2:4
4:4
- : -

SK Domaslavice - FBC MSEM Přerov 7:12
9. Vojtěch Peterek, 30. Vojtěch Peterek, 32. Lukáš Křivánek, 41. Adam Langer, 54. Lukáš Zaslavskij, 55. Adam Langer, 60. Vojtěch Peterek - 2. Martin Kubalík, 7. Adam Pospíšilík, 20. Ondřej Kowalik, 20. Lukáš Raška, 23. Matěj Porvol, 24. Maxim Šefčík, 31. Tobiáš Pavliš, 31. Lukáš Raška, 47. Noel Gavaller, 52. Matěj Porvol, 57. Ondřej Kowalik, 58. Michal Hrabica; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jakub Jirgl 33 - Filip Lanča 31; po třetinách: 1:4, 2:4, 4:4;
60:00
Střely: SKD - Přerov 17:17
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Přijeli jsme si pro tři body a ty jsme získali, takže cíl splněn.
60:00
Gratulace Přerovu, mají perspektivní tým, jejich výhra zasloužená. Nicméně nemohu si pomoci, že jsme příliš hodně gólů věnovali soupeři jako na podnose. Platonické napadání soupeře za bránou a poté jde soupeř do přečíslení, to se těžko brání.
60:00
59:21
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Jakub Jirgl (7:12).
59:20
Krásny výhoz golmana proměnil Peterek.
57:50
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Matěj Porvol (6:12).
56:12
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Ondřej Foldyna (6:11).
54:30
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Vojtěch Peterek (6:10).
54:30
Domaslavice trestají v oslabení.
53:35
Vyloučen hráč Václav Tomiczek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:16
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Lukáš Zaslavskij, asistoval Martin Chmiel (5:10).
51:40
Přerov uklidnuje situaci takovým nególem. Rozhodčí gól uznává a Přerov odskakuje o šest gólu.
51:35
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Porvol bez asistence (4:10).
46:03
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Noel Gavaller, asistoval Ondřej Foldyna (4:9).
43:40
Domaslavice nedokázali zase proměnit přesilovku.
41:30
Vyloučen hráč Ondřej Foldyna družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
40:30
Po krásném úniku Langera dostává gól Přerov.
37:35
Trenér domacích si připisuje první zákrok zápasu.
35:00
Přerov zvašuje tempo hry.
34:54
Přerov nevyužil přesilovku.
32:54
Vyloučen hráč Jakub Čechal družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
32:54
Přerov dostává šanci na další gól.
31:24
Křivánek dává freestyle stylem gól. Vybral si životní štěstí.
31:23
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Lukáš Křivánek z trestného střílení (3:8).
30:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška, asistoval Matěj Porvol (2:8).
30:33
Chyby Domaslavic se zhoršují a zhoršují. Přerov toho dokáže využít.
30:32
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tobiáš Pavliš, asistoval Ondřej Foldyna (2:7).
29:23
Parádní přihrávka a ještě hezčí střela Peterka. Panečku, to byla nádhera!
29:22
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Adam Langer (2:6).
28:40
Domaslavice po druhé nedokázali proměnit přesilovku. Za celou přesilovku nebyla ani jedna střela.
25:37
Domaslavice dostávají druhou šanci aby mohli dát gól.
25:36
Vyloučen hráč František Šamořil družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hra rukou.
23:42
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Tobiáš Pavliš (1:6).
22:45
Po krásném samostatném úniku hráč Přerova zvyšuje skóre.
22:44
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Porvol bez asistence (1:5).
20:01
Úvod třetiny zatím hra lítá nahoru a dolu.
19:57
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška, asistoval Ondřej Kowalik (1:4).
19:16
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Lukáš Raška (1:3).
19:16
Přerov na rozdíl od Domaslavic svoji přesilovku využil.
18:25
Vyloučen hráč Martin Chmiel družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
17:43
Na závěr přesilovky jsme viděli nebezpečnou střelu Domaslavic, která skončila na tyči.
15:45
Domaslavice dostávají šanci vyrovnat skóre.
15:43
Vyloučen hráč František Šamořil družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
13:21
Domaslavice se moc střelecky moc neprojevují. Natož Přerov stále pressuje.
08:45
Krásná střela po zemi Peterka snižuje skóre na 1:2.
08:44
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval David Beneš (1:2).
06:48
Krásná kombinace hráču z Přerova zvyšuje skóre na 2:0.
06:47
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Pospíšilík, asistoval Michal Hrabica (0:2).
05:15
Zápas zatím probíhá ve vysokém tempu.
02:31
Hráč Přerova neproměnil šanci navýšit skóre v nájezdu.
02:30
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil Michal Bělaška.
01:55
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Michal Hrabica (0:1).
01:55
A máme tu první gól hostí.
00:01
Vítáme diváky u dnešního utkání Domaslavic s Přerovem. Máme velké očekávání k dnešnímu výkonu obou celků.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Filip Lanča; hráči v poli: Tobiáš Pavliš, Lukáš Raška, Maxim Šefčík, Michal Bělaška, Ondřej Kowalik
00:00
Line-up domácích SK Domaslavice: brankář: Jakub Jirgl; hráči v poli: David Beneš, Vojtěch Peřka, Vojtěch Peterek, Martin Chmiel, Adam Langer