1:1
4:2
- : -

Florbal Ústí - TJ Sokol Nové Strašecí 5:4
32. Markéta Kociánová, 47. Kamila Egermaierová, 48. Lucie Mrázová, 49. Kateřina Šímová, 59. Klára Mečířová - 1. Nina Schumannová, 35. Lucie Kalinová, 41. Lucie Jandová, 41. Lucie Kalinová; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Kateřina Kočová 13 - Nikola Siskosová 16; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácího týmu Michala Wildhabera: Utrápané dvě třetiny se povedlo zlomit až výraznou rotací v sestavě. Soupeř byl dnes velmi dobře fyzicky připravený, což zároveň vyžadovala jeho osobní obrana, která byla velmi nepříjemná. Holky dnes naštěstí předvedly velké nadšení pro hru a spoustu florbalové krásy. Jen více a houšť. Děkuji soupeři i divákům za utkání a pořadatelům za výborný víkendový servis.
60:00
59:29
Vyloučen hráč Adéla Skořepová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za špatné střídání.
59:29
Vyloučen hráč Eliška Malíková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nesportovní chování.
59:00
GOOOOOOL! Ústí dokonává obrat v zápase a minutu před koncem vede 5:4.
58:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Mečířová, asistoval Petra Bratschaedlová (5:4).
48:45
Ústí za necelé 3 minuty dorovnává skore z 1:4 na 4:4, neskutečné!
48:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Kateřina Šímová, asistoval Klára Mečířová (4:4).
47:47
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
47:47
Mrázová dokázala prostřelit hostující golmanku.
47:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lucie Mrázová, asistoval Markéta Kociánová (3:4).
47:30
Zápas se přiostřuje, Ústí se snaží dohnat dvougolové manko.
46:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Kamila Egermaierová, asistoval Markéta Kociánová (2:4).
43:38
Vyloučen hráč Petra Bratschaedlová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
40:46
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lucie Kalinová bez asistence (1:4).
40:26
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lucie Jandová, asistoval Karolína Bulvová (1:3).
40:00
40:00
34:41
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lucie Kalinová, asistoval Petra Šteklová (1:2).
31:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Markéta Kociánová, asistoval Eliška Janurová (1:1).
28:57
Vyloučen hráč Eliška Janurová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
28:57
I hostující hráčky si zahrají přesilovou hru.
20:00
20:00
17:54
Vyloučen hráč Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:53
Skvělá individuální akce od Špírkové, golmanka hostí míček ale stačila na poslední chvíli vyrazit.
10:58
Další skvělý zákrok Kočové, dnes se musela vyspat opravdu skvěle.
08:42
Monstersave v podání Kočové.
07:30
První přesilovka domácích zústala nevyužita.
05:30
Vyloučen hráč Petra Šteklová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
05:30
Domácí si zahrají přesilovku.
04:30
Schumannová šla úplně sama na Kočovou, gol z toho není.
01:30
Skvělá kombinace druhé ústecké lajny golem ale nekončí.
00:40
Špírková nahazuje do útočného pásma.
00:22
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Karolína Bulvová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Siskosová; hráči v poli: Eliška Matějková, Veronika Petrová, Lucie Jandová, Nina Schumannová, Karolína Bulvová
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Kateřina Kočová; hráči v poli: Michala Rosendorfová, Lucie Mrázová, Eliška Janurová, Kamila Egermaierová, Lucie Špírková
00:00
Dobrý den, u dnešního utkání Vás vítám já, Jan Vaca a se mnou tu sedí Jan Polák. Zápas začíná za 20 minut a pevně věříme, že si ho užijete buďto naživo nebo u čtení našeho online zápisu.