1:2
5:2
- : -

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - FbC Jazzmani Žatec 14:5
4. Aleš Linka, 7. Aleš Linka, 11. Josef Helšus, 11. Michal Fürstl, 14. Aleš Linka, 20. Aleš Linka, 20. Aleš Linka, 20. Milan Čížek, 38. Martin Čonka, 52. Aleš Linka, 55. Ondřej Hrdlička, 56. Tomáš Princ, 58. Ondřej Hrdlička, 58. Michal Fürstl - 19. David Milyan, 28. Jan Čermák, 34. Josef Burda, 42. Jan Kučera, 48. David Milyan; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 6:2 + Petr Havlík 5; využití: 2:2; diváků: 174; zásahy brankářů: Václav Frajt 30 - Pavel Sarič 24; po třetinách: 8:1, 1:2, 5:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů FbC Jazzmani Žatec Tomáše Votavy: Hezký exhibiční zápas, který vyhráli domácí. Výsledek florbalového parametru. Bohužel pro nás domácí tým nás v první třetině přejel parníkem a to poznamenalo celý průběh utkání. Hezky jsme si vyzkoušeli přesilovky a je vidět, že se máme stále v čem zlepšovat. Ale už jsme od úspěchu kousek.
59:59
Komentář trenéra domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET Jiřího Lindnera:  Výsledek hovoří za vše. Sice jsme v polovině zápasu poněkud vypadli z role, ale poctivou prácí jsme se opět dostali na koně, na kterém jsme s jistotou docválali k zaslouženému výtězství. Děkujeme soupeři za hru a přejeme šťastnou cestu domů. Nesmím zapomenout ani na nadstandartní divackou kulisu, děkujeme fanouškům. Jsme i nadále VLÁDCI OHŘE!!!
57:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Michal Fürstl, asistoval Martin Čonka (14:5).
57:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Ondřej Hrdlička, asistoval Jiří Turek (13:5).
55:06
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Tomáš Princ bez asistence (12:5).
54:16
51:46
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Michal Fürstl (10:5).
49:40
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost.
49:03
Trestné střílení družstva FbC Jazzmani Žatec neproměnil Josef Burda.
47:00
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil David Milyan, asistoval Josef Burda (9:5).
41:56
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Kučera, asistoval Jan Čermák (9:4).
41:41
Vyloučen hráč Michal Paseka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
37:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Martin Čonka, asistoval Milan Čížek (9:3).
34:29
Vyloučen hráč Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 5 minut za sekání.
33:19
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Josef Burda, asistoval Tomáš Kučera (8:3).
27:46
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Čermák, asistoval Matěj Živčák (8:2).
20:22
Vyloučen hráč Jiří Kolář družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:52
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Milan Čížek bez asistence (8:1).
19:48
19:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka z trestného střílení (6:1).
18:42
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil David Milyan bez asistence (5:1).
17:27
Vyloučen hráč Daniel Mára družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za špatné střídání.
16:05
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za bránění ve hře.
14:08
Vyloučen hráč Michal Fürstl družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za blokování hokejky.
13:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Čonka (5:0).
13:10
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
10:46
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Michal Fürstl, asistoval Aleš Linka (4:0).
10:06
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Josef Helšus, asistoval Milan Čížek (3:0).
06:15
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Ondřej Hrdlička (2:0).
04:17
Vyloučen hráč Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za špatné střídání.
03:41
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec: brankář: Pavel Sarič; hráči v poli: Aleš Kopecký, Jiří Kolář, Josef Burda, David Milyan, Tomáš Kučera
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Pavel Petrok, Michal Fürstl, Martin Čonka, Aleš Linka