3:2
2:2
- : -

FbŠ Bohemians - Panthers Praha 10:4
1. Klára Minářová, 1. Kateřina Strnadová, 6. Adéla Bočanová, 8. Eliška Císařová, 17. Lucie Veselá, 23. Kateřina Fousová, 37. Anna - Marie Divišová, 37. Lucie Veselá, 43. Gabriela Vaníčková, 52. Lucie Florianová - 34. Adéla Košvancová, 36. Lenka Faltusová, 54. Anna Bartušková, 55. Lenka Faltusová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Martina Franková 22 - Tea Mažáryová 15; po třetinách: 5:0, 3:2, 2:2;
58:31
Ani tentokrát se Anetě Faltové nepovedlo  prosadit, před branku bez brankáře skočila obrana Panthers a míček vyrazila
58:04
Timeout Panthers Praha
58:04
Ještě porada na druhé straně, trenéři Panthers dávají cenné rady svým hráčkám
57:05
Ve třetí třetině se Panthers teprve probudil a začal hrát hru hodnou hráček extraligy
56:04
Tereza Havlová přímo do dlaní brankářky Mažáryové
54:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #86 Lenka Faltusová bez asistence (10:4).
54:51
Lenka Faltusová přidává další gól, Panthers už svítí na tabuli číslo 5
54:25
A opět se nám tu s brankami protrhl pytel,tentokrát se skóruje na straně Panthers
53:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #78 Markéta Valešová (10:3).
52:33
Nikola Křemenáková zkouší prostřelit Martinu Frankovou, nejde to, Martina je opora v brance
51:47
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #21 Lucie Florianová (10:2).
49:44
Trenérům Bohemians se nelíbí hra svých svěřenkyň, a tak přerušují přesilovku, snaží se jim poradit jak na to
49:28
Tereza Havlová se připravuje na střelu
48:38
Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
44:48
Tereza Havlová zachytává odpal Dominiky Tůmové a posouvá své spoluhráčky kupředu
43:50
Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #85 Lucie Veselá (9:2).
42:52
Lucie Veselá si odpočinula a ihned nahrála Gábině Vaníčkové, která krásně zakončuje
42:10
Přesilovka skoro u konce, ale tým hostí nevystřelil ani jednou
40:44
Po pár vteřinách přichází o míček a Gábina Vaníčková ohrožuje branku Panthers
40:24
Vyloučen hráč #85 Lucie Veselá družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
40:24
Tentokrát si Pantherky zahrají přesilovou hru
40:01
Začíná poslední třetina tohoto zápasu, Adéla Bočanová vybojovala míček pro svůj tým
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:9
40:00
39:34
Anna Marie Divišová vytlačuje Adélu Vlčkovou mimo palební pole, z tohoto úhlu nelze zakončit
38:39
Aneta Faltová je doběhnuta Markétou Valešovou, ovšem za zády má Terezu Havlovou a ta jí míček rozhodně nenechá
37:35
Další závar před branou hostí, tentokrát se skóre nemění
36:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #94 Adéla Bočanová (8:2).
36:27
7 vteřin a stav je navýšen hned o 2 góly, nejdříve dvojice Anna Marie Divišová - Natálie Bartošová a po té Lucie Veselá a Adéla Bočanová
36:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna - Marie Divišová, asistoval #23 Natálie Bartošová (7:2).
35:43
35:43
Tady se rčení nedáš dostaneš potvrdilo a Lenka Faltusová během chvilky snižuje na rozdíl 4 branek
35:15
Adéla Bočanová v obrovské šanci, brankářka Mažáryová již na zemi, ale nepodařilo se
33:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #78 Markéta Valešová (6:1).
27:46
Markéta Valešová zůstává zapomenuta sama u brány Bohemians, ale Kateřina Fousová to má pod kontrolou
27:05
Anna Marie Divišová předvedla neskutečnou otočku s míčkem na čepeli a zakládá další útok Bohemky
26:14
Kristýna Dvořáková s Terezou Havlovou sevřely Lucii Florianou tak, že se ke střele nedostala
25:34
Lenka Faltusová v šanci, obrana Bohemky její střelu ale likviduje
24:30
Veronika Mandíková přihrává Tereze Šípkové, která je těsně před brankou Pantherek, bohužel na přihrávku nedosáhla
23:35
Gabriela Vaníčková rozjíždí další útok Bohemaček
22:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #4 Kateřina Fousová, asistoval #94 Adéla Bočanová (6:0).
22:49
Přesná přihrávka Adély Bočanové mezi nohama Pantherek na Kateřinu Fousovou, která z první střílí šestý gól
19:55
5 vteřin před koncem ještě zkouší změnit stav utkání Florianová Lucie, ale Martina Franková vyráží
18:49
Na několikrát prověřená Martina Franková nejdříve Valešovou, po té Saffertovou a Faltusovou, míček však končí v jejich rukách
17:17
Adéla Vlčková v souboji s Annou Marií Divišovou u mantinelu - Anna Marie se nedá
16:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #18 Klára Minářová (5:0).
16:01
Prozatím největší ohrožení svatyně domácích v podání Markéty Žbánkové
15:18
Vlčková Adéla bude rozehrávat z rohu hřiště u branky Bohemians
14:35
Anna Bartušková a Adéla Košvancová se snaží propresovat balónek na polovinu Bohemians
13:45
Lucie Veselá hezkou zadní přihrávkou nabíjí Kateřině Fousové, ta střílí nad
12:43
Bára Šimůnková s Annou Marií Divišovou rozehrávají na své obranné půlce, posouvají na Natálii Bartošovou, která míří k brance Panthers
11:36
Markéta Žbánková prověřuje brankářku Bohemky, ta je však ve střehu
09:23
Dominika Tůmová myslela, že Kláru Minářovou dožene, ale nedohnala, Klára je rychlejší
07:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Eliška Císařová, asistoval #85 Lucie Veselá (4:0).
07:51
Nedáš, dostaneš - bohemácká obránkyně 1. lajny střílí další gól a Lucie Veselá nahrává
07:20
Martina Franková v brance Bohemians si poprvé za zápas sahá na míček
07:09
Opět dvojice Faltová - Strnadová hrozí před branou hostí
06:11
Tereza Havlová našla krásně Kristýnu Dvořákovou, ta se snaží zakončit, míček končí na břiše brankářky Panthers
05:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #85 Lucie Veselá (3:0).
05:00
6 vteřin byl tým Panthers Praha v plném počtu, ale to Adélu Bočanovou nezastavilo a za pomoci Lucie Veselé střílí 3 gól
04:07
Kateřina Fousová jen těsně míjí branku
02:54
Vyloučen hráč #78 Markéta Valešová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:54
Přichází přesilovka pro domácí tým, Markéta Valešová při rozehrávce neudržela dostatečnou vzdálenost, a proto si půjde na 2 minuty sednout na trestnou lavici
01:59
Lucie Florianová fauluje Terezu Šípkovou a tak se hra zastavuje, rozehrávat bude Bohemians
00:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #21 Aneta Faltová (2:0).
00:59
Pár vteřin a Aneta Faltová krásně namazala Kateřině Strnadové a stav je těsně před první minutou zápasu 2:0 pro Bohemačky
00:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:0).
00:43
Klára Minářová rozbíhá své rychlé nohy nahrává Adéle Bočanové, tak jí vrací zpět a Klára se nemýlí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Tea Mažáryová; hráči v poli: Anna Bartušková, Markéta Valešová, Adéla Košvancová, Lenka Faltusová, Agáta Saffertová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Eliška Císařová, Kateřina Fousová, Adéla Bočanová, Klára Minářová, Lucie Veselá
00:00
Dobrý večer, dnes nás bude hostit hala Jedenáctka na pražském Chodově, kde budeme svědky 17. kola Extraligy žen. Utkání proběhne mezi týmy FbŠ Bohemians a Panthers Praha. Za několik minut začínáme.