1:1
1:1
- : -

FBC GLADIATORS UNHOŠŤ - FBC Kutná Hora 3:4pn
1. Karolína Kutalová, 13. Magdalena Klírová, 30. Magdalena Klírová - 5. Kateřina Voldřichová, 18. Dominika Němcová, 28. Barbora Blahníková, N Natálie Trpišovská; rozhodčí: Marek Stojanović - Kristýna Stuchlíková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martina Juzlová ? - Simona Jelínková ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #9 Natálie Trpišovská a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC GLADIATORS UNHOŠŤ hráč #48 Elen Hojerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC GLADIATORS UNHOŠŤ hráč #2 Magdalena Klírová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #11 Nela Procházková a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
31:53
Timeout FBC Kutná Hora
29:06
Branku družstva FBC GLADIATORS UNHOŠŤ vstřelil #2 Magdalena Klírová bez asistence (3:3).
27:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Barbora Blahníková bez asistence (2:3).
24:00
24:00
17:34
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Dominika Němcová, asistoval #9 Natálie Trpišovská (2:2).
12:58
Vyloučen hráč #5 Barbora Forštová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
12:41
12:00
12:00
04:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #2 Kateřina Voldřichová bez asistence (1:1).
00:52
Branku družstva FBC GLADIATORS UNHOŠŤ vstřelil #6 Karolína Kutalová, asistoval #2 Magdalena Klírová (1:0).