2:2
2:3
- : -

FBC Česká Lípa - FBC Štíři Č. Budějovice 8:6
6. Ladislav Pekárek, 10. Albert Kouba, 12. Ladislav Pekárek, 15. Ondřej Kopič, 30. Ondřej Kopič, 37. Albert Kouba, 52. Ladislav Pekárek, 58. Ondřej Kopič - 1. Jiří Dědič, 32. Adam Severin, 39. Albert Smrž, 42. Adam Severin, 45. Šimon Kaluža, 52. Matyáš Sirotek; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 6:3; využití: 2:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Daniel Jukl 34 - Martin Hanousek 35; po třetinách: 4:1, 2:2, 2:3;
60:00
59:59

Komentář trenérky domácích p. Lenky Bartošové: Dnešní zápas  byl hodně adrenalinový pro všechny hráče i trenéry, byla to škola sebekontroly, ale i tak se nám zápas  hrozně líbil, hlavně  jsme po dlouhé době vyhrály. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.

59:59

Komentář trenéra hostů, p. Marka Kouby: Začali jsme složitě s neúčinnou střelbou, soupeř nás potrestal svoji produktivitou. Od druhé třetiny jsme hru zjednodušili, s tím přišly i góly a zdramatizování zápasu. Bohužel na body to nestačilo. Děkujeme soupeři za zápas.

57:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Ladislav Pekárek (8:6).
55:33
Vyloučen hráč Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
55:33
Družstvo domácích si vyžádalo oddechový čas
51:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Tomáš Drobiš (7:6).
51:47
Vyloučen hráč Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
51:47
Sirotek prostřeluje Jukla, na trestnou záhy přichází Flekl
51:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Ondřej Kopič (7:5).
44:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Šimon Kaluža, asistoval Jiří Dědič (6:5).
44:56
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
44:07
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
43:33
Nádherný blok Stárka
43:18
Vyloučen hráč Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:18
Domácí budou hrát ve třech
42:07
Vyloučen hráč Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
41:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin, asistoval Matyáš Sirotek (6:4).
40:48
Vyloučen hráč Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: 14-14
38:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Albert Smrž, asistoval Vojtěch Fišer (6:3).
36:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba, asistoval Václav Drahoš (6:2).
36:26
Drahoš sbírá balon a servíruje ho Koubovy, ten nekompromisně zakončuje
31:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin bez asistence (5:2).
31:45
Severin využil chybu Flekla a střílí branku
29:03
29:03
Přesilovou hru Lípa využívá
28:18
Vyloučen hráč Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
14:18
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Antonín Stárek (4:1).
14:18
Stárek našel volného Kopiče a je z toho gól
13:02
Volný úder před brankou domácích
11:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Antonín Stárek (3:1).
09:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba, asistoval Antonín Stárek (2:1).
08:43
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.