4:3
2:3
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - K1 Florbal Židenice 11:6
4. Adriana Středulová, 6. Terezie Šešulková, 10. Aneta Vojtěšková, 15. Andrea Luzarová, 16. Nela Blažková, 26. Terezie Šešulková, 35. Natálie Hurníková, 38. Linda Pudišová, 40. Kateřina Galnorová, 45. Karolína Bínová, 52. Radka Niemczyková - 23. Viktorie Fuchsová, 34. Anna Klvačová, 35. Monika Zimolová, 52. Zuzana Žampachová, 53. Monika Zimolová, 60. Kateřina Vokálová; rozhodčí: Jan Piško - Šimon Czernek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 11 - Ema Čechová 14, Anna Nováková 9; po třetinách: 5:0, 4:3, 2:3;
60:00
Střely ve třetí třetině : Domácí - 8 ; Hosté - 3.
60:00
Komentář trenéra domácích (Pasecký): Dneska musím holky pochválit za vstup do zápasu. Byli jsme skvěle na nohách a všechno fungovalo. Od druhé části jsme trochu polevili, do útoku stále dopbré, obrana nic moc. Díky soupeři.
60:00
Komentář trenéra hostů (Drápalová Jitka) : škoda první třetiny, ve které byl soupeř rychlejší a důraznější než my. Holkám ale patří dík, že bojovaly až do konce a od druhé třetiny se soupeři dokázaly více vyrovnat. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Vokálová, asistoval Michaela Sabolová (11:6).
58:30
Ostrava na míčku.
55:30
Chalupová sama na branku ale trefuje pouze konstrukci branky.
54:15
Luzarová zkouší z půlky ale marně.
52:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Zimolová, asistoval Kateřina Vokálová (11:5).
51:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Žampachová, asistoval Anna Klvačová (11:4).
51:30
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Nela Blažková (11:3).
50:00
Nejmenovaná hráčka Židenic netrefuje prázdnou branku z desítí centimetrové vzdálenosti.
46:46
Hráčky obou celků teď okopávají vzduch a znaží se trefit míček, který dopadá na zem.
45:19
Středulová posíla po mantinelu na Šesulkovou.
44:33
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová bez asistence (10:3).
42:36
Luzarová si projíždí sama celou obranu hostů ale její střela se už s brankou ani nepotkala.
41:12
Židenice jdou do tlaku s jednou hráčkou.
40:01
Úvodní rozehra třetí třetiny jde pro Ostravu.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině : Domácí - 9 ; Hosté - 5.
40:00
39:56
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kateřina Galnorová bez asistence (9:3).
37:54
Střídání brankáře. Nový brankář Anna Nováková družstva K1 Florbal Židenice
37:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Linda Pudišová, asistoval Karolína Sigmundová (8:3).
35:09
Ostrava teď nechala dvakrát volně projít hráčky Židenic až do jejich kasy.
34:52
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Adriana Středulová (7:3).
34:39
33:57
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Anna Klvačová bez asistence (6:2).
31:48
Židenice poslavily beton na velkém brankovišti a čekají na nějakou střelu ze strany domácích.
30:13
Židenicím se nedaří dostat do útoku.
28:35
Ostrava se na polovině Židenic drží už zhruba dvě minuty.
27:09
Blažková do střely ale trefila obranu Židenic.
26:11
Luzarová střílí odražený míček ale Čechová chytá.
25:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková, asistoval Nikola Chalupová (6:1).
25:06
Šešulková je faulována s míčkem na polovině.
23:40
Vyloučen hráč Vendula Schindlerová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
22:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Viktorie Fuchsová, asistoval Vendula Kasal (5:1).
21:44
Niemczyková v rohu a za zády má dvě hráčky Židenic.
20:15
Židenice s krásnou kombinací přes střed.
20:01
Úvodní rozehru druhé třetiny bere Ostrava.
20:00
20:00
Střely v první třetině : Domácí - 15 ; Hosté - 4.
20:00
17:15
Hosté ještě neměli moc příležitostí na ohrožení domácího celku.
16:17
Ostrava je co střela to branka.
15:51
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Blažková bez asistence (5:0).
14:15
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Adéla Červenková (4:0).
13:28
Sigmundová posíla k zemi jak sebe tak i jednu z hráček Židenic.
12:07
Středulová zkušeně uklidňuje hru.
11:17
Židenice zkouší tlak na rozehrávku domácích ale marně.
10:00
Židenice nechávají Ostravě volný prostor na středu hřistě a domácí si tak můžou v podstatě režírovat hru.
09:05
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Aneta Vojtěšková, asistoval Adéla Keberlová (3:0).
08:15
Bínová střílí od mantinelu ale její pokus končí vysoko nad brankou hostů.
06:35
Galnarová šla sama do výjezdu s volným výhledem na branku ale rozhodla se nahrát Červenkové do rohu.
05:09
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková, asistoval Natálie Hurníková (2:0).
03:26
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Linda Pudišová (1:0).
02:20
Ostrava netrefuje prázdnou branku v přesilové hře.
01:48
Vyloučen hráč Adéla Veselá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
00:24
Ostrava jde do okamžitého tlaku.
00:01
Úvodní rozehru bere Ostrava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Piško a Šimon Czernek.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Ema Čechová; hráči v poli: Kateřina Perutková, Zuzana Žampachová, Kateřina Jančová, Anna Klvačová, Adéla Veselá
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Adéla Keberlová, Andrea Luzarová, Adéla Červenková, Kateřina Galnorová, Aneta Vojtěšková