1:5
0:4
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FAT PIPE Traverza Mukařov 3:9
2. Radek Fejfar, 20. Martin Strejček, 39. Marek Fryš - 29. Jiří Lebeda, 32. Jan Pudich, 37. Jiří Lebeda, 38. Richard Marek, 39. Marek Chlumský, 44. Richard Marek, 45. Robert Štipka, 46. Jan Pudich, 54. Mikuláš Plášek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Oleg Dejnega 25 - Josef Bína 22; po třetinách: 2:0, 1:5, 0:4;
Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes to nebyl florbal, ale unfair demolice, které jsme 40 minut bezmocně přihlíželi a nedokázali se tomu přizpůsobit ani na hřišti, ani to v hlavách překonat. Na druhou stranu nemá cenu se nic vymlouvat, na dnešní zbytečně vysoké prohře neseme každý svůj díl, včetně realizačního týmu i včetně kluků, co tu dnes nebyli.
Komentář hostů Chlumský Marek (Trenér):
Po rozpačité první třetině jsme konečně ukázali, že umíme dávat góly a mít závěr zápasu v klidu a ve své režii. Soupeři děkujeme za zápas a do zbytku sezony přejeme hodně štěstí a aby se odlepil ode dna tabulky.
60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
59:00
Vyloučen hráč #51 Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
56:20
hezká střela Litvínova z hole Kaprhála
54:47
Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
54:17
Pudich naštěstí nedosáhl na křižnou nahrávku a nezvyšuje
53:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #70 Mikuláš Plášek, asistoval #12 Martin Fenik (3:9).
52:17
Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:20
Lebeda střílí nepřesně
45:17
nepovedená dvouminutovka Litvínova
45:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #27 Radim Fořt (3:8).
44:29
Vyloučen hráč #12 Martin Fenik družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
44:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #55 Jan Pudich (3:7).
43:49
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #5 Richard Marek, asistoval #27 Radim Fořt (3:6).
38:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #51 Marek Chlumský, asistoval #12 Martin Fenik (3:5).
38:46
Fryš si udělal slalom přes 3/4 hřiště kolem několika hráčů, položil si gólmana a skóruje
38:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #43 Radek Fejfar (3:4).
37:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #5 Richard Marek, asistoval #51 Marek Chlumský (2:4).
36:33
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #16 Jiří Lebeda, asistoval #12 Martin Fenik (2:3).
35:13
Vyloučen hráč #18 Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
33:17
Litvínov teď z brejku to s těmi přihrávkami přehnal, už to překombinovali
31:53
a začínáme od začátku
31:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #61 Robert Štipka (2:2).
20:01
V první třetině začal lépe herně i gólově Litvínov, střední část (cca. 6. až 17. minuta) patřila spíše hostům, ale bez gólového efektu
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:7
20:00
19:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #22 Jaroslav Rybka (2:0).