3:2
5:3
- : -

FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno 10:6
4. Patrik Šebek, 20. Jakub Buršík, 25. Vojtěch Bílek, 29. Jakub Buršík, 31. Filip Forman, 44. Patrik Šebek, 52. Patrik Šebek, 56. Filip Forman, 58. Patrik Šebek, 60. Matúš Gajdoš - 12. Tadeáš Gryc, 23. Matěj Bednář, 38. Tomáš Brom, 48. Matěj Kostka, 53. Šimon Hronek, 59. Jiří Juhaňák; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3:3 + David Sládeček OS; využití: 2:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 28 - Ondřej Kolajta 29; po třetinách: 2:1, 3:2, 5:3;
Komentář domácích:
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
59:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš bez asistence (10:6).
59:43
Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
59:43
Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest.
59:10
Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
58:06
Juhaňák si chytře poradil s obranou domácích a snižuje.
58:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #92 Jonáš Kůra (9:6).
57:29
Další skvělá přihrávka Formana a Šebek zvyšuje a pravděpodobně už rozhoduje utkání.
57:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (9:5).
55:19
Krbec chytrou žabičkou našel Formana, který střelou švihem zvyšuje.
55:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #98 Kryštof Krbec (8:5).
54:32
Hyršl skvěle proti Juhaňákovi.
54:01
Po faulu Roda si Brno zahraje další přesilovku.
53:31
Vyloučen hráč #25 Sebastian Rod družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
52:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #92 Jonáš Kůra (7:5).
51:21
Pěkný kros Maliče a Šebek do prázdné branky.
51:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #38 Jan Malič (7:4).
49:52
Vyloučen hráč #60 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
49:52
Přesilovka pro domácí. Uvidíme jak s ní naloží.
47:26
Ukázková střela Kostky, Hyršl neměl nárok a Brno se ještě nevzdává.
47:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #26 Matěj Kostka bez asistence (6:4).
43:36
43:26
Petrák si opět vylámal zuby na Kolajtovi.
42:37
Hyršl opět v brance jistý.
41:02
Buršík z dobré šance přestřeluje Kolajtovu branku.
40:01
Třetí třetina začíná. Na buly opět Forman, který poráží Kůru a Bohemka v prvním útoku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:9
40:00
39:43
Poslední střela třetiny z hole Formana končí nad hostující brankou.
38:14
Nadějná šance pro domácí ze středu hřiště, bohužel Buršíkovi střela sjela.
37:14
Brom od mantinelu a Brno snižuje.
37:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #41 Lukáš Vlach (5:3).
35:49
Kostka v dobré šanci, ale Hyršl opět pozorný.
34:12
Brno nyní volí postupný útok, ale Bohemka pozorně brání a míček získavají.
30:38
Excelentní bomba Formana a domácí první přesilovku využívají.
30:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #21 Jakub Buršík (5:2).
30:01
Vyloučen hráč #60 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
29:51
Šimáně dobrým blokem teď zastavil Juhaňáka.
28:29
Další paráda Buršíka po přihrávce Formana a Bohemka odskakuje.
28:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (4:2).
27:20
Vyloučen hráč #39 Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
27:20
Po faulu Kuncmana bude následovat první přesilovka zápasu.
24:21
Bílek přesně do horního rohu a Bohemka znovu vede.
24:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #8 Jan Dobisík (3:2).
23:54
Kolajta skvěle proti Petrákovi.
22:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #60 Matěj Bednář, asistoval #45 David Sládeček (2:2).
22:55
Brejk Sládečka zakončuje do branky Bednář.
21:11
Brno v brejku a jejich střela končí na tyčce.
20:09
Začíná druhá třetina. Na buly úspěšnější Forman.
17:12
Bohemka zatím hraje pomaleji než jsme od ní zvyklí. Trenér Jedlička své svěřence o přestávce nepochválí.
14:53
Brno je nyní na míčku, ale nepřesnou přihrávkou o míček přichází.
13:19
Hyršl skvěle proti Kostkovi.
12:11
Procházka v dobré šanci. Druhá polovina první třetiny patří zatím spíše hostům.
11:22
Po špatném střídání domácích Brno vyrovnává. Hyršl na střelu z první neměl nárok.
11:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #61 Tadeáš Gryc, asistoval #34 Šimon Hronek (1:1).
10:38
Je za na námi první polovina první třetiny. Zápas je zatím spíše pomalý a bez šancí. Doufejme, že druhá přinese více šancí.
08:23
Brno nyní v útoku, ale Šimáně akci za cenu faulu přerušuje.
06:09
Dvořák nyní dobře podržel míček a domácí faulují v napadání.
03:08
03:03
Domácí první lajna zatím hraje velmi aktivně a Brno s ní má problémy. V dobré šanci Petrák.
00:28
První šance zápasu a v ní Filip Forman.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu mezi Formanem a Sládečkem a zápas je zahájen.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: David Sládeček, Tomáš Brom, Dominik Dvořák, Lukáš Vlach, Lukáš Jalový
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Patrik Šebek, Filip Forman, Kryštof Krbec, Karel Petrák, Jakub Buršík