1:5
0:1
- : -

FBC Kutná Hora - FBC DOŠWICH MILEVSKO 1:10
24. Lukáš Martin - 8. Petr Heřmánek, 13. Daniel Dolejš, 14. Patrik Novotný, 14. Petr Dvořák, 18. Jakub Trojáček, 18. Petr Heřmánek, 22. Daniel Dolejš, 28. Daniel Dolejš, 28. Adam Dvořák, 33. Petr Dvořák; rozhodčí: Jan Hejsler - Jaroslav Váňa; vyloučení: 3:0 + Petr Heřmánek 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Němec ?, Jakub Brož ? - Adam Hejný ?; po třetinách: 0:4, 1:5, 0:1;
45:00
43:01
Vyloučen hráč Petr Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 5 minut za hrubost.
36:44
Vyloučen hráč Ondřej Lokaj družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
32:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dvořák, asistoval Eduard Chalupa (1:10).
30:00
30:00
28:50
Vyloučen hráč Filip Vávra družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
27:27
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Dvořák, asistoval Petr Heřmánek (1:9).
27:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Adam Dvořák (1:8).
23:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Martin, asistoval Jakub Beil (1:7).
21:25
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Dolejš bez asistence (0:7).
17:47
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Heřmánek, asistoval Adam Dvořák (0:6).
17:04
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jakub Trojáček, asistoval Daniel Dolejš (0:5).
15:00
15:00
13:36
Timeout FBC Kutná Hora
13:36
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dvořák, asistoval Adam Dvořák (0:4).
13:23
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Patrik Novotný bez asistence (0:3).
12:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Jakub Trojáček (0:2).
11:05
Vyloučen hráč Aleš Melecha družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
07:51
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Heřmánek, asistoval Filip Baťala (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hejsler a Jaroslav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Martin Schorník, Daniel Dolejš, Patrik Novotný, Jakub Trojáček, Matěj Duba