3:3
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 4:6
20. Marek Navrátil, 26. Jindřich Lego, 29. Marek Navrátil, 36. Adam Zán - 3. Aleš Vlach, 12. Ondřej Hubka, 21. Tadeáš Weber, 22. Jan Tůma, 24. Tadeáš Weber, 45. Jan Samuel Polák; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Matěj Pašek 13 - Matěj Dobosz 25; po třetinách: 0:2, 3:3, 1:1;
45:00
Komentář k utkání trenéra domácích Jiřího Pochopa: Půlka zápasu z naší strany příšerná, jako bychom byli ještě v autě na cestě. Pak jsme začali hrát a byli vyrovnaným soupeřem. Na konci zápas mohly vyhrát oba týmy, štěstí se od nás odklonilo a těsně to nevyšlo. Díky klukům za návrat do zápasu, příště budeme lepší.
45:00
Komentář trenéra Florbal Ústí: Dobrý vstup do utkání a slušná první polovina zápasu. Pak jsme si mysleli, že je hotovo a ono nebylo. Velmi slušný výkon od Chodova. Díky soupeři za zápas.
45:00
44:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Samuel Polák z trestného střílení (4:6).
41:30
Vyloučen hráč Ondřej Hubka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
35:09
Timeout Florbal Ústí
35:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adam Zán, asistoval Vojtěch Procházka (4:5).
34:45
Vyloučen hráč Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
28:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Navrátil, asistoval Adam Zán (3:5).
25:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jindřich Lego, asistoval Vojtěch Anderle (2:5).
23:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tadeáš Weber, asistoval Marek Chroustovský (1:5).
21:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Tůma, asistoval Theodor Huber (1:4).
20:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Tadeáš Weber, asistoval Jan Vondruška (1:3).
19:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Navrátil, asistoval Vojtěch Procházka (1:2).
15:00
15:00
11:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Hubka, asistoval Theodor Huber (0:2).
06:06
Vyloučen hráč Jindřich Lego družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
02:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Aleš Vlach, asistoval Jan Vondruška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Pašek; hráči v poli: Marek Navrátil, Adam Zán, Matěj Bezpalec, David Štantejský, Vojtěch Procházka