4:2
2:2
- : -

Tatran Střešovice - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 7:4
12. Adam Carvan, 18. Ondřej Vázler, 24. Adam Karel, 25. David Kriegler, 27. Tobiáš Petržilka, 31. Jakub Lisa, 41. Kryštof Klement - 16. Jan Holas, 24. František Malina, 43. Adam Bureš, 45. Lukáš Mühlfait; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Adam Draslar ? - Matěj Fridrich ?; po třetinách: 1:0, 4:2, 2:2;
45:00
44:15
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait, asistoval Jan Holas (7:4).
42:46
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš, asistoval Lukáš Mühlfait (7:3).
41:33
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
40:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kryštof Klement, asistoval Adam Carvan (7:2).
37:27
Vyloučen hráč Jakub Lisa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
32:47
Vyloučen hráč Jakub Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
30:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Lisa, asistoval Marek Jurkulák (6:2).
30:00
30:00
28:21
Vyloučen hráč Jiří Baum družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
26:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tobiáš Petržilka, asistoval Adam Carvan (5:2).
24:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Kriegler, asistoval Matěj Hejzlar (4:2).
23:20
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil František Malina bez asistence (3:2).
23:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Karel, asistoval Adam Carvan (3:1).
17:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Vázler, asistoval Tomáš Kamarýt (2:1).
15:26
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Holas, asistoval Adam Křepinský (1:1).
15:00
15:00
11:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Carvan, asistoval Adam Karel (1:0).
02:41
Vyloučen hráč Adam Karel družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a David Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jakub Milichovský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský