1:2
5:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - KM automatik FBK Jičín 8:5
11. Jiří Vaňous, 15. Aleš Rozlívka, 24. Jiří Vaňous, 31. Tadeáš Šilar, 31. Vojtěch Štantejský, 38. Jiří Vaňous, 39. Aleš Rozlívka, 41. Aleš Rozlívka - 8. Adam Florian, 13. Adam Florian, 18. Jan Pech, 20. Lukáš Patzelt, 33. Adam Pazderník; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jonáš Marek 21 - Dominik Hamšík 9; po třetinách: 2:2, 1:2, 5:1;
40:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #85 Jiří Vaňous (8:5).
38:55
Vyloučen hráč #99 Adam Florian družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
38:01
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
38:01
37:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #1 Jonáš Marek (6:5).
35:52
Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
32:38
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Adam Pazderník, asistoval #12 Tomáš Typlt (5:5).
32:37
V následující situaci hosté ihned srovnávají
30:47
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #19 Vojtěch Štantejský, asistoval #25 Jakub Šmíd (5:4).
30:47
Štantejský dotlačil míček za brankovou čáru
30:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #88 Tadeáš Šilar, asistoval #81 Ondřej Zölfl (4:4).
23:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #81 Ondřej Zölfl (3:4).
19:32
Vyloučen hráč #7 Petr Minář družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #99 Adam Florian (2:4).
18:48
Hra se přesouvá ze strany na stranu
17:36
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Jan Pech, asistoval #13 Adam Pazderník (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:7
15:00
14:24
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #88 Tadeáš Šilar (2:2).
12:40
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #99 Adam Florian, asistoval #31 Vít Černý (1:2).
11:44
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Štantejský družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
10:41
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #7 Petr Minář (1:1).
08:23
Viščák netrefil poloprázdnou bránu
07:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #99 Adam Florian bez asistence (0:1).