5:2
- : -
TJ Turnov

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - TJ Turnov 10:3
8. Patrik Svoboda, 14. Jakub Votava, 19. Matěj Kodl, 29. Martin Kameš, 40. Martin Kameš, 41. Michal Nový, 47. Tomáš Vlček, 49. Daniel Riley, 49. Matěj Kodl, 55. Adam Lešuk - 32. Lukáš Maršík, 47. Štěpán Matěcha, 59. Jonáš Mellan; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Dominik Kameš 24 - Jan Král 27; po třetinách: 3:0, 2:1, 5:2;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
Jsem rád, že jsme zvládli toto utkání, jsem spokojený s předvedenou hrou. Zasloužená výhra. Nečekal jsem, že bude Turnov takhle slabý. Potěšila mne týmová součinnost, lavička žila, využil jsem všechny hráče a připsali jsme si povinné tři body do tabulky. Doufám, že se nás nikoho COVID nedotkne a sezóna pojede v plném proudu. Děkuji všem v hale a soupeři přejeme šťastnou cestu domu.
Komentář hostů Záleský František (Trenér):
Dneska nám nešlo vůbec nic, bohužel. Byli jsme špatní po stránce florbalové a nebyli jsme schopní soupeři konkurovat ani nasazením, přístupem nebo bojovností. Musíme být lepší, musíme to protrhnout a urvat nějaké body, už příští týden. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:05
Tým domácích jdev poslední minutě do 6 hráčů.
58:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #8 Jonáš Mellan, asistoval #39 Radek Primásek (10:3).
58:04
Tým hostů po zmatené situaci u brány domácích dotlačil míček do brány a snižuje na 10:3.
57:13
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
54:38
Střelou do odrkyté strany brány zvyšuje hráč domácích Adam Lešuk na 10:2.
54:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #19 Jakub Votava (10:2).
48:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl bez asistence (9:2).
48:27
Domací napadající rozehrávku hostů úspěšně zakončují a zvyšují na 8:2
48:26
Timeout TJ Turnov
48:26
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #98 Martin Kameš (8:2).
47:12
Druhá standartní situace hostů teď málem opět končila gólem, ale střela se odrazila od břevna.
46:47
Tým hostů z využité standartní situace snižuje na 7:2.
46:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #29 Jakub Janoušek (7:2).
46:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #42 Daniel Riley (7:1).
46:04
Hráč domácích Tomáš Vlček šel od mantinelu a střelou na přední tyč zvyšuje stav utkání na 7:1.
45:09
Hra se vyostřuje a můžeme vidět více soubojů dohrávaných na tělo.
41:53
Hosté se snaží zvýšit tlak na rozehrávku domácích a ještě se pokusit tento zápas obrátit.
40:13
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #42 Daniel Riley (6:1).
39:09
Minutu před koncem, z krasně přenesené akce, zvyšuje Králův Dvůr vedení na 5:1.
39:08
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #11 Tomáš Vlček (5:1).
37:56
Hráč hostů stojící sám před bránou s míčkem teď mohl snížit na 4:2, ale díky výbornému zákroku golmana je stav utkání stále stejný.

34:51
Domácí zatím ani jednou neztratili v přesilové hře kontrolu nad míčkem, ale gól nepadl.
33:50
Domácí začínají přesilovou hru a po krátké výměně jdou do střely, která končí nad brankou.
33:35
Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
32:55
Trestné střílení družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr neproměnil #88 Matěj Kodl.
31:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #2 Tomáš Jiránek (4:1).
31:26
Střela od půlky končí přes nepřehledné klubko hráčů v brance domácích a hosté snižují na 4:1.
30:43
Dominik Kameš dnes ve výborné formě likviduje jednu šanci za druhou.
29:00
Překažená rozehrávka hostů končí kombinační akcí před bránou a gólem Martina Kameše.
28:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #42 Daniel Riley (4:0).
27:05
Mířená střela hostů trefuje břevno ale v brance nekončí.
25:30
Hosté vstupují do přesilové hry a daří se jim hrát na útočné polovině.
25:07
Vyloučen hráč #15 Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
22:17
Hosté se dostávají čím dál více do sřely ale nenachází branku.
19:56
První třetina se chýlí ke konci a za stavu 3:0 pro domácí bude začínat přestávka.
18:57
Odražená střela od brankáře končí úspěšnou dorážkou a domací vedou 3:0.
18:56
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #50 Karel Horký (3:0).
16:09
Nebezpečná přihrávka před bránu domácích byla zneškodněna Dominikem Kamešem.
13:28
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #15 Marek Sluka (2:0).
13:28
Po zemi jdoucí střela končí v bráně hostů a domací vedou 2:0.
10:36
Dvě nebezpečné střely teď málem skončili v brance hostů.
09:13
Hosté se zatím nedostali do vyložené šance a utočnou iniciativou převažují domácí.
07:51
Domací po zdařilé situaci před bránou berou vedení 1:0.
07:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #93 Patrik Svoboda, asistoval #59 Karel Eichler (1:0).
05:53
Kralův Dvůr rozehrává již svou 3 standartní situaci před bránou ale Turnov opět blokuje.
03:20
Oba týmy do utkáni vstoupili zodpovědně a žádný míček nezůstává nedohraný.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Štěpán Pohl, Jakub Janoušek, Lukáš Švitorka, Štěpán Matěcha, Richard Šelbický
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Tomáš Vlček, Daniel Škoula, Martin Kameš, Michal Nový, Daniel Riley
00:00
Dobrý večer všem příznivcům floorbalu z Královodvorské haly, kde již za pár minut započne uktání Králův Dvůr vs Turnov.