1:2
3:4
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FLORBAL CHODOV 7:8
1. Filip Zakonov, 3. Martin Tokoš, 5. Martin Tokoš, 31. Daniel Šebek, 42. Martin Tokoš, 49. Martin Tokoš, 55. Patrik Suchánek - 2. Ondřej Vošta, 4. Lukáš Kafka, 27. Petr Majer, 40. Jiří Bauer, 43. Lukáš Kafka, 53. Jiří Bauer, 54. Martin Skřivánek, 56. Tom Ondrušek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 15 - Vojtěch Šimůnek 20; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:4;
60:00
Střely po třetí třetině: Boleslav - 8, Chodov - 7.
60:00
59:21
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
59:21
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
59:21
Máme tu dvojí vyloučení na závěr zápasu. Boleslavský Hemerka a Bauer z Chodova dostávají dvouminutový trest za hrubost.
59:09
Suchánkovu střelu blokuje Řezáč.
57:39
Boleslav, po vyžádaném oddechovém čase, zkouší hru v 6.
57:35
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
56:13
Bauer vyráží střelu J. Bauera. Zachraňuje tak Boleslav od dalšího inkasovaného gólu.
55:37
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Mikuláš Komárek (7:8).
54:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Milan Tomašík (7:7).
54:56
Chodovské vedení netrvalo příliš dlouho. Suchánek vyrovnává na 7:7, svou přesnou střelou.
53:51
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Tom Ondrušek (6:7).
53:51
Chodov dnes poprvé vede. Autorem gólu se stává Skřivánek, balonek dorážel za záda Bauera.
52:05
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Bauer, asistoval Marek Vávra (6:6).
52:05
Chodov si přebírá balonek a domácí tým ihned inkasuje gól. Po přesné přihrávce od Vávry se trefuje stoprocentní Bauer.
50:37
Boleslav si hlídá svůj gólový náskok. Hraje na balonku.
48:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Milan Tomašík (6:5).
48:53
Krásná akce, Suchánek - Tomašík - Tokoš. Tokoš zavěsil balonek do růžku chodovské branky a navyšuje tak skóre na 6:5.
47:56
Další Kafkův pokus, blokuje nachystaný Beneš.
47:01
Šimůnek si dlouho nesáhl na balonek, po Tokošově střele, si po něm vyloženě skočil.
45:03
Pěničkův rychlý útok, rázem přerušuje připravený Strnad.
44:33
Hráči na obou stranách, předvádí velice produktivní hru.
42:55
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Martin Řezáč (5:5).
42:55
A máme opět vyrovnáno! Další branku Chodova přidává mladý Kafka.
42:18
Prudkou střelu J. Bauera blokuje Bína. Boleslav se za každou cenu snaží, udržet si svůj gólový náskok.
41:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Patrik Suchánek (5:4).
41:18
Tokoš navyšuje skóre ve prospěch domácích, po krásné přihrávce od Suchánka.
40:00
Střely po druhé třetině: Boleslav - 10, Chodov - 9.
40:00
Úvodní buly poslední třetiny tohoto zápasu vyhrává tým hostí.
40:00
39:09
39:09
Chodov trestá boleslavské vyloučení, skóre na 4:4, upravuje Bauer.
39:01
Beneš vyhazuje míček, pryč od branky Bauera.
38:17
Gruber se ujímá balonku, ve vlastním oslabení a dostává se na útočnou polovinu.
37:48
Vyloučen hráč Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
37:02
Standardka před boleslavskou brankou, končí druhou přesilovou hrou pro tým hostí.
34:41
Majer zkouší Bauera, překvapivou střelou, zdali dává dostatečný pozor - dává.
33:17
O další gól domácího týmu se pokouší Tomašík, avšak jeho pokus zůstává neúspěšný.
31:21
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
31:21
Vávra, blokující hokejku boleslavského hráče, umožní Bolce další přesilovou hru.
30:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Milan Tomašík (4:3).
30:02
Šebek trestá Chodov. Přidává další boleslavskou branku, tentokrát v oslabení a dostává domácí celek do vedení.
28:53
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
28:53
I Boleslav se dočkala a zahraje si svou první přesilovku!
28:45
Suchánek vyráží další Majerův pokus o gól.
27:58
Ostrá Gruberova střela, blokována Slunečkem.
26:08
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Daniel Eremiáš (3:3).
26:08
Chodov vyrovnává! Na 3 - 3 dává Majer, po přihrávce od Eremiáše.
24:46
Mladá lajna domácího týmu, má za sebou spoustu šancí. Bohužel neproměněných.
23:48
Krásná akce Tomašík - Tokoš, šanci k navýšení boleslavského náskoku měl Šebek, jeho pokus, ale v brance Šimůnka neskončil.
22:51
Boleslav na balonku, snaží se vymyslet akci, k úspěšnému zakončení.
21:45
Beneš přichází o balonek v blízkosti domácí branky.
20:45
Vávra zkoušel vystřelit, střela ale nebyla příliš přesná.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Boleslav - 9, Chodov - 7.
20:00
První třetina byla velice aktivní na obou stranách. V součtu jsme viděli 5 krásných branek. Uvidíme, co nám přinese třetina druhá.
20:00
Druhou třetinu Boleslav rozehrává v oslabení. Tokoš si posedí ještě 47 vteřin.
20:00
18:47
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:47
Chodov si vyzkouší svou první přesilovou hru tohoto zápasu.
18:33
Další zákrok Šimůnka, vyráží prudkou střelu Zakonova.
17:18
Prudkou střelu Vávry, blokuje Punčochář. Boleslav se ujímá balonku.
16:13
Tomašík na Suchánka, ten nachází Tokoše, akce hezká, bohužel se jen nepodařilo úspěšně zakončit.
15:39
Hostující tým různě kombinuje, snaží se vyrovnnat aktuální skóre.
14:40
Chodovský Bauer posílá Chrousta k zemi.
12:45
Tokoš ztrácí balonek, jeho chybu ale napravuje Suchánek a vyráží k brance hostí.
11:04
Eremiáš se pokusil zaskočit Bauera, ten byl ale připraven.
10:01
Šebkovu prudkou střelu vyráží zkušený Šimůnek.
08:08
Koláčný vybojoval míček v rohu, hledal Pěničku, který zkoušel zakončit.
07:47
Boleslav na balonku, dopředu to zkouší Suchánek.
06:38
Další střelu hostí vysílá Kafka, Bauer ale připravený v brance Boleslavi. A pokus o další chodovský gól chytá.
05:43
Prudká střela Majera, blokována Benešem.
04:53
03:24
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Ondřej Vošta (2:2).
03:24
Na Tokošův rychlý gól, odpovídá Kafka a posílá balonek za záda domácího Bauera.
02:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš bez asistence (2:1).
02:38
Samostatná akce Tokoše, posílá Boleslav do vedení.
01:21
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Martin Řezáč (1:1).
01:21
Řezáč se ujímá balonku, nachází Voštu a Chodov vyrovnává skóre na 1:1.
00:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Filip Zakonov, asistoval Patrik Suchánek (1:0).
00:59
Zakonov vybíhá a dostává balonek na útočnou polovinu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL CHODOV: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: David Horký, Jiří Bauer, Daniel Eremiáš, Marek Vávra, Petr Majer
00:00
Line-up domácích Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jakub Gruber, Jiří Curney, Jakub Bína, Dominik Beneš, Tadeáš Chroust
00:00
Vítejte u online přenosu z osmifinálového zápasu Poháru Českého florbalu. Dnes se mezi sebou utkají týmy Předvýběr.CZ Mladá Boleslav a Florbal Chodov. Všem divákům přejeme příjemnou zábavu!