7:1
4:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - SOKOLI Pardubice 16:2
1. Jakub Gruber, 8. Patrik Suchánek, 17. Dominik Beneš, 17. Patrik Suchánek, 20. Martin Tokoš, 26. Daniel Šebek, 30. Jiří Curney, 30. Daniel Šebek, 33. Martin Tokoš, 36. Petr Koláčný, 38. Daniel Šebek, 39. Marek Korych, 46. Jiří Curney, 47. Daniel Šebek, 49. Milan Tomašík, 52. Daniel Šebek - 24. Petr Černý, 45. Matyáš Velc; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 193; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 6 - Matěj Denemark 7, Martin Haleš 2; po třetinách: 5:0, 7:1, 4:1;
59:01
Balónek se od Teichmana odrazil za mantinel, na míčku bude hrát Boleslav.
58:13
Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
58:13
Tokošova sekera byla slyšet přes celou halu.
57:54
Velc si poradil s napadajícím Tokošem a v klidu zahajuje rozehru.
56:43
Pardubice se snaží něco vymyslet dopředu, avšak Bolka brání opravdu velmi dobře.
55:06
Velc běžel sám na Bauera a dokázal si ho položit, jeho pokus do horní poloviny branky ale gólman vytáhl rukou.
53:26
Haleš na brankové čárě zachytává skákající míček.
52:27
Pěnička pouze vytloukl bloky.
51:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #7 Milan Tomašík (16:2).
51:25
O chvíli později už je úspěšnější Šebek.
51:16
Výborný pas Fišery nedokázal zužitkovat Tokoš, Haleš jeho pokus vyrazil nohou.
49:56
Pěnička dostal nabídku od Curneyho, ale rána se mu vůbec nepovedla.
48:43
Timeout SOKOLI Pardubice
48:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #3 Daniel Šebek (15:2).
48:43
Tomašík byl pohotový v předbrankovém prostoru.
48:01
Bauer vyčapal Teichmana, který byl na chvíli sám v palebné pozici.
46:28
46:28
Šebek má dnes střeleckou a přidává už čtvrtou branku.
45:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #91 Miroslav Fořt (13:2).
45:57
Po parádním pasu od Fořta nasměroval Curney míček do odkryté branky.
44:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #77 Vojtěch Rusin (12:2).
44:18
Velc překvapil Bauera.
43:03
Teichman dostal šanci po chybě Grubera, avšak obránce své zaváhání následně odčinil.
42:09
Punčochář měl dlouho nataženo, ale jeho pokus přesný nebyl.
41:14
Do hry se místo Suchánka dostává do druhé formace Fišera.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Haleš družstva SOKOLI Pardubice
40:00
40:00
Ve druhé dvacetiminutovce se nám s góly roztrhnul pytel a Boleslav nyní vede o jedenáct branek. O vítězi je tedy téměr jistě rozhodnuto a ve třetí třetině se bude jen kosmeticky upravovat skóre.
40:00
Střely ve 2. části: 9:4
40:00
38:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #39 Jan Zoufalý (12:1).
38:32
Korych se dostal do brejku a zakončil precizně kličkou do bekhendu.
37:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #20 Martin Tokoš (11:1).
37:57
Opět gól do odkryté branky a máme tu první hattrick zápasu od Šebka.
37:26
Denemark si připisuje zákrok po střele domácího beka.
36:12
Zoufalý nedokázal vyzrát na brankáře.
35:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #27 Petr Koláčný, asistoval #20 Martin Tokoš (10:1).
35:20
Tokoš zpoza branky nachází volného Koláčného, který už vystřídal Zakonova, a ten trefuje naprosto přesně do šibenice.
33:52
Curney trestuhodně zahazuje gólovku, a nepřidává tak desátou branku svého celku.
32:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #3 Daniel Šebek (9:1).
32:19
Druhá lajna Boleslavi naprosto ovládá dnešní utkání.
31:30
Beneš to vzal na sebe a pálil hodně nepřesně.
29:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #12 Patrik Suchánek (8:1).
29:50
Šebek si vyběhl od mantinelu do středu hřiště a propálil Denemarka mezi jeho rukou a tělem.
29:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #41 Matěj Pěnička (7:1).
29:11
Parádní kros od Pěničky a z takových pozic se Curney často nemýlí.
28:51
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #58 Jan Savický.
28:51
Punčochář zasáhl míček rukou a Pardubice budou mít k dispozici nájezd.
28:51
Bauer se natáhl a Savický za něj nedokázal zasunout balónek.
27:57
Ani Korychův pokus nedoputoval až k brance, Boleslav v kombinaci zpomalila.
26:50
Pakosta úspěšně blokuje pokus Grubera, brankář by se asi nestihl včas přesunout.
25:28
25:28
Kulatý nesmysl se dokutálel až k Šebkovi a ten ho nekompromisně poslal na bližší tyčku.
24:00
Fořt naběhl do druhé vlny a dostal nahrávku od Pěničky, Denemark vyráží pryč.
23:21
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #93 Petr Černý bez asistence (5:1).
23:21
Punčochář za sebou zapomněl míček a Černý ukázal exkluzivní zakončení, míček prošel pod Bauerem.
21:38
Tokoš zachyboval, ale hosté nedokázali zaváhání využít, nevyprodukovali ani střelu.
20:42
Gruber se dokázal dostat ze složité situace a odchází střídat.
20:00
20:00
Viděli jsme dominantní třetinu v podání domácí Boleslavi, která půjde do druhé části s náskokem pěti branek.
20:00
Střely v 1. části: 10:0
20:00
19:48
Koláčný bekhendem pouze přehodil mantinel.
19:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #7 Milan Tomašík (5:0).
19:03
Parádní souhra celé pětky a Tokoš už měl před sebou triviální úkol.
17:51
Rychlý reflex od Denemarka, který vytasil ruku proti pumelici Pěničky.
16:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #3 Daniel Šebek (4:0).
16:38
Suchánek přidává svou druhou dnešní trefu a Boleslav se začíná ve skóre poměrně vzdalovat.
16:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #40 Jiří Curney (3:0).
16:15
První pětka domácích dokázala zúročit velký tlak, na pokus Beneše už Denemark nedosáhl.
14:41
Tokoš opouští trestnou lavici.
14:18
Zakonev si pohrál se čtveřicí protihráčů a na pátého už byl krátký.
13:26
Teichman našel na druhé tyčce úplně volného Savického, který však pouze promáchl.
12:41
Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
12:41
Naprosto zbytečný počin od Tokoše.
11:35
Fořt skvěle přečetl hru a získal balónek, jeho zadovka na Curneyho ale poté přesná nebyla.
10:52
Korych si při napadání pomohl drobným faulem, jinak by šel sám na brankáře.
09:05
Denemark kryje ránu Beneše a následná dorážka Pěničky rozvlnila jen boční síťku.
07:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #7 Milan Tomašík (2:0).
07:55
Tomašík vybídl ke skórování Suchánka, který přesně umístil svůj pokus.
07:38
Signalizovaná výhoda pro Boleslav, Bauer na střídačce.
06:48
Teichman se pohotově vrátil a obral o míček nepřipraveného Curneyho.
05:56
Hezký tlak si dokázala vytvořit třetí domácí lajna, branku se jim však vsítit nepodařilo.
05:33
Zoufalý nedokázal prostřelit obětavý blok.
03:18
Fořt sebral odražený balónek a uklidňuje situaci.
01:27
Zakonov po kombinaci celé pětky pálí pouze do boční sítě.
00:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber bez asistence (1:0).
00:29
Gruber vystihl přihrávku a sám úspěšně zakončil. Denemark si na míček sáhl, ale vyrazit ho nedokázal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Lukáš Slabý, Lukáš Prix, Jan Savický, Přemek Pakosta, Adam Šmíd
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jakub Gruber, Miroslav Fořt, Jiří Curney, Matěj Pěnička, Dominik Beneš
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Mladou Boleslaví a Pardubicemi. Dnes náš čeká utkání dvou týmů z opačných stran tabulky - Boleslav je na místě druhém, Pardubice na posledním čtrnáctém místě. Papírový favorit je tedy dnes jasný, ale uvidíme, jestli domácí Bolka dokáze předpoklad potvrdit.