0:1
3:0
- : -

ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS 5:4
10. Michal Kareš, 15. Milan Garčar, 42. Matěj Čermák, 49. Mikuláš Krbec, 50. Lukáš Ujhelyi - 2. Tomáš Hanák, 5. Jakub Hromada, 19. Jakub Boček, 32. Matěj Boček; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Martin Beneš 28 - Ondřej Matiášek 19; po třetinách: 2:3, 0:1, 3:0;
58:20
Na balonek se teď dostal Krbec, který byl nedovoleně zastaven (podle reakce diváků), rozhodčí však nechávají hru běžet.
58:03
Timeout BLACK ANGELS
58:03
BA jdou do šesti.
53:43
Obuškevičova prudká střela ze zátahu byla chycena golmanem.
53:26
Čermákova kličkla zmátla jednoho protihráče, avšak druhý obránce se ošálit nenechal.
52:48
Hostí jdou do útoku.
51:40
Pažákovo zaváhání musí žehlit rychlým sprintem Garčar.
49:40
Obrat je kompletní, Matiáškovu pozornost z bezprostřední blízkosti zkoušel nejprve Krbec, ale i díky němu se na balon dost Ujhelyi, který gólmanovi Andělů nedal šanci.
49:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #89 Mikuláš Krbec (5:4).
48:41
Je znovu srovnáno! Martin Beneš našel na půlící čáře Krbce a ten rychlou raketou prostřeluje hostujícího gólmana.
48:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #30 Martin Beneš (4:4).
48:07
Až nyní byl blízko Hromada, Pruner ale předvedl skvělý blok.
47:19
V první minutě oslabení Sparta nemá jedinou možnost se dostat na míček, hosté ale nejsou nijak výrazně nebezpeční.
46:19
Vyloučen hráč #81 Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
46:19
Ostrý Čermákův zákrok neunikl bystrému oku rozhodčích a BA si zahrají další přesilovku.
45:32
Pažák přestřeuje.
44:17
Andělská rozehrávka končí pouze na Juhově holi.
43:44
Křenek míjí branku o pár centimetrů.
42:42
Burian opět nepřesně a Sparta otáčí hru.
41:37
Domácí rozhodně nic nevzdávají, Čermák snižuje brankový rozdíl.
41:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #10 Josef Juha (3:4).
40:01
Sparta získává úvdní buly závěrečné periody.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:13
40:00
39:59
Žádné ovoce to ale nepřineslo, třetina končí za stavu 2:4 pro domácí.
39:56
Black Angels to zkouší v 6 při své rozehrávce v útočném rohu!
39:25
Nejvíce v této třetině vyčnívá Matiášek, který právě zlikvidoval Zouzalův pokus.
37:26
Tohle mohlo Kolstrunka hodně mrzet! Zadovka zpoza domácí brány našla pouze útočící hole a střela těsně minula bránu Sparty.
35:44
Burian teď důrazně zkoušel dorážet, jeho pokus kryje Beneš.
33:33
Křenkův pokus po křižné přihrávce pouze vysoko nad bránu.
33:13
Kozák ukončuje zárodek potenciální akce 2 na 1.
31:07
Hosté se vrací do dvoubrankového vedení! Hromada našel osamoceného Matěje Bočka, jehož první pokus Beneš vyrazil, ten druhý už si ale našel cestu do pravého horního rohu.
31:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #55 Jakub Hromada (2:4).
30:18
Neklanův pokus pouze do boční sítě Benešovy branky.
28:56
Halu teď rozhodilo několik rozhodnutí rozhodčích a rozproudilo to i hráče na ploše, Kareš se Zouzalem ale stahují hru dozadu a situace se uklidňuje.
26:59
Do zatím největší akce třetiny se teď dostal Garčar po odraženém balonku zpoza branky, ale nadvakrát nedokázal skórovat.
24:57
Obuškevič blokuje střelu Kolstunka. Sparty zatím udává tempo této třetiny, ale obrana hostí je naprosto precizní s Matiáškem v zádech.
24:22
Jakub Boček teď bezchybným návratem zastavil Koširův únik.
23:54
Matiášek potřetí likviduje těžkou střelu, tentokrát tvrdou ránu z půle z hole Juhy.
22:47
Dva naprosto neuvěřitelné zákroky Matiáška proti Ujhelyimu!
21:50
Sparta přestála své druhé oslabení.
21:20
Hromada podruhé neúspěšně, tentokrát za mantinel.
21:08
Hromadovo nahození pouze proletělo před Benešem.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny získávají Black Angels.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:13
20:00
19:59
Andělé nyní měli k dispozici dlouhou pozdrženou výhodu, která však zůstala nevyužita a zahrají si tak přesilovku, která bude pokračovat i ve druhé třetině.
19:48
Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
18:36
Když už domácí konečně uhasili tlak ve svém pásmu, tak přišla zbytečná ztráta a poté i jednoduché zakončení pro Jakuba Bočka.
18:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #14 Martin Obuškevič (2:3).
18:10
Křenek nadvakrát musel zastavovat nebezpečně útočícího Hromadu.
17:06
Stejně tak teď v klidu chytá i nepřesnou přihrávku Fryše.
16:33
Beneš nyní výbroně proti zakončení Renčína!
15:23
Zemanova jedovka těsně proletěla kolem Matiáška.
14:13
To už ale neplatí, Garčar dokázal překonat hostující val a začínáme opět "od nuly".
14:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (2:2).
13:51
Křenek neúspěšný stejným způsobem, obrana hostí je zatím nekompromisní v oslabení.
13:20
Ujhelyiho střela pouze do bloku.
12:34
Nadějnou akci, po klidnější části, Black Angles ukončuje Pícha nedovoleným zákrokem.
12:33
Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
10:39
Dobře postavený Krbec ukončuje akci hostů kolem branky Beneše.
09:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #95 Matěj Pruner (1:2).
09:22
Už to vypadalo, že se domácí při rozehrávce řítí do záhuby, Pruner ale pohotovým bekhendem našel Kareše, který celou akci 2 na 1 vzal na sebe a přiblížil domácí srovnání.
07:49
Renčínova přihrávka skrz obranné pásmo domácích byla největší akce Black Angels za celou přesilovku, kýženého zakončení se však nedočkala.
06:30
Hosté v přesilovce drželi pohodlně svého soupeře pod zámkem, Krbec poté zachytil první pomalejší přihrávku a získal Spartě čas.
05:54
Vyloučen hráč #93 Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za zdržování hry.
05:27
Další pokus Andělů, Beneš chytá s přehledem.
04:34
Veliká škoda pro sparťanské barvy, skrumáž a zmatek ve velkém brankovišti teď nejlépe využil Hromada, který doklepl za bezmocného gólmana domácích.
04:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #71 Jakub Boček (0:2).
03:21
Fryš teď při rozehrávce z útočného rohu hledal své spoluhráče moc prudce a na balon se dostávají domácí.
03:01
Zeman jako opařený po první brance ztácí při rozehrávce, Hromoda ale vysoko přestřelil branku domácích.
01:22
Andělé otevírají skóre dnešního utkání! Hanák chytrou a rychlou kličkou kolem tyčky zakončuje za Beneše.
01:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #99 Jakub Renčín (0:1).
01:18
Pícha zkouší střelu, ale pouze mimo.
00:31
První střela letěla z hole Ujhelyiho, Matiášek chytá.
00:01
Úvodní buly pro Spartu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Filip Neklan, Martin Obuškevič, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Radim Křenek, Lukáš Ujhelyi, Matěj Čermák, Mikuláš Krbec
00:00
Krásný středeční podvečer, vítejte u onlinu posledního utkání letošního roku, kdy se spolu utkají, již podruhé v tomto měsíci, týmy Sparty a Black Angles. Přejeme příjemné počtení.