2:4
1:2
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBC Česká Lípa 5:8
2. Eliška Juhaňáková, 20. Andrea Dostálová, 27. Jana Straková, 31. Andrea Dostálová, 48. Monika Hrnečková - 4. Petra Pavlíková, 18. Šárka Minářová, 21. Tereza Seifrtová, 36. Leona Lahoda, 36. Šárka Minářová, 38. Tereza Seifrtová, 46. Aja Bohatá, 48. Aja Bohatá; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 35 - Nikola Soukupová 19; po třetinách: 2:2, 2:4, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Procházky: konečně jsme zahráli to co umíme a holky odehrály celých 60 minut. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář trenéra domácích Mendla: Dneska jsme se překonali a odehráli nejhorší zápas sezony. Vůbec nic se nadařilo a body jsme odevzdali do Lípy. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:59
Počet střel během 3. třetiny - Soběslav 6 : Česká Lípa 18.
58:29
Hra je stále ve vysokém tempu, i když se blíží konec zápasu.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty utkání.
47:54
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Aja Bohatá, asistoval Aneta Slaná (5:8).
47:36
Domácí se nevzdávají a stále bojují.
47:32
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Petra Kabešová (5:7).
45:55
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Aja Bohatá, asistoval Markéta Cháberová (4:7).
45:26
Vacková si hravě prokličkovala celé hriště, ale bohužel ji brankářka vychytala.
43:25
Hrnečková trefuje tyč branky.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve 2.třetině - Soběslav 8 : Česká Lípa 16.
37:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tereza Seifrtová, asistoval Aneta Slaná (4:6).
35:32
Domácí vyloučení zřejmě rozhodilo celýž tým a v krátkém intervalu Lípa dává 2 góly, které je posílají do vedení zápasu.
35:31
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Šárka Minářová, asistoval Lucie Šmídová (4:5).
35:17
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Leona Lahoda, asistoval Petra Pavlíková (4:4).
35:16
Domácí jsou v plném počtu.
33:16
Vyloučen hráč Šárka Drunecká družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání.
33:16
Česká Lípa hraje přesilovou hru.
30:10
Díky gólu Dostálové se domácí dostávají do vedení.
30:09
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Petra Kabešová (4:3).
28:45
Rychlou rozehrávkou zkouší vstřelit gól Šreierová. Brankářka na poslední chvíli chytá.
26:35
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jana Straková, asistoval Kateřina Vojtová (3:3).
26:35
Skóre srovnává Straková po nahrávce Vojtové. Zápas je opět nerozhodný.
21:00
Pro domácí tým druhá třetina moc šťastně nezačala a Lípa opět navyšuje skóre.
20:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tereza Seifrtová bez asistence (2:3).
20:00
20:00
19:59
Počet střel během,první třetiny: Soběslav 10 : Česká Lípa 9.
19:52
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová bez asistence (2:2).
19:52
Další pokus Dostálové už je zakončen v síťce branky hostů. Skóre je vyrovnáno.
19:25
Ostrou střelou prověřuje brankářku hostí Dostálová.
18:40
Hrnečková také zkouší předvést důraz před brankou, bohužel nebodovala.
17:23
17:23
Důraz na bránu předvedla Minářová, která střílí druhou branku hostí.
13:02
Hosté rozehrávají a zkouší nahodit míček obloukem do branky - nepovedlo se.
11:50
Pavlíková z týmu hostů prověřuje pozornost Hnojnové, ta je ovšem připravená.
10:50
Domácí rozehrávají z rohu za bránou, ale bohužel se naučený signál nepovedl.
08:54
Na obou stranách můžeme vidět plno akcí, zatím bez dalsích gólů.
04:00
Náskok domácích dlouho nevydržel a hosté srovnávají skóre.
03:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková bez asistence (1:1).
03:20
Duo, které se postaralo o první domácí branku opět útočilo. Juhaňáková poslala dlouhou přímou přihrávku na Dostálovou, která krásně zpracovala a vystřelila, ale Soukupová ji vychytala.
01:16
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a David Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Aneta Pokorná, Markéta Cháberová, Tereza Seifrtová, Petra Pavlíková, Lucie Smrčková
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Monika Hrnečková