1:0
0:3
- : -

FBC Dobruška - TJ Sokol Jaroměř 2:3
9. Jakub Hejhal, 19. Josef Šmída - 34. Jiří Lhotský, 36. Jiří Hrobský, 37. Josef Štach; rozhodčí: Kateřina Kulhavá - Pavel Houserek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Luboš Šustr 25 - Matěj Urban 17; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:3;
45:00
Střely ve 3. části: 6:10
45:00
44:59
Komentář Fbc Dobruška: Děkuji soupeři za kvalitní utkaní.

44:59
Komentář Tj Sokol Jaroměř: Děkuji svým svěřencům za dnešní výkon a soupeři za utkání
44:14
Timeout FBC Dobruška
43:13
Vyloučen hráč #77 Jakub Hejhal družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání.
36:36
Neštastná situace pro golmana Dobrušky který si spadl do vlastní branky dostává tak Jaroměř do vedení.
36:35
Vlastní branku družstva FBC Dobruška vstřelil #69 Josef Štach (2:3).
35:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Jiří Hrobský, asistoval #18 Patrik Adámek (2:2).
33:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #28 Jiří Lhotský, asistoval #8 Miroslav Nepraš (2:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:11
30:00
27:28
Vyloučen hráč #18 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
26:49
Jaroměř dvakrát orazítkovala tyč
24:36
Hala celá bouří a žene Jaroměř do vyrovnání
22:19
Vyloučen hráč #68 Josef Šmída družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nesportovní chování.
18:53
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #68 Josef Šmída, asistoval #90 Vít Růžička (2:0).
08:04
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #77 Jakub Hejhal, asistoval #14 Adam Pekárek (1:0).
02:50
Šance na obou stranách
01:46
zápas se hraje ve slušném tempu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Kulhavá a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Dominik Tichý, Erik Mikas, Jiří Lhotský, Jiří Hrobský, Veronika Kyšková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Luboš Šustr; hráči v poli: Lukáš Prause, Tomáš Večeřa, Adam Pekárek, Jakub Hejhal, Vít Růžička