1:2
1:2
1:0

FbK Horní Suchá - FAT PIPE Aligators Klobouky 6:5p
1. Lukáš Kraina, 8. Denis Tomančák, 14. Tomáš Kasinec, 27. Daniel Tychtl, 50. Daniel Tychtl, 65. Tomáš Kasinec - 15. Pavel Zbořil, 21. Viktor Kejík, 32. Tomáš Jedlička, 44. Adam Klimeš, 52. Roman Svoboda; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Filip Plíhal 33 - David Nečas 29; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Jochman Ivo (Trenér):
Musíme jít zápas od zápasu a tak do toho jdeme. Dnes to bylo opět velmi těžké, ale dali jsme to aspoň za dva body, kluci makali a na konci, už jsme jeli na doraz sil. Na moral super výhra. Děkuji rozhodčím divákům soupeři.
Komentář hostů Procházka Patrik (Vedoucí):
Dnes jsme měli možnost natrénovat všechny herní prvky, zvláště oslabení a přesilovky. Přesilovky mírné zlepšení, ale stále mizerná úspěšnost. Soupeř nás předčil v obětavosti a blocích. Proti Horní Suché jsou vždy vyrovnané zápasy, ale dnes jsme měli rozhodnout v základní hrací době, zkomplikovali jsme to sami v 1. třetíně. Brankář soupeře urval domácím 3 body. Oslabení jsme měli také rozhodnout my! Dnes žádné HOUHOU ALI! Děkuji soupeři za zápas!
65:00
Střely v prodloužení: 2:3
64:27
64:27
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #74 Filip Mocek (6:5).
63:33
Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
62:47
Vyloučen hráč #17 Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 7:10
60:00
51:06
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #69 Roman Svoboda, asistoval #71 Radim Fila (5:5).
49:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl z trestného střílení (5:4).
43:30
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #99 Adam Klimeš, asistoval #35 Viktor Kejík (4:4).
41:49
Vyloučen hráč #25 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:14
40:00
37:23
Vyloučen hráč #17 Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:39
Vyloučen hráč #38 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:15
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #92 Vojtěch Vlček (4:3).
26:01
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #88 Jan Hensler (4:2).
24:31
Trestné střílení družstva FAT PIPE Aligators Klobouky neproměnil #7 Tomáš Líznar.
24:27
Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil #74 Filip Mocek.
21:38
Vyloučen hráč #35 Viktor Kejík družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
20:52
Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil #33 Vojtěch Kopia.
20:16
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #99 Adam Klimeš (3:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:11
20:00
19:03
Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
14:07
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #69 Roman Svoboda (3:1).
13:16
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #17 Václav Večeřa (3:0).
07:44
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #70 Denis Tomančák, asistoval #25 Lukáš Kraina (2:0).
02:58
00:36
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #18 Filip Krajíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: David Nečas; hráči v poli: Viktor Kejík, Roman Svoboda, Adam Klimeš, Matyáš Zouhar, Pavel Zbořil
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Tomáš Kasinec, Filip Mocek, Lukáš Kraina, Filip Krajíček, Václav Večeřa