- : -
FBC Hranice
TROOPERS

FBC Hranice - TROOPERS 6:8
1. René Mikel, 3. Jan Kolajta, 16. Jan Kolajta, 20. Ondřej Dobeš, 42. Jan Kolajta, 56. Jan Kolajta - 3. David Mati, 5. Jakub Peška, 25. Petr Voltner, 29. Marek Horáček, 38. Jan Daler, 40. Marek Horáček, 51. Daniel Hruška, 57. Petr Voltner; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta ?, Tomáš Maródi 1 - Jan Chrást 12; po třetinách: 4:2, 0:4, 2:2;
Komentář domácích Hloch Marek (Trenér):
Velká pochvala všem hráčům, super výkon proti prvnimu týmu soutěže. Neodpustím si poznámku, něco k zamyšlení tam nahoře, páni kteří řídí zápasy Národní ligy by měli jít na dvoutýdenní soustředění a domluvit co se bude pískat a co ne, co zápas to jiná úroveň pískání. Zbytečně jsme podráždění jak my tak soupeř. My si naoplátku uděláme soustředění jak tyhle přehmaty ignorovat a soustředit se na zápas. Gratulace soupeři, děkujeme divákům. Zítra dovezeme body!
Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér):
Pěkné a napínavé utkání až do konce. Do první třetiny jsme vstoupili laxně a náš kamarád Kolaj nás za to potrestal. Pro vývoj utkání byla nejduležitější druhá třetina, kdy jsme byli důraznější a dařilo se nám zakončení. Ve třetí to bylo z naší strany taktický výkon. Domácí podali velmi dobrý výkon, a navíc se prezentovali fér hrou. Přejeme jim hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Střely ve 3. části: 6:4
60:00
56:51
Timeout FBC Hranice
56:51
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #19 Jan Daler (6:8).
55:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #34 Matěj Rada (6:7).
50:40
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Daniel Hruška, asistoval #32 Jakub Andrle (5:7).
41:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta bez asistence (5:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:7
40:00
39:53
Branku družstva TROOPERS vstřelil #3 Marek Horáček, asistoval #37 Tomáš Pavla (4:6).
37:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #10 David Mati (4:5).
28:02
Branku družstva TROOPERS vstřelil #3 Marek Horáček, asistoval #32 Jakub Andrle (4:4).
19:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #97 Jan Grygar (4:2).
15:44
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (3:2).
04:03
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #32 Jakub Andrle (2:2).
02:31
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Mati, asistoval #19 Jan Daler (2:1).
02:12
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #25 Marek Hloch (2:0).
00:54
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Jakub Andrle, Jakub Peška, Rudolf Večeřa, Jiří Knotek, Daniel Hruška
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Michal Kušner, Ondřej Dobeš, Marek Hloch, Jan Grygar, Jaroslav Král