí nejtěsnějším možným vítězstvím Traverzi.
44:30
Zase Otto a zase to měl až příliš jednoduché, jen se tentokrát trefil ne z pravé, ale z levé strany. Ale opět na zadní a opět s tím mohl Zeman jen málo co udělat.
44:29
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #8 Šimon Otto, asistoval #13 Jan Větrovský (5:4).
43:49
Zeman dalším jistým zákrokem nepřipustil změnu skóre.
42:05
Vosy vybojovali balonek, rychle vstřelili gól a zápas tak spěje k nájezdům.
42:04
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #8 Miroslav Mestek, asistoval #32 Jan Vít (4:4).
41:57
Těžko číct, jestli teď Vosám chybí k vytvoření většího tlaku na soupeře fyzická kondice nebo chuť, ale jestli chtějí ještě se zápasem něco udělat, musejí přidat.
40:55
Stejně jako se jim může vymstít zahazování šancí jako byla tahle.
40:22
Vosy teď mají delší dobu více ze hry, ale jestli si nedají pozor na napadání soupeře a na brejky, může se jim to vymstít.
37:57
Mrkos teď na druhé straně také vynikající.
37:34
Vosy teď hlavně díky Zemanovi přestáli dvě brejkové situace v krátkém sledu. Zeman drží svůj tým stále ve hře.
36:13
Míra Mestek teď obrovskou chybou při rozehrávce ve středu hřiště dovolil Traverze jít dva na jednoho, Zeman výtečný.
34:45
Pouchý fauloval v rohu hřiště a Traverza se tak ještě na chvíli udržela na útočné polovině, ale netrvalo to dlouho a teď jsou Vosy v delším tlaku.
32:27
Sova se konečně rozhodl soupeře ztrestat i jinak než snahou zlámat jim florbalky.
32:26
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #99 Adam Sova, asistoval #8 Miroslav Mestek (4:3).
30:00
30:00
29:07
Štamberg teď v obrovské příležitosti trefil spojnici branky.
27:49
Vosy se ubránili zajímavé standardce.
27:00
Vosy teď díky Zemanovi přestáli další obrovskou šanci.
25:14
Mrkos teď tahá z rukávu jeden parádní zákrok za druhým, Vosám se nedaří snížit.
23:59
Dopolední sluníčko snižuje viditelnost na hřišti v nešťastně řešené hale, která postrádá rolety.
23:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #21 Karel Svatoš, asistoval #95 David Podhráský (4:2).
22:55
Sova je dnes za zlého muže.
22:54
Vyloučen hráč #99 Adam Sova družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
22:37
Traverza s výhodou, buď gól nebo přesilovka.
22:01
Otto to teď měl až příliš snadné.
22:00
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #8 Šimon Otto, asistoval #96 Ondřej Duda (3:2).
21:40
Zíka sám sebe dostal pod tlak u vlastní brány, ale dokázal se z ošemetné situace vymotat i s balonkem.
20:47
Zápas je opět srovnán. Využijí Vosy psychologickou převahu a dokonají obrat?
19:41
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #27 Martin Vořísek, asistoval #22 David Křivánek (2:2).
19:17
Vosy zpátky v tlaku, Křivánek na vrchu deštníku.
19:00
Traverza drží balonek za brankou Vos, ze situace Vosy vysvobodil faul hráče Traverzy.
18:55
Vosám se taky nevede přesilovka podle představ.
18:30
Vyloučen hráč #4 Tomáš Vávra družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za bránění ve hře.
18:10
Vosy hrají s výhodou, tak teď buď gól nebo přesilovka.
17:27
Sova se konečně rozhodl ztrestat soupeře i jinak než snahou zlámat jim florbalky.
16:48
Vosám se nedaří dostat do nějaké větší šance, Traverza naopak hrozí z nebezpečných protiútoků.
16:37
Vosy snižují po pohledné akci 2 na 1. Mrkos si šáhl na balonek, ale nestačilo to.
16:36
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #81 Jakub Pouchlý, asistoval #99 Adam Sova (2:1).
15:01
Křivánek prohrál úvodní buly, Traverza na balonku.
15:00
15:00
14:09
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #13 Jan Větrovský, asistoval #8 Šimon Otto (2:0).
14:09
Tak jsem to pořádně zakřikl.
13:43
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #21 Karel Svatoš, asistoval #4 Tomáš Vávra (1:0).
13:43
Tak jsem to zakřikl.
13:23
Traverza na balonku, ale obrana Vos je zatím skálopevná.
11:46
Dlouhý centr šel na Křivánka, ale obranu soupeře touto variantou Vosy nepřekvapili.
09:57
Se střelou z dálky si gólman Traverzy poradil pomocí svého betonu a Traverza zahajuje postupný útok.
08:27
V obrovské šanci se po krásné průnikové přihrávce ocitl Pouchlý, ale tváří v tvář gólmanovi skórovat.
07:30
Mestekova střela míří vysoko nad branku.
06:44
Po závaru u pravého mantielu se Vosy dostali na polovinu soupeře, ale nedokázali soupeře výrazněji ohrozit.