0:3
2:2
- : -

FbK TJ Svitavy - FBC Vikings Kopřivnice 3:6
6. Tomáš Hynek, 55. Vít Sauer, 59. Vojtěch Kužela - 14. Petr Popala, 30. Ondřej Kubátko, 34. Jakub Kostelník, 39. Robert Socha, 47. David Říha, 60. Lukáš Michna; rozhodčí: David Hejzlar - Tomáš Novák; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Filip Lamař 47 - Jakub Strakoš 34; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:2;
Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí):
Dneska rozhodly dvě věci. Pohyb a koncovka. Statickým útokem a střelbou do bloku se góly dávají špatně. Když už ale máme střelu volnou, většinou ani netrefíme bránu. V první třetině byl vstup do zápasu dobrý, ale po prvním gólu jsme začali být hodně pasivní a přestali jsme běhat. Tohle se přeneslo do druhé třetiny a náš výkon se vůbec nezlepšil. Jediný pozitiva jsou tlak na konci zápasu, který nebyl vůbec špatný, a ubráněná oslabení. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům.
Komentář hostů Fojtík Libor (Trenér):
Do dnešního zápasu jsme vstupovali s nutností zisku tří bodů. Zápas určitě nebyl jednoduchý, protože jsme po celou dobu zápasu museli dobývat Svitavskou obranu. Museli jsme být trpěliví, protože šance byli, pouze jsme je začali proměňovat až ve druhé třetině. Důležité utkání, které jsme zbytečně zdramatizovali v koncovce, ale zvládli. Důležité jsou tři body, které ze Svitav vezeme. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 14:14
60:00
59:45
Říha vyloučen a Svitavy už asi nevyrovnají
59:44
Vyloučen hráč #23 David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování hokejky.
59:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna bez asistence (3:6).
59:37
Lamař skočil do Brány, ale gólu nezabránil.
58:11
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Vojtěch Kužela bez asistence (3:5).
58:11
Kužela odkoukal od soupeřů, jak se střílí do šibenice, a snižuje na 3:5.
57:13
Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
57:13
Po faulu Tomana mají Svitavy šanci se zápasem ještě něco udělat.
56:59
Vašák vysoko napadá.
55:39
Vávra šel na bránu, ale Sauer ho dokázal ubránit.
54:48
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #15 Vít Sauer, asistoval #21 Vojtěch Kužela (2:5).
54:48
Sauer se prosazuje 5 před koncem přesilovky a snižuje na 2:5
54:19
Říha střílí, ale Kopřivnice dobře blokuje.
53:29
Začíná přesilovka pro Svitavy
52:54
Hynek byl v dobré střelecké pozici, ale Kostelník mu zblokoval hokejku a šel za Čermákem na trestnou lavici.
52:53
Vyloučen hráč #8 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:30
Přesně 11 vteřin trvalo Čermákovi než se vrátil zpátky na trestnou. Další šance pro hosty.
51:29
Vyloučen hráč #10 David Čermák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
50:19
Souboj sedmiček dopadl lépe pro svitavského Hynka. Získává cenné vteřiny pro domácí.
46:01
Vlastní branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha (1:5).
45:20
Hynek střílí pouze do bloku
45:05
Říha střílí mimo bránu
44:36
Svitavy se snaží něco vymyslet, ale hráči Kopřivnice dobře brání.
43:26
Přesilovka pro Svitavy.
43:25
Vyloučen hráč #20 Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
42:08
Mach získal balónek na půlce, šel na bránu, ale trefil jen brankaře.
41:37
Rozehrávka před bránou, Mach střílí nad.
40:44
Chaos před bránou Svitav
40:00
40:00
Kopřivnice vede o 3 góly. Svitavy mají 20 minut na to s tím něco udělat.
40:00
Střely ve 2. části: 11:21
40:00
38:55
Kopřivnice sice přesilovku nevyužila, ale ihned po skončení Socha vymetl levý horní roh.
38:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #13 Lukáš Vávra (1:4).
37:50
Husák zachránil situaci vzadu, vyvezl míček a vybojoval rozehrávku na půlce soupeře.
36:52
Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
36:52
První přesilovka tohoto zápasu. Hráčům se to nezdá, ale rozhodčí viděli sekání od Kováře a Kopřivnice má možnost navýšit vedení.
35:55
Čermák mířil mezi nohy, Strakoš chytá.
33:39
Kostelník krásnou střelou do šibenice navyšuje vedení.
33:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kostelník, asistoval #18 Petr Popala (1:3).
33:09
Lamař špičkou boty vyrazil míček. Hezký zákrok
32:24
Motl na Macha, ale ten o kousek minul prázdnou bránu. Mlaďáci dnes hrají dobře.
31:36
Hynkovu střelu vyráží Strakoš rukou. Svitavy chtějí vyrovnat.
31:11
Prudká střela Prudila z půlky končí mimo.
30:09
Do haly Na Střelnici si našlo cestu 101 diváků
29:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #13 Lukáš Vávra (1:2).
29:24
Gól jsem neviděla, ale Kopřivnice vede 2:1.
23:44
Skácelík chytá i když nechytá :) doufáme, že ho zase brzy uvidíme ve svitavském brankovišti
23:32
Kužela zblokoval backhandovou střelu Kopřivnice
22:34
Rozehrávka z rohu pro svitavské mladíky gólem neskončila :(
21:45
Vašák skoro obral o míček svěho spoluhráče Říhu, ale Říha zvládá obehrávat i spoluhráče a vystřelil na bránu.
20:30
Kužela se vydal po mantinelu, vypadalo to, že jde dát gól, ale shodil zpátky na Sauera.
19:50
Hynek nahazuje na bránu, ale jeho úmysl nikdo ze spoluhráčů nepochopil a všichni od brány utekli. Strakoš chytá.
18:23
Hynek osamocen v rohu s dvěma soupeři ztrácí míček, Říha se rychle vrací do obrany .
17:10
Mach vystihl rozehrávku soupeřů a s Vašákem a Motlem se vydali do útoku.
16:46
Kostelník střílí těsně vedle.
15:38
Prudil ťuknul míček Hynkovi, který z otočky vystřelil a překvapil golmana.
13:42
A je vyrovnáno!
13:41
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Petr Popala, asistoval #10 Ondřej Holaň (1:1).
12:45
Husákovu střelu zachytil Michna.
12:25
Svitavy vysoko napadají, Kopřivnice je nervózní na míčku.
11:28
Zmatek před bránu Husák vyřešil faulem. Rozehrávka z rohu pro Kopřivnici.
10:50
Prudil zkouší překvapit golmana hostí, Hynek doráží, ale Strakoš vyráží.
09:58
Toman poslal hezkou střelu, Lamař chytá.
08:30
Kopřivnice drtí Svitavy a nepouští je k míčku.
07:06
Svitavy trpělivě rozehrávají.
06:04
Lamař vychytal hráče Kopřivnice po chybě svitavských na středu.
05:14
Hynek vystřelil z půlky a díky dobře clonícímu Čermákovi se míček dostal až za brankovou čáru.
05:13
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek bez asistence (1:0).
04:21
Mach zkusil vystřelit z půlky, střela letěla o kousek mimo :(
02:56
Rozehrávka na půlce a ujímají se jí Hynek a Sauer. Bohužel je z toho break Kopřivnice.
01:12
Motl vystřelil tahem na připraveného Strakoše.
00:10
Pepa Prudil poslal na bránu dvě krásné střely, na gól si však musíme ještě počkat.
00:08
Hned na začátek rozehrávka z rohu pro Svitavy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Lukáš Michna, Václav Štefánek, Ondřej Kubátko, Robert Socha, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Vít Sauer, Vojtěch Kužela, Josef Prudil, David Čermák, Tomáš Hynek
00:00
Dobrý večer. Od 20:00 začne zápas mezi Svitavami a Kopřivnicí. Svitavám se minulý víkend dařilo a připsaly si do tabulky 3 body za výhru s Třebíčí. Kopřivnice se nachází v tabulce na 10. místě s 10 body a se zápasem k dobru.
00:00
Kopřivnice přijela pouze s 11 hráči do pole, ale i tak můžeme očekávat vyrovnané utkání.