2:2
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - KM automatik FBK Jičín 4:3
17. Jakub Dajčar, 24. David Chládek, 32. Josef Dvořák, 41. Jakub Dudek - 20. Petr Szturc, 38. Miroslav Grund, 41. Miroslav Grund; rozhodčí: Filip Neumann - Antonín Appl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 29 - Lukáš Svoboda 20; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:2;
45:00
Trenér domácích - Vyrovnané utkání, které rozhodl náš brankář a podržel nás v těžkých situacích. Děkujeme soupeřovi za utkání.
45:00
44:48
hosté hrají bez brankáře
40:32
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Miroslav Grund, asistoval Denis Lenfeld (4:3).
40:04
Timeout KM automatik FBK Jičín
40:04
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Jakub Dudek, asistoval Josef Dvořák (4:2).
37:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Miroslav Grund, asistoval Adam Pazderník (3:2).
31:54
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Josef Dvořák, asistoval Jakub Lédl (3:1).
30:00
30:00
28:32
Oba týmy hrají klidnou hru
23:25
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil David Chládek, asistoval Jakub Dajčar (2:1).
20:54
Hráč z Skutče zkusil střelu z půlky
19:38
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Petr Kryl (1:1).
16:42
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Jakub Dajčar, asistoval Jakub Špatenka (1:0).
15:00
15:00
14:17
Vyloučen hráč Adam Sucharda družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
11:37
Vyloučen hráč Petr Szturc družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:00
Probíhá vyrovnaný zápas
06:12
Hráč z Jičína zkusil střelu z půlky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Antonín Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Lukáš Svoboda; hráči v poli: Denis Lenfeld, Miroslav Grund, Tomáš Ouhrabka, Adam Pazderník, Adam Florian
00:00
Line-up domácích FbC Skuteč: brankář: Daniel Nekvinda; hráči v poli: Jakub Lédl, Jakub Hledík, Josef Dvořák, Jakub Dudek, Jakub Krupka