2:3
2:2
- : -

TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 5:7
5. Daniel Sekula, 26. Michal Kozelský, 33. Jan Daubner, 42. Adam Gábor, 53. Michal Kozelský - 4. Tomáš Nushart, 20. Daniel Nicklas, 23. Miloš Tyl, 35. Jan Lang, 40. Tomáš Nushart, 49. Tomáš Nushart, 50. Daniel Nicklas; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4 + Petr Řezáč OS + Petr Řezáč 5:2; využití: 1:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniel Buroň 30, Lukáš Vrba 2 - Daniel Váradi 25; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:2;
60:00
Střely ve 3. části: 15:11
60:00
59:59
Rozhovory s trenéry obou mužstev.
59:36
Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 5 minut za hrubost.
59:00
Sekula nejdříve špatně nahrál, ale okamžitě napravil svou chybu a zabránil inkasování.

58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:50
Zatím pouze jednou musel zpět do branky Vrba. Jinak domácí stále na míčku.
53:34
Daubner neměl moc možností čistě obehrát protihráče. Nakonec to končí faulem.
53:33
Vyloučen hráč #86 Jan Daubner družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
52:22
Po Daubnerově nezdaru se duo Kozelský, Řezáč postaralo o snížení aktuálního stavu.
52:21
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #91 Petr Řezáč (5:7).
52:19
Daubner bohužel nedokázal překonat Váradiho.
52:18
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #86 Jan Daubner.
49:37
Klápa našel nepokrytého Nicklase, který se v takových situacích neplete.
49:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #55 Michal Klápa (4:7).
48:02
Prorokovo vyloučení využívají Vary a dostávají se do dvoubrankového vedení.
48:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #55 Michal Klápa (4:6).
47:05
Prorok vyloučen za prohřešek, který jen pár chvil předtím zůstal bez trestu pro protihráče.
47:04
Vyloučen hráč #96 Michal Prorok družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:30
Baláš překvapil Váradiho střelou mezi ruku a hlavu.
44:51
Daubner uklidňuje situaci a odkopává míček za mantinel.
43:50
Buroň naprosto zmátl Klápu, který nedokázal ani nahrát, ani vystřelit.
41:52
Premiéra Gábora a hned velice důležitý gól.
41:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Adam Gábor, asistoval #55 Patrik David (4:5).
40:50
Hromádka tečuje Tylovu střelu mimo Buroňovu branku.
39:43
Vary trestají domácí a dávají jim gól do šatny.
39:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #11 Jan Běloch (3:5).
39:05
Také pro Řezáče druhý trest. Ten se však posedí déle na trestné lavici.
39:04
Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest.
39:04
Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
38:13
Domácí poslali na nájezd Vrbu, který s přehledem Nicklase vychytal.
38:12
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #10 Daniel Nicklas.
37:09
Hosté v plném počtu.
36:26
Prorok seknut za brankou hostů.
35:10
Smolka již podruhé za stejný prohřešek na trestné lavici.
35:09
Vyloučen hráč #18 Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
34:55
Lang posouvá Vary zpět do vedení.
34:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #94 Jan Lang, asistoval #11 Jan Běloch (3:4).
34:44
Buroň ramenem vyráží Vašíčkovu střelu.
32:15
Řezáč natahoval ke střele, ale koutkem oka našel Daubnera, který zprvní srovnává skóre.
32:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #86 Jan Daubner, asistoval #91 Petr Řezáč (3:3).
31:29
Charvát šel do střely, ale Smolka ho nedovoleně seknul.
31:28
29:45
Férovost projevená na straně Karlových Varů. Po špatném nepřesném rozhodnutí rozhodčího odevzdávají míček domácím.
29:14
Lang po hezké nahrávce jen promáchnul.
25:57
Řezáč našel volného Kozelského, který v samostatném úniku překonává Váradiho.
25:56
22:36
Vyvedená rozehrávka z rohu. Hurt našel před brakou odkrytého Tyla, který zametl do prázdné branky.
22:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Miloš Tyl, asistoval #93 Ondřej Hurt (1:3).
19:16
Běloch při rozehrávce na Nicklase. Ten z krátkého výjezdu střílí Buroňovi nad nohu.
19:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #11 Jan Běloch (1:2).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:24
Sekula se pokusil v šanci přehodit Váradiho, ale neodhadnul vynaloženou sílu do přehozu. Míček končí lehce nad horní tyčkou.
16:20
Balášův pokus o střelu končí tečovaný za mantinelem.
15:13
Domácí se úspěšně ubránili přesilovce.
13:14
Řezáč lehce drcnul do florbalky protihráče. Rozhodčí posuzují jako 2minutový trest za sekání.
13:13
Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
12:15
Revenda v šanci. Pozorný Vánadi vyjel znemožnil mu trefil volný prostor.
10:44
Nicklas trefuje horní tyč.
10:00
Buroň nohou vyrazil Klápovu střelu.
08:40
Ivan prvně ztraztil míček na hostující polovině, ale dokázal se ho zpět zmocnit a vystřelit. Váradi tělem vyráží.
04:28
Prorok vyslyšel nápovědu ze střídačky a míček poslal za sebe na Sekulu, který vystřelil Váradimu na vzdálenější tyč.
04:27
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Daniel Sekula, asistoval #96 Michal Prorok (1:1).
03:34
Nushart si ve velkém brankovišti povyjel a poslal to k tyči.
03:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #94 Jan Lang (0:1).
02:00
Sekula zblokoval Nushartovu střelu.
00:40
Hurt vystihl domácí rozehrávku, zmocnil se míčku a pokusil se vystřelit. První střela zápasu však míří mimo.
00:01
Úvodní buly pro Vary.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Tomáš Nushart, Jan Běloch, Michal Klápa, Daniel Nicklas, Jan Lang
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Daniel Buroň; hráči v poli: Jan Daubner, Petr Řezáč, Michal Kozelský, Patrik Charvát, Radim Ivan