2:0
1:0
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Česká Lípa 3:1
27. Adam Zahraj, 40. Matěj Korbel, 45. Michal Szappanos - 15. Pavel Pešír; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 20 - Vojtěch Jirka 31; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:0;
60:01
Komentář trenéra Karlových Varů: “Dnes jsme potvrdili naší stoupající kvalitu. V první třetině se soupeř kvalitně bránil a zaslouženě šel do vedení, ve zbylých dvou třetinách jsme si vytvořili tlak, škoda jen že nepadlo více branek. Přeji vše nejlepší k narozeninám kolegovi Smolkovi. Soupeři přejeme šťastnou cestu a hodně štěstí v zítřejším zápase. Fanouškům děkujeme za podporu.“
60:00
Komentář trenérky České Lípy Lenky Bartošové: „Zápas nebyl z naší strany úplně nejhorší, bohužel v téhle okleštěné sestavě je těžké uhrát body. Děkujeme soupeři za zápas.“
60:00
59:53
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Jiří Šťovíček.
59:37
Vyloučen hráč Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
53:00
Nečekaný odraz musel řešit Heimerle fantastickým zákrokem
52:01
Domácí zámek končí zákrokem Jirky
44:52
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
44:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Szappanos, asistoval Martin Tvrdek (3:1).
39:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Jiří Šťovíček (2:1).
34:00
Vyloučen hráč Jiří Šťovíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
32:09
Domácí mají více ze hry, jak se říká netrefují zařízení
28:30
Krásná akce domácích a neměné hezký zákrok hostujícího gólmana. Vzápětí se blýskl i Heimerle
26:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Tomáš Smolka (1:1).
26:23
Zahraj vypíchl míček a po samostatném úniku vyrovnává
25:52
Lípa zatím v přesilové hře nezakončila
24:57
Vyloučen hráč Ondřej Kalach družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
14:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír, asistoval Pavel Hlaváček (0:1).