3:1
5:2
- : -

FBŠ Gorily Plzeň B - Florbal Sokolov B 10:5
7. Filip Štěpánek, 11. Marek Firla, 22. Jakub Vandák, 23. Tomáš Janouškovec, 29. Marek Firla, 33. Vojtěch Pelikán, 37. Ondřej Hlinovský, 40. Matěj Zicho, 45. Jiří Mikeska, 45. Jakub Vandák - 10. Jakub Chramosta, 13. Ondřej Rachunek, 27. Kryštof Majkus, 37. Robert Rampa, 39. Kryštof Majkus; rozhodčí: Hynek Mošna - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Martin Lenárt 9 - David Purchart 15; po třetinách: 2:2, 3:1, 5:2;
44:45
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Jakub Vandák, asistoval Tomáš Janouškovec (10:5).
44:39
Vyloučen hráč Jan Lazebník družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za hrubost.
44:12
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Jiří Mikeska, asistoval Jiří Trnka (9:5).
43:37
Vyloučen hráč Vojtěch Kaňka družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:27
Vyloučen hráč Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za hrubost.
39:40
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Matěj Zicho, asistoval Vojtěch Pelikán (8:5).
38:00
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Kryštof Majkus, asistoval Robert Rampa (7:5).
36:45
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Robert Rampa bez asistence (7:4).
36:26
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Ondřej Hlinovský bez asistence (7:3).
32:00
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Vojtěch Pelikán, asistoval Jakub Vandák (6:3).
30:00
30:00
28:16
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Marek Firla, asistoval Lukáš Dyk (5:3).
26:28
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Kryštof Majkus, asistoval Jan Lazebník (4:3).
25:22
Vyloučen hráč Jiří Mikeska družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za sekání.
22:43
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Tomáš Janouškovec, asistoval Jan Vadinský (4:2).
21:13
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Jakub Vandák, asistoval Matěj Zicho (3:2).
15:00
15:00
12:46
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Ondřej Rachunek bez asistence (2:2).
10:08
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Marek Firla, asistoval Václav Lauda (2:1).
09:11
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil Jakub Chramosta, asistoval Ondřej Rachunek (1:1).
06:45
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil Filip Štěpánek, asistoval Ondřej Hlinovský (1:0).
05:37
Vyloučen hráč Tomáš Durný družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Hynek Mošna a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov B:
00:00
Line-up domácích FBŠ Gorily Plzeň B: brankář: Martin Lenárt; hráči v poli: Václav Lauda, Matěj Zicho, Tomáš Janouškovec, Vojtěch Pelikán, Jakub Vandák