0:2
6:5
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - KM automatik FBK Jičín 10:7
2. Jan Svoboda, 11. Jan Otta, 16. Milan Bína, 18. Jan Svoboda, 41. Matěj Špaček, 50. Jan Svoboda, 53. Chi Hieu Nguyen, 55. Jan Svoboda, 60. Milan Bína, 60. Jan Otta - 28. David Hanuš, 36. David Hanuš, 42. Richard Iltis, 46. Ondřej Kabelka, 52. David Hanuš, 56. Richard Iltis, 57. Tomáš Houška; rozhodčí: Jan Šubrt - Petr Michálek; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Petr Žitník 22 - Jan Kraus 40; po třetinách: 4:0, 0:2, 6:5;
60:00
Komentář domácího trenéra Gusty Ondrejčíka: "Dneska jsme ze zápasu zbytečně udělali bramboračku, páteční hurá florbal. Ale aspoň diváci viděli spoustu branek a mohou odcházet domů spokojení. Děkujeme soupeři za utkání a do příštího zápasu se trochu mrkneme na bránění."
60:00
Komenmtář hostujícího trenéra Michala Schreiera:
První třetinu jsme byli na kolotoči a nedostali jsme se do hry. Od druhé třetiny jsme se začali zvedat ale na body to bohužel nestačilo. Děkujeme soupeřům, divákům a rozhodčím.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: SKV 22 Jičín 12
59:59
Střely celkem: SKV 49 Jičín 29
59:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Otta, asistoval Dalibor Nigrin (10:7).
59:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Milan Bína bez asistence (9:7).
58:41
Timeout KM automatik FBK Jičín
56:31
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Houška, asistoval David Hanuš (8:7).
55:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Richard Iltis bez asistence (8:6).
54:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Svoboda, asistoval Petr Blažej (8:5).
52:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Chi Hieu Nguyen, asistoval Jan Otta (7:5).
51:52
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil David Hanuš, asistoval Tomáš Valkoun (6:5).
51:50
Vyloučen hráč Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jan Prošek (6:4).
45:46
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Ondřej Kabelka, asistoval Tomáš Ouhrabka (5:4).
41:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Richard Iltis, asistoval Tomáš Valkoun (5:3).
40:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Lukáš Chvátal (5:2).
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: SKV - 12, Jičín - 10
38:52
Vyloučen hráč Richard Iltis družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil David Hanuš, asistoval Richard Iltis (4:2).
34:33
Vyloučen hráč Jan Prošek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:34
Vyloučen hráč David Hanuš družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
27:46
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil David Hanuš bez asistence (4:1).
24:38
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:42
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: SKV - 15, Jičín - 7
17:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Svoboda, asistoval Marek Paštika (4:0).
17:16
Paštikova geniální asistence zahřála u srdíčka nejednoho fanouška kvalitního florbalu.
15:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Milan Bína, asistoval Jan Švejda (3:0).
10:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Otta, asistoval Milan Bína (2:0).
01:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Svoboda, asistoval Viktor Vondra (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Petr Michálek.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Jan Kraus; hráči v poli: Michal Schreier, David Hanuš, Tomáš Valkoun, Adam Florian, Richard Iltis
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Gustav Ondrejčík, Vojtěch Trčálek, Jakub Záň, Matěj Špaček, Lukáš Chvátal