0:3
1:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Florbal Ústí 3:10
15. Matyáš Velc, 17. Milan Sucharda, 60. Michal Nožička - 7. Vladimír Trčka, 12. Martin Fuchsig, 12. Jan Peška, 13. Jan Peška, 14. Dan Semerád, 25. Jakub Fuchsig, 26. Vojtěch Esterka, 29. Radek Kužel, 58. Dan Semerád, 59. Václav Vavruška; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Šimon Špaček 11, Dušan Völgyi 12 - Marek Netopilík 13; po třetinách: 2:5, 0:3, 1:2;
60:00
Střely ve 3. části: 10:8
60:00
59:59
Vítěz utkání dnes není překvapivý a hosté si na cestu domů přibalí všechny tři body.
59:59
59:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #15 Matyáš Velc (3:10).
59:09
Domácí trenéři vyhlásili hru "o posledního" a do hry o nejlepšího hráče se přihlásil domácí kapitán Nožička.
58:36
A je tu desítka a to v oslabení. Vavruška to bude mít nejspíš za basu.
58:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #18 Jakub Fuchsig (2:10).
58:26
Vyloučen hráč #4 Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
57:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #17 Vladimír Trčka (2:9).
57:34
Domácí chtěli svoji přesilovku zesílit a odvolali brankáře. To se jim ale nevyplatilo.
56:30
Domácí hrají o vítězství ve třetí třetině. Sázkovky jim ovšem nevěří a kurzy radši z nabídky stáhly.
55:56
Vyloučen hráč #30 Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
55:56
Domácí kapitán se snažil ještě reklamovat hru dalšího ze soupeřů na zemi, ale u rozhodčích neuspěl a vyloučen je jen jeden z hostů.
55:30
Domácí ve výhodě, bude se vylučovat...
55:00
Posledních 5 minut dnešního utkání, dovolujeme si tvrdit.
54:20
Sucharda shazoval od levých prken backendem na střed na Haška, ten mířil pod horní tyčku, ale branku přestřelil.
53:32
Velc se nechal obehrát na polovině hřiště o míček a hosté se dostali do protiútoku třech proti dvěma. Nezakombinovali ale vůbec dobře a Trčkovu slabou střelu Völgyi s přehledem pokryl.
51:24
V hale je komorní atmosféra a bylo by tu snad i hrobové ticho. Ale to je narušováno hostujícím bubeníkem, který si přeje změnu skóre i v, zatím nudné, třetí části.
50:32
Sucharda se po návratu z trestné řítil sám po pravém křídle na Dittricha. Mířil nad jeho pravou nohu, ovšem hbitá ruka hostujícího brankáře třetí branku domácích odvrátila.
50:06
Domácí v pěti
50:03
První dnešní zásah hadru, a úspěšný!
49:00
Tlak hostů ale není trvalý a domácí se opakovaně dostávají k míčku a šetří čas. Kdyby neztráceli na soupeře 6 branek, bylo by možné to považovat za dostatečný výkon.
48:45
Už je ale vše "v pořádku" a domácí jsou zamčeni na své polovině.
48:20
Přesilovka hostů se zatím odehrává na jejich polovině a pod tlakem domácích.
48:06
Vyloučen hráč #20 Milan Sucharda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
47:37
Domácí ve výhodě s odloženým vyloučením...
46:58
Další standardka pro domácí, při které se Škeřík pokoušel najít Velce, ten ale skákající míček nezkrotil.
45:45
Nyní se pokoušel do šance prokličkovat Sucharda, prvního soupeře překonal, druhý už byl nad jeho síly.
45:00
Nožička opět dribloval s míčkem za hostující brankou a pokoušel se najít Kroupu. Ten ale jeho přihrávku netrefil.
43:55
Ústečtí se teď hrnuli do přečíslení 4 na 2. Domácí bej Veunfurter byl ale úspešný a šanci jim zhatil.
43:27
Poslední varování pro hosty za odehrávání míčku po odpískání.
42:19
Ústečtí operovali s míčkem na čepelích přes dvě minuty a přišli o po střele a následném faulu na Völgyiho.
39:59
Utkání je po dvou třetinách vyrovnané...ovšem jen z pohledu úspěšnosti střelby.
Domácí analytici už pracují na rozboru, jehož závěr bude znít bude "Chlapci, je třeba víc střílet!"
39:50
A tam se hosté udrželi celou půlminutu...
39:20
Jaroměřští drželi hosty v obležení, ale bušili do plných. Míček jim nakonec vypíchl Trčka a posunul hru na polovinu Jaroměře.
38:14
Vyloučen hráč #33 Vít Pavelka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
38:14
Do šance se probíjel jeden z jaroměřských borců, Pavelka zatáhl za záchrannou brzdu a vysloužil si dvouminutové posezení na hanbě.
35:52
Velc teď hledal Výborného kolmicí přes velké brankoviště, ten byl ale těsně bráněn a k zakončení se nedostal.
35:20
Kroupa vyzkoušel Dittricha z mezikruží, ale ten hbitou rukou zasahuje a posílá míček ze branku.
35:00
Dnešní utkání sleduje v hale 43 diváků.
34:40
Od chvíle, co jsou Ústečtí v pěti, drží míček výhradně na svých holích.
33:30
Hosté v plném počtu
32:00
Domácí se snaží střelami zaměstnat hostujícího brankáře, ovšem ten je pozorný. A hlediště opět hučí po neproměněných šancích domácích borců.
31:29
Vyloučen hráč #4 Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
31:29
Po srážce Haška s Kuželem si hostující hráč zavzpomínal, jak mluví doma s kamarády. Ovšem zaprvé, Hašek jeho kamarád není a za druhé, rozhodčím se jeho slovník nelíbil a proto ho poslílají zpytovat svědomí na trestnou židličku, jak s oblibou říká náš oblíbený Ondra Zamazal.
30:10
Domácí Hašek byl po vyhraném souboji v samostatném úniku, ale branku bohužel pro domácí netrefuje. V hledišti to jen zahučelo.
29:59
V hale je dnes necelých 50 diváků, ale víme, že dalších pár věrných nás sleduje i nadálku u textového onlinu. Tímto je zdravíme do zasněžených hor a tešíme se, až je zase uvidíme osobně.
28:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #96 Václav Vavruška (2:8).
28:27
Vavruška posílá od levého mantinelu na nehlídaného Kužela a ten se pod horní tyčku nemýlí.
27:00
Střídání brankáře. Nový brankář #74 Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř
26:00
Do domácí branky přichází Völgyi
25:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #11 Ondřej Kawulok (2:7).
25:59
Esterka oklamal Velce, který mu zaklekl do cesty, a po jednoduché kličce prostřeluje Špačka posedmé.
25:12
Hašek natáhl od poloviny, ale střela neměla dostatečnou razanci a hlavně přesnost.
24:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Jakub Fuchsig, asistoval #3 Jan Peška (2:6).
24:10
Peška nachází Fuchsiga pasem zpozabranky a skóre se ve druhé třetině poprvé mění.
22:34
Domácí se pokoušejí rozehrávat s maximální rozvahou. Ovšem velkou trpělivost zrovna nemají a po jedné kličce už Výborném druhá klička nevyšla a míček přechází do vlastnictví hostí.
21:30
Svou nešikovností si teď o dvojku říkal domácí Kroupa i hostující trenéři. Rozhodčí byli ale milostiví neúmyslný, leč zcela evidentní faul vyloučením nepotrestali.
20:20
S míčkem na florbalkách už ale opět operují hosté a pokouší se zamknout domácí na jejich polovině.
20:01
I ve druhé třetině vyhrávají úvodní buly domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:15
20:00
19:59
Závěr třetiny už dohrává zdánlivě v poklidu a hosté s míčkem na florbalkách čekají na poslední střelu. Nakonec stihli tři, ale ani jedna změnu skóre neznamenala.
17:28
Špatné došlápnutí Täubera nutí rozhodčí k přerušení hry. Vypadá to ale, že hráč bude v pořádku.
16:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #10 Petr Hašek (2:5).
16:29
Hašek shazuje k pravému mantinelu na Suchardu a ten znovu zamířil nad rameno hostujícho gólmana. A zafungovalo to i podruhé...
14:54
Vyloučen hráč #85 Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
14:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #77 Michal Nožička (1:5).
14:52
Nožička zadribloval za brankou a našel nabíhajícího Velce, který střelou pod horní tyčku snižuje.
14:43
Domácí ještě zbraně neskládají, ale hosté brání důsledně.
13:52
Timeout TJ Sokol Jaroměř
13:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #52 Martin Fuchsig (0:5).
13:52
Recept na domácí je jednoduchý. Jedna křižná, druhá křižná, střelec na brankovišti a gól.
12:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #17 Vladimír Trčka (0:4).
12:02
22 vteřin, které možná napověděli víc, než domácí chtěli vidět. Nejprve Fuchsig vymetl pavučiny ve Špačkově svatyni. Následně po třech vteřinách Peška zakombinoval s Trčkou a bylo to o tři. A aby řeč nestála, dalších 19 vteřin jim stačilo na to, aby si svoji kombinaci zopakovali.
11:43
11:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #11 Ondřej Kawulok (0:2).
09:45
Hostující obránce Täuber natahoval ke střele od půlky, ale zapomněl u toho seřídit mířidla a míček končí mimo branku.
06:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #23 Tomáš Pšenička (0:1).
06:08
Po Pšeničkově nabídce se Trčka nemýlí a zakončením do odkryté branky otevírá skóre.
05:41
Po Suchardově vysunutí se ke střele dostal domácí Hašek, ale trefuje Dittricha na solar.
05:09
Do šance se dostával domácí Kroupa, ale na velkém brankovišti zahrál vysokou holí.
04:34
Standardka "z trojky" pro domácí, hostující zeď je připravena a stráží míček do rohu hřiště.
01:55
První ostřejší zásah domácího brankáře Špačka po střele Pavelky. Špaček neměl nejmenší problém.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Jiří Strnad, Martin Fuchsig, Ondřej Kawulok, Dan Semerád
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Daniel Kroupa, Daniel Škeřík, Matyáš Velc, Michal Nožička, Vojtěch Výborný
00:00
Vážení diváci, vítejte u dnešního utkání, kde se potkávají dva týmy z opačných pólů tabulky.