3:3
- : -
BUTCHIS

BUTCHIS - Florbal Primátor Náchod 7:3
3. Matyáš Kalina, 23. Jakub Černý, 29. Tomáš Mudra, 40. Matyáš Kalina, 44. Erik Papež, 54. Erik Papež, 60. Petr Novotný - 41. Ondřej Macháček, 50. František Donaj, 52. David Kaválek; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:2 + Ondřej Macháček 5; využití: 2:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Marek Galajda 20 - Vlastimil Skalický 22; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:3;
Komentář domácích Zahalka Jan (Trenér):
Do tabulky jsme si připsali další tři důležité body v náročném utkání. Odehráli jsme skvělé dvě třetiny, třetí třetinu jsme si zkomplikovali nevyužitou pětiminutovou přesilovkou a po ní lehkou ztrátou koncentrace, přesto jsme dokázali utkání sebevědomě dovést do vítězného konce. Soupeř přivezl především skvělého brankáře a důraznou hru, která dnes na body nestačila.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Dvě prolajdané třetiny a nedisciplinovanost nás stáli možnost hrát o body. Bohužel pro nás už jde o opakovaný jev, který když nezměníme, tak budeme mít velké problémy. Díky soupěři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:59
Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS na 2 minuty za nesportovní chování.
59:32
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Novotný, asistoval #41 David Munk (7:3).
53:31
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #73 Filip Rulíšek (6:3).
53:31
a je to zase o 3 goly
51:20
Timeout BUTCHIS
51:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #66 David Kaválek, asistoval #51 František Donaj (5:3).
50:38
Náchod zrychluje hru a je z toho gol
49:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #21 Dalibor Vlášek (5:2).
49:17
přesilovka nebyla využita
44:17
Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minut za sekání.
43:27
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #19 Štěpán Čejka (5:1).
43:27
další nádherná branka kterou zařídil chytrou tečí Erža Papež
40:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #10 Ondřej Bachtík (4:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:6
40:00
39:19
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (4:0).
39:19
a máme tu opět a znovu duo Černý,Kalina
38:12
Vyloučen hráč #66 David Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
33:11
Vyloučen hráč #31 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:47
střídačka butchisu vylítla po střele po odpískaní
30:31
krasný obranný zákrok v podání Kaliny
28:19
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #27 Tomáš Mudra, asistoval #31 Petr Novotný (3:0).
26:42
rozhodčí naslouchá střídačce Náchoda než svým rozhodnutím
22:43
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #21 Matyáš Kalina (2:0).
19:56
Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.