7:1
9:4
- : -

Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa 21:5
7. Tomáš Kotlan, 7. František Kubík, 13. Adam Manas, 16. František Kubík, 17. Jan Ibl, 25. František Kubík, 29. Adam Manas, 30. Jan Ibl, 35. František Kubík, 35. Adam Manas, 36. František Kubík, 37. Matěj Martinovský, 41. Adam Manas, 41. Marek Nekuda, 44. František Kubík, 51. Marek Nekuda, 54. David Mikulec, 55. Martin Jeníček, 57. Adam Manas, 60. Adam Martin, 60. Marek Nekuda - 38. Jiří Moravík, 42. Jan Petříček, 50. Jan Petříček, 53. Pavel Pešír, 55. Pavel Pešír; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 17, Lukáš Kopecký 20 - Vojtěch Jirka 49; po třetinách: 5:0, 7:1, 9:4;
60:00
59:59
Střely na bránu po třetí třetině, Chomutov: 23 a Lípa: 6
59:59
Komentář trenéra domácích p. Martina Bociana: "Dnes jednoznačné utkání proti soupeři, který přijel v malém počtu hráčů. Přes vysoký výsledek nás v některých pasážích hry trápilo špatné rozhodování. Spoustu situací bychom měli zvládat lépe, jinak dnes ale musím být spokojen. Díky soupeři za utkání a přeji hodně štěstí v dalších zápasech."
59:59
Komentář trenérky hostů, p. Lenky Bartošové: "Dnešní zápas hodnotím i přes prohru kladně i přesto že nebyla kompletní sestava. Ukázalo že byl soupeř lepší. Děkujeme rozhodčím,soupeři a divákům."
59:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Nekuda, asistoval Petr Krob (21:5).
59:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Martin Jeníček (20:5).
57:31
Hosté mají rozehru z jejich rohu a domácí jsou připraveni na svých pozicích.
56:35
Hrají se už poslední minuty třetí třetiny a stav hraje viditelně pro domácí tým.
56:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Ondřej Holubář (19:5).
55:44
Velmi napínavá a rychlá hra, domácí jsou na míčku a opět útočí.
54:20
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
54:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír bez asistence (18:5).
54:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Rudolf Klement (18:4).
53:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil David Mikulec, asistoval Matěj Martinovský (17:4).
52:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír z trestného střílení (16:4).
51:43
Hosté vyhazují míček a domácí se tím dostávají do útočné pozice.
50:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Nekuda bez asistence (16:3).
49:30
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Petříček, asistoval Zdeněk Petrák (15:3).
48:11
Vyloučen hráč Alexandru Volosciuc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
48:11
Vyloučen hráč Martin Jeníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
47:08
Hra se začíná přelévat ze strany na stranu.
46:01
Díky obraně Klementa získává domácí tým míček.
45:15
Domácí tým těžce získal míček a útočí, ale střela šla bohužel mimo bránu.
43:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Tomáš Kotlan (15:2).
43:22
Vyloučen hráč Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
43:22
Domácí tým hraje přesilovou hru.
42:42
Skvělá obrana domácího týmu.
41:57
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Petříček bez asistence (14:2).
41:24
Hosté se drží na míčku a domácím se ho zatím nedaří získat.
40:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Nekuda, asistoval Tomáš Kotlan (14:1).
40:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Martin Jeníček (13:1).
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál tým hostů.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Kopecký družstva Florbal Chomutov
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině, Chomutov: 21 a Lípa: 14.
37:35
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Moravík, asistoval Martin Tejnor (12:1).
37:35
Je zde první branka hostů.
36:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský bez asistence (12:0).
36:09
Domácí ve velké rychlosti ztrácí míček a hosté toho ihned využívají a útočí.
35:44
34:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Rudolf Klement (10:0).
34:49
Domácí tým si velmi pěkně podržel míček a nyní jde do útoku.
34:13
33:37
Neruda bohužel ztrácí míček, ale hned ho získává nazpět.
32:48
Holubář přihrává a běží do útoku.
30:48
Další skvěle chycena střela, Ondřejem Šrámkem.
29:48
Hosté opět útočí, střílí na bránu, ale Šrámek úžasně chytá.
29:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Ibl, asistoval Libor Sýkora (8:0).
28:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval František Kubík (7:0).
26:50
Domácí obrana si mezi sebou přihrává, dává to do útoku a domácí opět útočí.
25:22
Hosté se opět dostávají útoku, ale ztrácí míček.
24:57
Hosté se dostávají na míček a ihned útočí, ale jejich střela šla mimo domácí branku.
24:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Adam Manas (6:0).
23:26
Domácí stále v útoku a hosté se v oslabení drží a brání.
22:59
Domácí hrají svojí první přesilovou hru v tomto utkání.
21:54
Vyloučen hráč Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
21:54
Oba týmy jsou ve druhé třetině velmi rychlý.
20:01
Úvodní buly ve druhé třetině vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině, Chomutov: 18 a Lípa: 4.
18:31
Za chvíli už poslední minuta první třetiny a oba týmy stále bojují.
17:33
Hrají se poslední minuty první třetiny a na míčku je domácí tým.
16:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Ibl bez asistence (5:0).
15:42
Domácí opět skvělý útok, který hosté nestíhají.
15:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Petr Krob (4:0).
13:36
Hosté nedokázali využít své přesilové hry, ale domácí v oslabení dávají třetí gól.
12:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Marek Nekuda (3:0).
12:21
Hosté hrají přesilovou hru a domácí se tomu zatím brání.
11:07
Vyloučen hráč Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:27
Domácí se skvěle brání proti útoku hostů.
09:18
František Kubík při útoku ztrácí míček, ale hned si ho vybojoval nazpět.
08:12
Z obrany do útoku přihrává Klement a domácí útočí.
07:29
Hosté na chvíli podlehli a domácí již vedou o dva góly.
06:35
06:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Kotlan, asistoval Martin Jeníček (1:0).
05:55
A domácí další skvělá šance, ale Vojtěch střelu domácího týmu chytil.
04:39
Hosté dostávají kombo od domácího týmu.
03:46
Adam Martin ztrácí míček a hosté tím získávají šanci.
02:12
Hosté se dostávají na míček a vrací útok domácímu týmu.
01:19
Domácím se první útok nepovedl, ale připravují se na další.
00:41
Kotlan přihrává na obranu, obrana vrací do útoku a domácí jdou na útok.
00:01
Úvodní buly v první třetině, vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Jakub Horák, Matyáš Flekl, Pavel Pešír, Zdeněk Petrák, Pavel Hlaváček
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Ondřej Holubář, Rudolf Klement, Martin Jeníček, Adam Martin, Tomáš Kotlan