4:2
- : -
FD Teplice

1.FBC DDM Děčín IV - FD Teplice 11:7
9. Jan Bräuer, 11. David Matza, 12. Lukáš Vlček, 13. Marek Sochor, 24. Kristián Zeman, 27. Jan Fidler, 35. Jan Fidler, 51. Jan Fidler, 52. David Matza, 56. Jan Bräuer, 60. Aleš Poloprutský - 20. Adam Betka, 30. Jakub Derka, 32. Vojtěch Strejcovský, 36. Tomáš Soukup, 40. Matěj Zienert, 46. Matěj Zienert, 60. Jan Koštoval; rozhodčí: Erich Kellermann - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Drobný 28 - Lukáš Topš 20; po třetinách: 4:1, 3:4, 4:2;
60:00
59:59
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Aleš Poloprutský bez asistence (11:7).
59:59
Střely Děčín 12 - Teplice 9
59:59
Tak takovou přestřelku nikdo nečekal. Body jsou rozdány a frčíme domů! Sportu zdar a florbalu zvlášť! Užijte si sobotní večer a nezapoměnte, ve 20:00 Star Dance! Páčko
59:59
Komentář kapitána domácích: Dnes jsme dobře vstoupili do zápasu. Škoda výpadku ve druhé třetině. Naštěstí jsme v poslední části navázali na začátek zápasu. Děkujeme soupeři za zápas a hodně štěstí do dalších zápasů.

Komentář tr. hostů: Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme dlouho živili šanci na body. Utkání rozhodlo řešení situací v útočné třetině. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
59:39
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Lukáš Fiala (10:7).
58:16
Vyloučen hráč Dan Becher družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:00
Golman Drobný je dneska opravu boží!!
55:21
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Jan Fidler (10:6).
51:57
Timeout FD Teplice
51:57
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Jan Fidler (9:6).
50:28
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Matouš Dašek (8:6).
47:30
Topš má ze zadku kliku. Vlček jen brankovou konstrukci. Ale lepší než drátem do oka!
45:53
Branku družstva FD Teplice vstřelil Matěj Zienert, asistoval Lukáš Mucha (7:6).
40:29
Začala nám třetí třetina a oba celky do toho jdou celkem zvostra!  Mám tušení, že to tu ještě bude docela jiskřit
40:00
40:00
39:59
Střely Děčín 7 - Teplice 12
39:30
Začtek Teplicím sice vubec nevyšel, ale teď makají co jim síly stačí....  No, třetí třetina bude hodně zajímavá!
39:07
Branku družstva FD Teplice vstřelil Matěj Zienert, asistoval Dan Becher (7:5).
36:33
Vyloučen hráč Lukáš Vlček družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
35:45
Branku družstva FD Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Jakub Zeleník (7:4).
34:03
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval David Matza (7:3).
33:40
Tohle byla dost povedená souhra! Severy ukázková náhra a Strejcovský vymet co se dalo
31:38
Branku družstva FD Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Martin Severa (6:3).
30:35
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
29:39
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jakub Derka, asistoval Jan Koštoval (6:2).
29:37
Topšova maska sebrala vítr z plachet Fidlera, který tam zaslal na divizní poměry celkem jedovku!
27:34
Vyloučen hráč Adam Betka družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
26:33
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler z trestného střílení (6:1).
25:00
Betka z hodně dobré pozice, ale Drobný bez chyby!  Teda myslela jsem si, že Teplice do druhé třetiny skočí krapet jiným stylem, ale není to tak..... Hrají stále stejnou hru a ta zatím moc ovoce nepřináší
23:01
Kristián naskočil a hned skoruje! oujeee!! poz.r.:( pusa do hlediště byla mířená domů pro Terezku)
23:00
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Kristián Zeman, asistoval Michal Záruba (5:1).
19:45
Branku družstva FD Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Jan Koštoval (4:1).
18:31
Golman Drobný dneska vstával dobrou nohou. Na co sáhne, to mu vyjde!
18:29
Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil Vojtěch Strejcovský.
12:30
Nutno podotknout, že jindy velmi akční Teplice nám toho dnes moc neukazují. Děčín je skoro k ničemu nepustí.
12:29
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor bez asistence (4:0).
11:15
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Vladislav Vrátil (3:0).
10:56
Nestárnoucí duo opět nezklamalo!
10:55
08:08
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Lukáš Vlček (1:0).
05:05
Golman Drobný si momentálně zahrál na lachtana na diskotéce. Neuvěřitelný zákrok takhle při sobotě
00:03
Všechna protiepidemická opatření jsou sááámo zkontrolována a my jdeme na to! Nikdy nevíme co nám zítřek přinese a i když nechci sejčkovat, je možné, že se v Boru zase dlouho nepotkáme. Proto si dnešní zápas užiju a spíš než psát, budu fandit a řvát.
00:02
A co nás dnes čeká a nemine? Utkají se týmy, které jsou na tom v tabulce doost podobně. Domácí Děčín je na osmém místě! Noo, chtělo by to před těmi Vánocemi zabrat kucí! Teplice jsou na tom ještě o pidižvík lépe! A mávají z místa sedmého.
00:01
Vítám u vysílačů všechny florbalové nadšence! Zkrátka všechny ty, kteří se rozhodli sobotní sychravý podvečer prožít tak nějak ve sportovním duchu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Jakub Derka, Pavel Houda, Lukáš Fiala, Jan Koštoval, Adam Betka
00:00
Line-up domácích 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Matouš Dašek, Aleš Poloprutský, David Matza, Jan Fidler, Vladislav Vrátil