3:0
9:0
- : -

FbŠ Bohemians - TJ Jablonné nad Orlicí 19:0
4. Veronika Mandíková, 4. Denisa Hebíková, 6. Denisa Hebíková, 12. Kateřina Ciblová, 15. Lucie Vodičková, 19. Denisa Hebíková, 19. Zuzana Tuncelová, 22. Pavlína Soukupová, 26. Lidija Luklynska, 30. Markéta Seidlerová, 41. Lidija Luklynska, 44. Marie Čápová, 46. Lucie Seifertová, 49. Anežka Smočková, 52. Kateřina Strnadová, 52. Karolína Mezerová, 54. Markéta Seidlerová, 58. Markéta Seidlerová, 59. Pavlína Soukupová; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Jan Šubrt; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Štěpánka Růžičková 6, Anita Vlachová 8 - Markéta Rundštuková 4, Barbora Kopecká 47; po třetinách: 7:0, 3:0, 9:0;
60:00
Střely ve 3. třetině FbŠ Bohemians x TJ Jablonné nad Orlicí 26 x 5
60:00
Komentář trenéra TJ Jablonné nad Orlicí: stejně jako včera byla naší nejlepší pasáží 2. třetina. Děkuji domácím za zápas a lekci produktivity
60:00
Komentář trenéra FbŠ Bohemians: Jsme rádi, že jsme si dnes vyzkoušeli hru na balónu v útoku. Je super, že si holky zastřílely a daly 19 branek. Od nás skvěle zvládnutý zápas a těšíme se na další.
60:00
58:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavlína Soukupová, asistoval Lidija Luklynska (19:0).
58:11
Luxusní zákrok brankářky Barbory Kopecké
57:35
Lucie Klepalová zkušeně kombinuje se svou jmenovkyní Čermákovou na polovině hřiště
57:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Markéta Seidlerová bez asistence (18:0).
55:01
Martina Jurenková doslova vskočila do střely Veroniky Mandíkové, míček si hezky zpracovala a postupuje směrem k brance Bohemians
53:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Markéta Seidlerová, asistoval Kateřina Ciblová (17:0).
51:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová bez asistence (16:0).
51:41
Karolína Mezerová přímo z rozehrávky dává další gól
51:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová bez asistence (15:0).
51:38
Tahle klička Kačce Strnadové vyšla a je to tam
50:07
Ježková Tereza zařadila turbo a nestačí na ní ani Lucie Čermáková a jde do zakončení, Anita Vlachová chytá
49:19
Všechny lajny jedou na plný plyn a absolutně se za své výkony nemusí stydět na obou stranách
48:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anežka Smočková, asistoval Pavlína Soukupová (14:0).
48:00
Pouhých 15 vteřin si na trestné lavici odpočinula Anna Čtvrtečková a jde opět do hry
47:45
Vyloučen hráč Anna Čtvrtečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za vražení zády.
46:33
Martina Jurenková rozehrává na polovině hřiště, ale Bohemka dostává brzy míček do svého držení
46:12
Třetí třetina bývá většinou pomalejší, ale do holek jakoby vlil živou vodu a tato třetina se zatím odehrává v nejvyšším tempu
45:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Seifertová, asistoval Pavlína Soukupová (13:0).
45:14
Lucie Seifertová střílí po zemi a brankářka Jablonného nestačila dosednout, aby zabránila dalšímu gólu
45:01
Kačka Strnadová třikrát zkouší trefit a ne a ne míček dostat za záda brankářky
43:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Marie Čápová bez asistence (12:0).
43:27
Marie Čápová dává svůj 1. gól v juniorské lize - gratulujeme
42:12
Kristýna Vondráčková vstupuje do střely a možná zabraňuje dalšímu gólu
41:11
Karolína Mezerová v samostatném úniku, i tohle se Kájo dá nedat?
40:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lidija Luklynska, asistoval Karolína Mezerová (11:0).
40:23
Ve 3. třetině se na hřišti objevuje i Karolína Mezerová a Kačka Strnadová, Kája ihned nahrává a Lída Luklynská dává gól číslo 11
38:58
Vyloučen hráč Martina Jurenková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za bránění ve hře.
38:58
Ve své vlastní přesilovce nedovoleně brání při útoku Bohemky Martina Jurenková - i ta zvýší počet sedících na trestné lavici po dobu 2 minut
38:19
Vyloučen hráč Marie Čápová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
37:05
Tentokrát si musela pro míček doběhnout Lucie Čermáková téměř přes celé hřiště, ale byla tam dřív než protihráčka a může ho posunout do útoku
35:55
Krásná otočka Lucie Vodičkové na středu hřiště, brankářka Jablonného je ale v pozoru
34:05
Lucii Nádeníkovou chválí její spoluhráčky za krásný únik
33:55
Na druhé straně zakončuje Petra Macháčková, ale brankářka pražského týmu chytá
33:33
JKe střele se dostává Tereza Spoustová, chce to tak 10 cm a bude to tam, tato střela jde nad
32:47
Tentokrát zkouší proběhnout obranou "zelenobílých" Jurenková Martina, ale i ta je zastavena Bárou Šimůnkovou
31:11
Zuzka Tuncelová probíhá hřiště, záda jí kryje Lucie Vodičková, která jí střídá v obraně, ale Zuzka brankářku neprostřeluje, ani doklep Lídy Luklynské nebyl úspěšný
29:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Markéta Seidlerová bez asistence (10:0).
29:48
Střídání brankáře. Nový brankář Anita Vlachová družstva FbŠ Bohemians
29:48
Desátý gól padá skoro přesně v polovině zápasu ranou Markéty Seidlerové
28:48
Tým Bohemians nedovolil hráčkám z Jablonného větší akci, sevřel juniorky ze severovýchodu Čech na jejich obranné polovině téměř po celou dobu 2 minut
26:48
Vyloučen hráč Pavlína Soukupová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra na zemi.
26:48
Pavlína Soukupová hraje na zemi, což pravidla hry neumožňují, a půjde si odpočinout na trestnou lavici
25:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lidija Luklynska, asistoval Lucie Seifertová (9:0).
24:00
Kristýna Vondráčková z Jablonného je na Lucii Seifertovou z Bohemians krátká,bere si nekompromisně míček do svého držení
23:21
Lucie Klepalová si musí poradit s Terezou Ježkovou, která jí doslova visí na zádech, ale nevzdává to
22:31
Petra Macháčková se již podruhé pouští do samostatného úniku, obrana Bohemky ji ale blíže ke své brance nepouští
21:42
21:00
Nádeníková Lucie si teď oběhla 2 hráčky pražského týmu, zastavila ji až Nela Kočvarová právě vyběhnuvší ze střídačky
20:23
Tým Bohemians vstupuje do hry opět aktivněji a usazuje se na útočné polovině
20:00
20:00
18:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Zuzana Tuncelová, asistoval Lidija Luklynska (7:0).
18:48
Dělovka to tedy nebyla, ale děrovaná kulička je za zády brankářky Jablonného a bod do kanadského bodování má jak Zuzana Tuncelová, tak Lída Luklynská
18:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Denisa Hebíková, asistoval Veronika Mandíková (6:0).
18:14
Denisa Hebíková trefuje po přihrávce od Veroniky Mandíkové síť branky TJ Jablonné nad Orlicí
17:46
Vyloučen hráč Anna Čtvrtečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
17:46
Anna Čtvrtečková seká Pavlínu Soukupovou tak razantně, že rozhodčí pískají přesilovku pro Bohemians
16:01
I ve vlastním oslabení si tým FbŠ Bohemians dokáže vytvořit šance
15:04
Vyloučen hráč Kateřina Ciblová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Vodičková, asistoval Lidija Luklynska (5:0).
14:53
Lucie Vodičková neomylně trefuje svatyni Jablonného
14:41
Ježková Tereza se nachází sama před bohemáckou brankou, ke střele se dostává hned dvakrát, ale ani jednou Štěpánku Růžičkovou nepřekoná
14:21
Anežka Smočková sbírá míček v obranném pásmu a zakládá útok, v zápětí ale o něj přichází díky Petře Macháčkové
13:10
Střídání brankáře. Nový brankář Barbora Kopecká družstva TJ Jablonné nad Orlicí
13:10
Lucie Seifertová se dostala do šance, trefuje pouze brankářku, která nemá míček pod kontrolou
11:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Ciblová bez asistence (4:0).
11:43
Kateřina Ciblová nám předvedla ukázkový výběh a tým FbŠ Bohemians si připisuje čtvrtý gól
10:55
Martina Jurenková je na Zuzku Tuncelovou krátká a o míček přichází v rohu hřiště
09:48
Uherková Nikola se snaží protlačit míček podél mantinelu na Annu Jůzovou, ale přihrávku zachycuje na svou čepel Kateřina Ciblová
08:03
Markéta Seidlerová tentokrát nastřeluje břevno
06:11
Bára Šimůnková zachraňuje špatnou přihrávku, míček zpracovává a zakončuje, tentokrát brankářka Rundštuková chytá
05:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Denisa Hebíková bez asistence (3:0).
03:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Denisa Hebíková, asistoval Markéta Seidlerová (2:0).
03:17
Pouze 11 vteřin dělí od druhé branky domácích, tentokrát je na míčku Markéta Seidlerová a střílí Denisa Hebíková
03:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková, asistoval Lidija Luklynska (1:0).
03:06
Lída Luklynská přihrává na Veroniku Mandíkovou a ta už střílí přesně
02:45
Po přihrávce pálí Zuzana Tuncelová - míček jde mírně nad
01:02
Po sekání rozehrává v rohu hřiště Martina Jurenková a zkouší založit první útok svého týmu
00:01
Buly vyhrává tým FbŠ Bohemians, zápas začíná
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Christian-Marcel Kušnirák a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Markéta Rundštuková; hráči v poli: Petra Macháčková, Monika Dolečková, Denisa Vágnerová, Kristýna Vondráčková, Lucie Nádeníková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Štěpánka Růžičková; hráči v poli: Lucie Čermáková, Denisa Hebíková, Kateřina Ciblová, Anežka Smočková, Markéta Seidlerová
00:00
Dobrý den, za chvilku uslyšíme první hvizd 8. kola 1. ligy juniorek - utkání se odehraje mezi týmy FbŠ Bohemians a TJ Jablonné nad Orlicí