1:1
0:2
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - FBC Česká Lípa 3:5
7. Jindřich Anderle, 12. Jindřich Anderle, 17. Jakub Hübner - 4. Kristián Semelka, 5. Mikeš Motejzík, 21. Matěj Ulman, 31. Mikeš Motejzík, 34. Mikeš Motejzík; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jessica Keszi; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Matěj Marian 16 - Milan Švajcr 21; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:2;

Komentář trenéra České Lípy:
Vybojovaný zápas s vyrovnaným soupeřem, rozhodla asi větší vůle po vítězství z naší strany. Všichni kluci v týmu turnaj odehráli na 100%, každopádně chci pochválit Filipa Cobla, který i přes 8 nastřelených tyček nepolevil a makal pro tým. Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu a pomoc s dopravou.
45:00
33:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Filip Cobl (3:5).
30:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Radim Piškula (3:4).
30:00
30:00
Střely v 2. třetině:
Kunratice:8/Česká Lípa:7
30:00
26:19
Vyloučen hráč Matěj Michálek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Matěj Ulman, asistoval Mikeš Motejzík (3:3).
16:48
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jakub Hübner, asistoval Adam Šára (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. třetině:
Kunratice:8/Česká Lípa:6
15:00
12:16
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil Oleksandr Kolisnichenko.
11:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jindřich Anderle, asistoval Jakub Hübner (2:2).
07:52
golman Startu vyčapal neskutečně
06:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jindřich Anderle, asistoval Oleksandr Kolisnichenko (1:2).
04:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Viktor Steinz (0:2).
03:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kristián Semelka, asistoval Radim Piškula (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jessica Keszi.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Viktor Steinz, Václav Drahoš, Mikeš Motejzík, Filip Cobl, Matěj Ulman
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Matěj Marian; hráči v poli: Oleksandr Kolisnichenko, Jáchym Valenta, Vilém Špinka, František Kavka, Teodor Jireš