4:4
4:2
- : -

FBC Česká Lípa - TEXAS LONGHORNS 8:7
25. Petra Pavlíková, 26. Petra Pavlíková, 39. Petra Pavlíková, 40. Šárka Minářová, 47. Markéta Cháberová, 48. Šárka Minářová, 53. Markéta Cháberová, 59. Markéta Cháberová - 9. Dominika Kračunová, 21. Veronika Trenklerová, 27. Jana Pavlicová, 34. Michaela Lupačová, 37. Dominika Kračunová, 42. Michaela Lupačová, 50. Natalie Vesecká; rozhodčí: Petr Kopta - Josef Heřmánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Denisa Novotná 26 - Štěpánka Neumanová 35; po třetinách: 0:1, 4:4, 4:2;
Komentář domácích Procházka Petr (Vedoucí):
Dneska z naší strany dobrý zápas, plníme co si řekneme a funguje to. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů.
Komentář hostů Škvor Daniel (Trenér):
Dnes ztráta bodů u soupeře, kterého při vší úctě prostě musíme porazit, pokud pomýšlíme na playoff. Korunu tomu nasadil výkon mužů v červeném - některé výroky totálně mimo mísu. Ale to nám zápas rozhodně neprohrálo, zápas jsme si prohrály sami. Dneska zregenerujeme a zítra předvedeme mnohem lepší výkon. Díky pořadatelům a soupeřům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 12:13
60:00
59:31
Faulem ale zastavují své snažení.
59:19
Hosté to zkusí se šesti hráčkami v poli.
58:59
Vstupujeme do poslední minuty, hráčky Longhorns ztrácejí o jedinou branku.
58:27
Timeout TEXAS LONGHORNS
58:27
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #88 Petra Pavlíková (8:7).
58:07
Hanzelínová se dostala až před střídačku hostí, tam přihrála Gembecové, ta ale nedokázala zakončit.
57:05
Seifrtová se vytočila mezi dvěma obránkyněmi, její forhendová střela ale nekončí v bráně.
55:50
Cháberová byla ve skvělé šanci, její přihrávka ale k lépe postavené spoluhráčce nedorazila.
55:09
Smrčková z dobré pozice střílí, Neumanová však předvádí jeden zákrok za druhým.
55:01
Střely Minářové končí blokem obránkyně hostí, rozehrávat budou domácí hráčky.
53:46
Vesecká vyváží balon až za bránu domácích, její snažení ale střelou nekončí.
52:16
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #37 Jana Svobodová (7:7).
52:16
Tohle bude ještě drama! Po přihrávce Svobodové vyrovnává Cháberová.
51:08
Do útoku vyrazila Pavlíková, Longhorns ji však ztrojily a zabránily dalšímu postupu útočné akce.
49:12
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká, asistoval #8 Kateřina Kubištová (6:7).
49:12
Do konce zápasu zbývá něco přes 10 minut a hosté zásluhou Vesecké odskakují, domácí budou mít plné ruce práce.
48:53
Na hřišti uvidíme vyrovnanou hru. Po souboji na trestné lavici končí hráčky obou týmů.
48:47
Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
48:47
Vyloučen hráč #16 Aneta Rozehnalová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nesportovní chování.
47:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #20 Aja Bohatá (6:6).
47:45
Máme vyrovnáno! Bohatá předložila přihrávu Minářové a ta vyrovnává!
46:14
Domácí jsou velmi blízko vyrovnání! Zásluhou Cháberové jsou na dostřel jedné branky.
46:01
45:06
Hosté po kombinaci před bránou uklidňují hru na vlastní polovině.
42:13
Tečovaná střela končí mimo hrací plochu, rozehra pro hosty.
41:07
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Michaela Lupačová, asistoval #33 Jana Pavlicová (4:6).
40:08
Do třetí třetiny vstupují s balonkem na čepelích hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 18:9
40:00
39:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #36 Martina Gembecová (4:5).
39:10
Krátce po třetí brance si domácí připisují i čtvrtou! Po přihrávce Gembecové se prosadila Minářová přesnou střelou.
38:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #81 Lucie Smrčková (3:5).
38:52
Smrčková nalezla volnou Pavlíkovou a ta snižuje na 3:5!
38:01
Trenklerová z levého křídla netrefuje zařízení.
36:57
Dobrý obranný zákrok Smrčkové teď narušil kombinaci hostí.
36:05
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #47 Dominika Kračunová, asistoval #76 Petra Budská (2:5).
36:05
Hosté si připisují pátou branku! Zásluhou Budské a Kračunové mohou být Longhorns opět o něco klidnější.
33:28
33:28
Navrátilkyně z trestné lavice Pavlicová předložila přihrávku před branku Lupačové a ta přidává čtvrtou branku.
32:36
Oslabení přežil bez úhony i tým hostí a síly na hřišti jsou teď vyrovnané.
30:36
Vyloučen hráč #33 Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nesportovní chování.
29:13
Hezký zákrok si teď připisuje Neumanová, helmou zneškodnila další pokus domácích.
26:46
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #76 Petra Budská (2:3).
26:46
Dnešní zápas, zdá se, slibuje hezkou podívanou! Krátce po vyrovnání se skóre opět mění, hosté se zásluhou Pavlicové dostávají do vedení.
25:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #13 Tereza Seifrtová (2:2).
25:43
Pavlíková si připisuje vyrovnávací branku! Po asistenci Seifrtové se prosazuje střelou pod břevno.
24:53
Po inkasované brance se tlak hostí zvyšuje, kombinují jako v přesilové hře.
24:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (1:2).
23:41
Nováková z dobré pozice těsně míjí!
22:14
Cháberová se snažila vyvézt balonek z obranného pásma, u středového kruhu ji ale zastavuje Kubištová.
20:15
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #66 Veronika Trenklerová, asistoval #96 Natalie Vesecká (0:2).
20:10
Vesecká z levého rohu našla před bránou nehlídanou Trenklerovou, která zvyšuje na 2:0.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:11
20:00
19:01
Do konce zbývá minuta a hosté kombinují před vlastní bránou.
17:00
Souboj Seifrtové s Kubištovou nakonec dopadá lépe pro domácí hráčku.
16:06
Gembecová hledala Minářovou, její přihrávka ale před bránu nedošla.
14:34
Osamocená před gólmankou hostí zůstává Pavlíková, střela byla ale zblokovaná.
13:55
Domácí přežili oslabení bez úhony a jsou opět na hřišti v pěti.
13:15
Chybu v rozehrávce přesilovkové formace Longhorns mohla trestat Seifrtová, nedokázala ze ale dostat ke střele.
12:22
Domácí v oslabení kombinují na vlastní polovině hřiště.
11:55
Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
11:14
Přihrávka Bohaté mířila jen pod nohy domácí kapitánce Gembecové, a tak jsou na balonku opět hosté.
10:47
Minářová zastavuje kombinaci hostí.
08:24
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #47 Dominika Kračunová bez asistence (0:1).
08:23
Kračunová se u středového kruhu zmocnila balonu a po zemi vysílá prudkou střelu, na kterou byla domácí gólmanka krátká.
05:15
Trenklerová hledala před brankou Veseckou, balonek jí ale odskočil od čepele.
04:51
Dobrý pokus Gembecové, Neumanová proti ní však úspěšná.
04:08
Cháberová hledala Seifrtovou, ta ale před brankou hostí nenašla žádnou spoluhráčku v modrém.
03:32
Hanzelínová vyhazuje balonek z nebezpečné pozice.
02:32
Pavlíková sama před Neumanovou, její pokus ale nebyl úspěšný.
00:30
Meďášová s Hanzelínovou rozehrávají volný úder, útočná akce ale končí faulem domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopta a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Miroslava Nováková, Petra Budská, Jana Pavlicová, Michaela Lupačová
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Denisa Novotná; hráči v poli: Markéta Cháberová, Tereza Seifrtová, Petra Pavlíková, Lucie Smrčková, Jana Svobodová