5:0
2:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:1
17. Jiří Lhotský, 18. Veronika Kyšková, 20. Patrik Adámek, 24. Marek Hejcman, 27. Marek Hejcman, 31. Pavel Hroch, 34. Matěj Schöniger - 40. Šimon Vacek; rozhodčí: Pavel Houserek - Patrik Csicsó; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Kučera 14 - Ondřej Matyska 13; po třetinách: 0:0, 5:0, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:6
45:00
44:59
TJ Sokol Jaroměř: Děkujeme soupeři za pěkné a rychlé utkání. Velká pochvala hráčům za nejlepší výkon v sezoně
44:59
Orel Rtyně v Podkrokoší: Děkujeme soupeři za utkání
39:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (7:1).
35:25
Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schöniger, asistoval #6 Adam Průša (7:0).
30:54
Hroch vymetá pravý horní roh
30:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #13 Pavel Hroch bez asistence (6:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:6
30:00
26:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Marek Hejcman bez asistence (5:0).
23:50
Hejcman navyšuje náskok krásnou solovou akcí
23:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Marek Hejcman, asistoval #11 Veronika Kyšková (4:0).
19:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Patrik Adámek, asistoval #6 Adam Průša (3:0).
17:58
Krásná teč a je z toho druhý gol Jaroměře
17:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Veronika Kyšková, asistoval #28 Jiří Lhotský (2:0).
16:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #28 Jiří Lhotský, asistoval #8 Miroslav Nepraš (1:0).
15:01
Snad ve druhé třetině diváci uvidí branku, protože v první se ji zatím nedočkali
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Patrik Csicsó.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Ondřej Matyska; hráči v poli: Kamil Hebelka, Vojtěch Křeček, Šimon Vacek, Adam Vejrek, Daniel Hejna
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jakub Kučera; hráči v poli: Václav Balský, Matěj Schöniger, Marek Hejcman, Jiří Lhotský, Veronika Kyšková