5:4
3:4
- : -

Florbal Ústí B - Florbal Chomutov B U21 12:8
1. Hynek Nikolič, 13. Vladimír Štorek, 14. Jindřich Grosse, 17. Jakub Koník, 22. Jakub Koník, 25. David Stummer, 29. Hynek Nikolič, 35. Filip Kučaba, 38. Jakub Koník, 44. Vladimír Štorek, 45. Jakub Koník, 46. Jindřich Grosse - 22. Adam Manas, 24. František Kubík, 25. Petr Švehla, 26. František Kubík, 43. Martin Peksa, 52. Matyáš Rauscher, 54. Petr Švehla, 55. Martin Schneider; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 6:4; využití: 2:2; diváků: 69; zásahy brankářů: Jan Hrstka 51 - Lukáš Kopecký 16; po třetinách: 4:0, 5:4, 3:4;
Komentář hostů Severa Martin (Trenér):
Dokud jsme hráli trpělivě na míčku, byli jsme vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme se v zápase nevyvarovali pasáží, kdy jsme hráli přiliš zbrkle. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář vedoucího domácích:"Dneska to bylo prostě strašný ze všech stran, to si nezaslouží nic jiného. Jediné pozitivum jsou tři body a žízeň jako kráva. Děkujeme Chomutovu, divákům a Honzo vše nejlepší. Pivo už čeká."
60:00
57:44
Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
57:11
Timeout Florbal Chomutov B U21
56:02
Strnad čistým zákrokem v obraně odebral míček a vyslal Stumera do šance, kterou ale obrana hostí zastavila.
54:56
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #50 Martin Peksa (12:8).
53:47
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #3 Marek Macura (12:7).
52:36
Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
52:00
Soupěř využil Koníkovo chyby na polovině hřiště a vstřelil svůj 6. gól utkání.
51:46
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #27 Michal Marek (12:6).
50:42
Po dvou Nikolčovích chybách v přesilovce se hostům naskytla příležitost snížit gólový rozdíl, ale jejich útočníci šance neproměnili.
49:47
Domácí mají další přesilovku a snaží se přelstít obranu soupeře.
49:33
Vyloučen hráč #17 Marek Nekuda družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
49:24
Nikolič svou oblíbenou střelu nad nohu gólmana neproměnil v branku, minul.
48:24
Koník se ocitl sám před golmanem a pokusil se zakončit z první. Bohužel se mu nepodařilo gólmana překonat.
47:35
Dvojitý trest hráče hostí potrestal hráč s číslem 19 Jindřich Grosse.
45:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #14 Filip Kučaba (12:5).
45:30
Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nesportovní chování.
45:30
Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hra bez hokejky.
44:58
Koník jednou rukou zvyšuje na 11:5. Na veterána slušný.
44:54
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #99 Jiří Strnad (11:5).
44:43
Koníkovi se nepodařila přihrávka na úplně volného Kučabu.
44:08
Sattler ve vyložené šanci minul branku.
43:35
Silná útočná lajna domácích ukázala v čem jsou její přednosti, přehráli soupeře a zvýšili na 10:5.
43:19
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #10 Hynek Nikolič (10:5).
42:05
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (9:5).
42:05
Po vlažném začátku tým hostí předvedl pěknou akci a křižnou přihrávkou přes polovinu hřiště skóroval.
41:05
Začátek třetí třetiny je spíše taktický a žádný z týmů se nepouští do větších akcí.
40:00
40:00
39:46
Vyloučen hráč #14 Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
38:13
Nikolič v útočném pásmu nahrával na slepo a založil další akci hostujícího týmu, která však brankou neskončila.
37:19
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #28 Leoš Nergl (9:4).
37:19
Nergl si uvědomil, že mu jde lépe nahrávání a vyslal Koníka vsítit další branku domácích.
36:47
Nergl trefil tyčku a vrací se zpět do obrany hájit domácí branku.
35:13
Hosté rozehráli standardní situaci na půlce soupeře, ale pozorného gólmana domácích nepřekonali.
34:38
Kučaba se štěstím vstřelil další branku domácích.
34:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #69 Jakub Koník (8:4).
31:14
Kučaba (Groot) ve vyložené šanci minul branku.
30:58
Gólman domácích neuvěřitelným zákrokem zabránil gólu.
30:08
Štorek sám na golmana, ale nepřekonal ho.
28:37
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #28 Leoš Nergl (7:4).
28:37
Josef Huňat teď bude asi litovat svého faulu, protože Hynek Nikolič v dresu domácích potrestal jeho chybu.
27:25
Hráč hostů Josef Huňat neunesl tvrdou hru domácích a fauloval Kučabu. Bude následovat první přesilovka domácích.
27:17
Vyloučen hráč #72 Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Utkání se začíná přiostřovat a hosté přebírají otěže utkání, jejich šance ale končí mimo branku.
26:18
Další přesilovka hostů a další příležitost dotáhnout náskok domácích hráčů.
25:55
Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
25:37
Hosté začínají tlačit a povedlo se jim další povedenou akcí stáhnout na 4:6.
25:34
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #84 František Kubík, asistoval #42 Matyáš Rauscher (6:4).
24:54
Akce střídá akci a hosté stahují dalším gólem.
24:43
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #8 Matyáš Müller (6:3).
24:27
K nelibosti hostů domácí opět odpověděli rychlým gélem.
24:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #13 David Stummer, asistoval #14 Filip Kučaba (6:2).
24:15
Hostím se podařilo přesilovky využít.
23:49
23:37
Po minutě přesilovky hosté orazítkovali tyčku.
22:55
Hosté hrají druhou přesilovou hru po zákroku Sattlera.
22:17
Vyloučen hráč #15 Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
21:50
21:50
Domácí rychle odpověděli a pohotovou akcí zvýšili na 5:1.
21:08
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #3 Marek Macura (4:1).
21:08
Hráči hostí rozehráli v úvodu druhé třetiny dobrou kombinační hru a překonali domácího brankáře Hrstku.
20:00
20:00
18:55
Střelu z mezikruží zlikvidoval skvělým zákrokem domácí golman Hrstka.
18:02
První třetina se blíží ke konci a hosté stále nenašli recept na obranu domácích.
16:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #24 Vladimír Štorek (4:0).
15:43
Důraz domácích před brankou přinesl pouze tyčku.
14:00
Grosse se dokázal bravůrně zorientovat před brankou a sklepl Nikoličovu střílenou na hrávku za záda golmana hostí.
13:39
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (3:0).
12:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #13 David Stummer (2:0).
11:26
Po chybě hostí se do dobré šance dostal Nikolič ale nenahrál přesně.
11:02
Týmu hostí se zatím nepodařilo na domácí vyzrát a přejít přes jejich obranu.
10:01
Hezkou nahrávku Koníka přes celéh hřiště se Kučabovi nepodařilo zužitkovat.
08:38
Dobrá přihrávka od Nikoliče, ale Grosse ze vzduchu netrefuje branku.
08:18
Hraje se nahoru dolu, šance střídá šanci, ale žádnému z týmů se nedaří vstřelit branku.
05:50
Domácí nezužitkovali přečíslení 3 na 1, stav utkání zůstává nezměněn.
05:24
Nebezpečná zblokovaná střela hostí zanechala na noze domácího Nikoliče obtisk florbalové loptičky.
03:50
První střelu na branku hostí zlikvidoval golman domácí Jan Hrstka.
03:11
Hráč Ústí Jakub Koník se dopustil nedovoleného vrážení a hosté hrají přesilovku.
02:54
Vyloučen hráč #69 Jakub Koník družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:37
Ústí v začátku utkání překvapilo soupeře rychlou střelou od mantinelu a ujalo se vedení utkání.
00:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U21: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Marek Macura, Josef Huňat, Matyáš Müller, Petr Švehla, Adam Manas
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Tomáš Sattler, Adam Nikolič, Vladimír Štorek, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič