3:1
1:2
- : -

Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4
12. Matyáš Bachmaier, 27. Dušan Přívara, 29. Tomáš Chroust, 35. Filip Kučera, 46. Marek Pixa - 4. Martin Ulman, 25. Václav Černoch, 44. Jakub Matula, 57. Jakub Matula; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Marek Macík 16 - Matyáš Krupa 39; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:2;
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
59:59
59:45
Novák minul prázdnou branku, je to velmi napínavý konec utkání.
58:16
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil #23 Václav Černoch.
58:16
Černoch nakonec zvolil střelu, která pro změnu skončila na tyči.
57:35
Brno to zkouší bez brankáře, domácí jsou pod tlakem.
56:41
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula bez asistence (5:4).
56:37
Novotný zblokoval přihrávku fotbalovým skluzem.
54:59
Střelu Hoffera likviduje Krupa.
51:54
Veselý nezpracoval míček a po protiútoku hostů zvoní tyč za Macíkem. Brankové konstrukce dnes mají opravdu hodně práce.
49:56
Pfaur se řítil sám na branku, zakončil ale pouze do břicha Krupy.
49:20
Veselý se tlačil před branku, ale míček mu vypíchl skokem Novotný.
45:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #14 Tomáš Chroust (5:3).
45:40
Pixa se zapisuje na listinu střelců a využívá přesilovou hru.
44:54
Tyč! Už ani nevím kolikátá, ale opět zachránila Brno.
44:15
Vyloučen hráč #21 Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
43:48
Další šance hostů, Macík zvládá rychlé přesuny taky.
43:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (4:3).
43:12
Matula snižuje na konci pohledné kombinace hostů vzduchem.
41:25
Šefčíkova přihrávka do ohně nikoho nenašla.
40:01
Úvodní buly poslední třetiny vyhrálo Kladno.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 21:9
40:00
37:32
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil #15 Jakub Matula.
37:32
Macík si s nájezdem poradil velmi dobře, svýma nohama pokus zneškodnil.
36:48
Ve velké šanci se objevil Pixa, branku ale minul.
36:00
Po Riebauerově přihrávce, která měla oči, nastřelil Chroust tyč.
35:20
Vyloučen hráč #55 Alex Dokládal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
35:20
Novák se tlačil před branku, jeho hokejku zasáhl nedovoleným způsobem Dokládal. Další přesilovka pro domácí.
34:07
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #16 Josef Novák (4:2).
34:07
Novákovu střelu Krupa vyrazil před sebe, kde se k dorážce dostal Kučera.
33:31
Kanonýři se střel soupeře nebojí, přidali další dva bloky.
31:33
Největší šanci mělo paradoxně Kladno, po křižné přihrávce Nováka zívala před Šefčíkem prázdná branka. Šefčík ale mířil hodně vysoko nad.
30:12
Macík už má tři zákroky v oslabení, navíc zajímavým výhozem osvobodil svůj tým.
29:39
Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
29:39
Přesilovku si vyzkouší také Brno.
29:27
Pixa se dostal do skvělé šance, míček mu bohužel sjel.
28:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (3:2).
28:50
Chroust dostal opravdu hodně prostoru a z dobré pozice se nemýlil.
28:05
Černoch poslal dlouhý balon na Boušku, Macík ho svýma nohama obral.
26:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (2:2).
26:45
Krupa rychlým výhozem vybídl Boušku, Macík velmi dobře zasáhl.
25:39
Videman střílel z nebezpečné vzdálenosti, Macíkovi pomohl svým blokem Stůj.
24:27
Riebauer mohl ze své klasické pozice rychle odpovědět, Krupa se opět dokázal přesunout.
24:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (1:2).
23:28
Videman obral Riebauera, běžel na dobře vyjetého Macíka, snažil se shodit míček pod sebe, tam ale nikdo nebyl.
21:56
Bohuslávek z hloubky našel Veselého před brankou, tomu střela ve vyložené šanci vůbec nesedla.
20:01
Úvodní vhazování druhé periody vyhrálo Brno.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:6
20:00
17:46
Ani druhá početní výhoda Kanonýrů nepřinesla branku.
16:31
Pixa se protlačil před branku, ale neprotlačil míček do branky.
15:41
Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:41
Nedovoleným způsobem šel do souboje Pollak, Kladno má tedy druhou přesilovku.
14:03
Chroust přesnou přihrávkou našel Bachmaiera v druhé vlně, Krupa má ale dobře postavenou branku, opět zvonila tyč.
11:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #19 Ondřej Riebauer (1:1).
11:45
Bachmaier přesnou střelou nedal šanci Krupovi a srovnává stav utkání.
10:15
Macík neměl ideální výhled při střele Suchomela, přesto dokázal zasáhnout.
08:26
Ani Riebauer nedostal míček za Krupova záda, brněnský tým první početní nevýhodu zvládl.
07:51
Za Krupou zvoní tyč po střele Přívary.
07:29
Chroust shodil na Riebauera, Krupa se rychle přesunul.
06:22
Vyloučen hráč #89 Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
06:22
Výhoda Kladna končí nepřesným pokusem Bohuslávka, Kladno má první přesilovku.
04:43
Přívara napřáhl na polovině hřiště, Krupa nemusel zasahovat.
03:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Martin Ulman, asistoval #33 Jan Videman (0:1).
03:21
Macík nejprve velmi dobře zakročil, na dorážku byl ale krátký. Brno jde do vedení.
01:08
První zákrok Krupy, míček cyhtá bez problémů.
00:31
Matula přihrál Černochovi, jeho pokus zblokoval Riebauer.
00:01
Úvodní buly pro Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Radek Novotný, Jakub Matula, Adam Bouška, Alex Dokládal, Václav Černoch
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Dušan Přívara, Ondřej Riebauer, Tomáš Chroust, Dominik Janda