1:1
1:4
- : -

Florbalová akademie MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:8
32. Barbora Doležálková, 57. Veronika Kolářová - 3. Andrea Břeská, 12. Nikola Skoková, 15. Andrea Břeská, 33. Lucie Bohumínská, 44. Tereza Míková, 47. Sabina Siňorová, 53. Lucie Baldreichová, 56. Sabina Siňorová; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Jan Hejsler; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 43 - Karolina Bačková 30; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí - O.Neuman: "Takové utrápené utkání - chyběla nám kvalita v 1.doteku s míčkem, hodně nepřesností a málo komunikace. Někdy jsme vytěžili z minima maximum a někdy nás zastavila dobrá golmanka soupeře. Vítězství bereme se vší pokorou - díky všem."
59:59
Komentář trenéra domácích: V utkání se nám nedařilo zareagovat na rychlý pohyb soupeře. Objevovaly se časté chyby při přebírání hráčů, které soupeř trestal góly. Ze zápasu si odnášíme zkušenosti a děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
59:57
Vyloučen hráč Aneta Hlušičková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
58:55
Jirková míří opět do připravené brankářky hostujícího družstva.
57:51
Malkusová vyráží střelu do rohu hřiště.
57:05
Hostující hráčky se snaží inkasovanou branku hodit za hlavu a nadále jsou aktivní.
56:22
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Veronika Kolářová, asistoval Marie Jirková (2:8).
56:22
Jirková přiťukla Kolářové, ta zamířila přesně pod ruku brankářky hostí.
55:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sabina Siňorová, asistoval Lucie Bohumínská (1:8).
55:40
Siňorová proměňuje další útočnou akci Chodova.
54:54
Pelcová natáhla od půlky hřiště, její střela byla zablokována do rohu hřiště.
54:23
Na hřišti momentálně vidíme festival ztracených míčků.
53:46
Rychlý brejk hostí brankou nekončí.
53:17
Jirková potřetí trefila masku hostující brankářky.
52:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lucie Baldreichová, asistoval Andrea Břeská (1:7).
52:43
Baldreichová dotáhla akci svého týmu do gólového konce.
51:34
Málo razantní střela Hlušičkové po přiťuknutí Jirkové brankou nekončí.
50:36
Hostující hráčky jsou na míčku a stihly u toho dokonce i vystřídat.
49:41
Rozvážná kombinace na své půlce domácího družstva k ničemu závažnému nevedla.
48:29
Domácí hráčky ztratily při rozehrávce balónek, tato akce gólem ale neskončila.
47:41
Další zákrok Malkusové proti střele hostujícího družstva.
46:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sabina Siňorová, asistoval Kristýna Jirásková (1:6).
46:04
Siňorová si na své konto po třech asistencích připisuje i branku.
45:49
Zablokovaná střela Doležálkové míří nad bránu.
45:21
Zavadilová našla před brankou Jirkovou, ale ta netrefuje.
44:39
Pivoňková efektní zadovkou našla Zavadilovou, nicméně za svou branku, nikoli za brankou soupeře.
43:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Míková, asistoval Sabina Siňorová (1:5).
43:03
Míková trefuje do odkryté branky pátou branku Chodova.
42:41
Doležálková backhandovou střelou trefuje jen nohy brankářky.
42:08
Pikulová svou táhlou střelou trefila pouze hostující hráčku stojící v bloku.
41:00
Chmelařová uklidnila hru, aby její kolegyně mohly vystřídat.
40:08
Domácí hráčky vstoupily do třetí třetiny s velkou chutí.
40:01
Jdeme na třetí třetinu. Podaří se domácímu týmu zdramatizovat utkání?
40:00
40:00
39:29
Malkusová předvedla bravurní zákrok, tlak hostí pokračuje.
38:39
Hráčky hostujícího týmu předvedly nádhernou akci, která ovšem brankou neskončila.
37:41
Jirková opět trefila hostující brankářku do masky ve vyložené příležitosti ze středu hřiště.
35:51
Bauerová se prokličkovala do šance, ale přišla záhy o míček.
34:42
Hostující hráčka ve slibné příležitosti míjí odkrytou klec domácího družstva.
32:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lucie Bohumínská, asistoval Klára Pabiánová (1:4).
32:49
Bohumínská prakticky hned odpovídá na branku domácího týmu.
31:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková bez asistence (1:3).
31:45
Doležálková odšpuntovala domácí radost utaženou střelou za bezmocnou brankářku hostí.
30:56
I druhá přesilovka Chodova nekončí gólem.
30:02
Je tu další přesilovka hostí, zatím bez gólového vyjádření.
28:56
Vyloučen hráč Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
27:47
Hostující hráčka netrefila míček ze vzduchu, ten končí za mantinelem.
27:01
Utkání se v těchto chvílích hraje nahoru dolů.
25:33
Hostující hráčky teď rozehrály svůj pověstný kolotoč, domácí hráčky nevěděly, kde jim hlava stojí.
24:49
Doležálková vyklepala plastron hostující brankářky.
24:05
Bauerová vede svou lajnu za snížením skóre.
23:48
Hostující hráčka byla dobře pokryta domácí hráčkou před brankou.
22:50
Jirková tvrdou střelou trefila masku brankářky.
22:01
Mlatečková stylovou rybičkou se vrátila do hry z trestné lavice, přesilovka hostí zůstala nevyužita.
20:53
Doležálková s Jirkovou ušetřily cenné vteřinky a podržely balónek.
20:05
Pokračuje přesilovka hostí, kteří stále kombinují.
20:00
20:00
19:37
Vyloučen hráč Ema Mlatečková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:35
Hlušičková vymíchala dvě hráčky Chodova u mantinelu, ale následná akce gólem neskončila.
17:39
Míček skončil v sítí hostujícího týmu, bohužel až po odpískání útočného faulu.
16:28
Vysoký presink nyní zkusil i domácí tým, nicméně bez většího účinku.
14:59
Doležálková sama na středu přestřeluje branku Chodova.
14:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Andrea Břeská, asistoval Sabina Siňorová (0:3).
14:39
Břeská střílí svou druhou branku v utkání, opět za asistence Siňorové.
13:05
Hostující hráčky nadále kontrolují hru.
11:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nikola Skoková, asistoval Sabina Siňorová (0:2).
11:37
Siňorová vybídla geniální přihrávkou ke skórování Skokovou, ta pouze uklidila míček do prázdné branky.
10:57
Vysoký presink dělá domácím hráčkám problémy v rozehrávce.
08:49
Hráčka hostujícího týmu byla sama před brankou, nicméně netrefila poloodkrytou bránu.
07:18
Hráčky Chodova stále drží míček a pokračují v postupném útoku.
05:39
Skvělý blok před brankou předvedla Pikulová a vyzvezla míček do bezpečí.
05:01
Další intuitivní zákrok Malkusové.
03:21
Doležálková nadýchaným obloučkem našla před brankou Jirkovou, její střelu Bohumínská vychytala.
02:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Andrea Břeská bez asistence (0:1).
02:44
Domácí hráčka namazala na střed, odkud se Břeská nemýlila.
01:24
Hráčky Chodova se drží na útočné polovině a předvádí jeden útočný výpad za druhým.
00:23
Je tu první zákrok domácí brankářky Malkusové, která si s pokusem hráček hostů poradila.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Váňa a Jan Hejsler.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Lucie Bohumínská, Klára Pabiánová, Kristýna Jirásková, Lucie Baldreichová, Andrea Břeská
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Klára Hukalová, Veronika Kolářová, Marie Jirková, Eliška Pivoňková, Barbora Doležálková
00:00
Vážení divácí, vítáme Vás na dnešním utkání, kde se střetne domácí tým s Chodovem. Jak toto utkání dopadne? To se dozvíte zhruba za 2 hodiny.