2:1
4:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Torpedo Havířov A 10:2
7. Tomáš Daniš, 10. Tomáš Daniš, 10. Tomáš Daniš, 10. Otto Kubiš, 17. Otto Kubiš, 20. Daniel Tomica, 26. Otto Kubiš, 29. Tomáš Daniš, 31. Tomáš Daniš, 36. Daniel Tomica - 14. Jiří Kocián, 26. Petr Szilvási; rozhodčí: Radek Vybíhal - Andrej Bílek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Kalus ? - Michal Koričanský ?; po třetinách: 4:0, 2:1, 4:1;
36:00
35:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Daniel Tomica, asistoval #19 Otto Kubiš (10:2).
30:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #7 Daniel Tomica (9:2).
28:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #2 David Cigánek (8:2).
25:33
Branku družstva Torpedo Havířov A vstřelil #88 Petr Szilvási, asistoval #22 Daniel Herman (7:2).
25:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #19 Otto Kubiš, asistoval #8 Tomáš Daniš (7:1).
24:00
24:00
19:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Daniel Tomica, asistoval #8 Tomáš Daniš (6:1).
19:01
Vyloučen hráč #22 Daniel Herman družstva Torpedo Havířov A na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #19 Otto Kubiš, asistoval #7 Daniel Tomica (5:1).
13:29
Branku družstva Torpedo Havířov A vstřelil #11 Jiří Kocián, asistoval #71 Petr Herda (4:1).
12:00
12:00
09:57
09:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #19 Otto Kubiš (3:0).
09:01
06:33
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Andrej Bílek.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov A:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: David Kalus; hráči v poli: Jiří Darda, Rolf Franke, Otto Kubiš, Tomáš Daniš