3:1
3:3
- : -

KM automatik FBK Jičín B - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 7:7
3. Adam Pazderník, 17. Vojtěch Plecháč, 21. Miroslav Grund, 29. Adam Pazderník, 32. Adam Florian, 41. Miroslav Grund, 42. Denis Lenfeld - 8. Lukáš Kvaček, 14. Vojtěch Schwarz, 14. Petr Kotlář, 25. Petr Kotlář, 41. Michal Nožička, 42. Petr Jiřička, 45. Petr Kotlář; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Matěj Kraušner 23 - Karel Hašek 12; po třetinách: 1:3, 3:1, 3:3;
45:00
Střely ve 3. části: 7:14
45:00
44:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář bez asistence (7:7).
44:58
Jaroměř na poslední chvíli dorovnává.
43:40
Timeout KM automatik FBK Jičín B
41:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #23 Denis Lenfeld, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (7:6).
41:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #15 Petr Jiřička, asistoval #69 Petr Kotlář (6:6).
41:05
Jaroměři se podařilo vyrovnat.
40:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #2 Michal Nožička, asistoval #11 Matěj Schöniger (6:5).
40:35
Jaroměř se snaží vyrovnat.
40:12
Timeout TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
40:12
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund bez asistence (6:4).
35:40
Vyloučen hráč #23 Denis Lenfeld družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za hra bez hokejky.
35:40
Trestné lavice obou týmů se plní.
35:32
Vyloučen hráč #17 Adam Pazderník družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za hrubost.
35:32
Vyloučen hráč #10 Adam Karel družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hrubost.
34:01
Jaroměř se snaží vyrovnat, ale nedaří se.
31:32
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #99 Adam Florian, asistoval #68 Miroslav Grund (5:4).
31:32
Hráč z Jičína si našel prázdné místo v bráně a zakončuje.
28:17
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #17 Adam Pazderník, asistoval #68 Miroslav Grund (4:4).
28:17
Jičínský hráč 68 běží sám na bránu a nahrává hráči s číslem 17 který zakončuje.
24:44
Brankář Jaroměře často ukazuje i své fotbalové schopnosti.
24:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář, asistoval #15 Petr Jiřička (3:4).
20:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #9 Martin Petrgál (3:3).
20:25
Jičín v oslabení vyrovává.
19:09
Vyloučen hráč #17 Adam Pazderník družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #15 Vojtěch Plašil (2:3).
16:29
Jičín je ve druhé části více na balonku a navyšuje skóre na 3:2.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:11
15:00
13:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář, asistoval #99 Jan Škola (1:3).
13:29
Jaroměř krátce po sobě navyšuje skóre na 3:1
13:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #89 Vojtěch Schwarz, asistoval #10 Adam Karel (1:2).
10:52
Hráč Jičína opět běží sám na bránu ale míjí.
07:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #89 Vojtěch Schwarz (1:1).
03:09
Hra se přelévá ze strany na stranu
02:40
02:40
Hráč Jičína jde sám na bránu, nahrává spoluhráči, který navyšuje skóre
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B:
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín B: brankář: Matěj Kraušner; hráči v poli: Martin Petrgál, Adam Pazderník, Adam Florian, Denis Lenfeld, Miroslav Grund