0:5
0:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:7
17. Michal Podhráský, 23. Michal Strnad, 25. Marek Vávra, 29. Daniel Eremiáš, 33. Michal Strnad, 37. Michal Strnad, 55. Petr Majer; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Petr Musil 26 - Karel Hodík 22; po třetinách: 0:1, 0:5, 0:1;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:50
Posledních 10 vteřin do konce, Komárek na balonku se nikam nežene, čeká, až zazní siréna a ukončí tento zápas.
59:49
Tak bohužel se dnes nepodařilo Vinohradům vstřelit ani jeden gol a prohrávají 0:7.
58:12
Utkání sleduje 86 diváků, děkujeme.
58:12
Hezký pokus bekhendem od Stuchlíka, Hodík tuto střelu viděl a chytá.
54:32
Hezkou kličkou do bekhendu překonává Majer domácí golmana a navyšuje skore na 7:0 pro Chodov.
54:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #21 Marek Vávra (0:7).
52:06
Ani další početní výhodu domácí nevyužívají a na první gol si fanoušci SKV musejí počkat.
50:10
Vyloučen hráč #11 Šimon Doubek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
50:05
Odložené vyloučení pro Chodov, SKV to ve výhodě zkoušejí v šesti, bohužel gol tato výhoda nepřinesla.
48:00
Hosté hrají opět v plném počtu, toto je nevyužitá přesilovka domácích.
47:10
Krásná akce, Klápa trefuje pouze boční sítku.
45:22
První přesilová hra domácích, možnost pro vstřelení prního golu.
45:21
Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
41:05
Na zemi se ocitá kapitán domácích Hartnam, hra je nachvíli přerušena.
40:02
Hned po buly se do střely žene Kopecký, trefuje pouze blok před sebou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:13
40:00
39:21
Opět Stuchlík v šaci před bránou a zakončuje vysoko nad bránu.
36:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad z trestného střílení (0:6).
32:55
V druhé třetině se Chodov rozjel a přidává další gol.
32:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad, asistoval #4 Daniel Maxa (0:5).
32:10
Na druhé straně SKV, ztracejí hodně balonu u brány soupeře a většina střel míří mimo bránu.
29:05
Chodov daleko přesnější v zakončení.
28:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #84 Petr Majer (0:4).
28:47
První využitá přesilová hra pro Chodov, který proměnuuje poslední 3 vteřiny před koncem trestu.
26:50
Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
24:02
Další hezká kombinace Chodova, která přinesla i další gol, Chodov odskakuje o další branku.
24:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #84 Petr Majer (0:3).
23:12
Další skvělý zákrok Musila, který dnes drží domací Vinohrady, co se dá.
22:54
Hezká střela Strnada, která už končí za zády domácího golmana.
22:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad, asistoval #9 Mikuláš Komárek (0:2).
21:05
Stuchlík na středu hřiště v dobré pozici, ale střela mu sjela.
20:30
Začala druhá třetina a Chodov hned z úvodu se tlačí do brány.
19:56
Vinohrady do šatny odcházejí s rozdílem jednoho golu ve prospěch Chodova.
16:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Michal Podhráský z trestného střílení (0:1).
16:17
Je tu první vyloučení a nájezd pro Chodov, který s klidnou hlavou proměnuje Podhráský.
16:15
Nepřehledná situace před Musilovo bránou.
15:02
Hra je narohu dolu, po 15 minutách je hra stále bez golu.
14:50
Oba týmy předvádí zodpovědnou hru do obrany a většina střel míří do bloku.
11:20
Vinohrady přes minutu na míčku, připravují si rozehrávku, nepřesně, balonek končí za mantinelem a na míčku je ted Chodov.
05:30
Pěkná Stuchlíkova střela, bohužel mimo.
03:01
Klápa v hezké pozici, ale střílí mimo bránu.
02:22
Vošta sám na golmana, zakončuje pouze do břicha Musila.
00:01
Vhazování vyhrává Chodov a hned v úvodu prověřují golmana domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Martin Řezáč, David Horký, Petr Majer, Daniel Eremiáš, Marek Vávra
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Štěpán Čuda, Viktor Kopecký, Zbyněk Stuchlík, Jan Fiala