1:5
5:0
- : -

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha 9:5
6. Lucie Retová, 13. Lucie Retová, 20. Lucie Retová, 38. Lucie Retová, 44. Adéla Vlčková, 48. Eliška Mídová, 49. Kateřina Formánková, 51. Kateřina Formánková, 57. Viktorie Novotná - 24. Lucie Dryáková, 26. Alžběta Novotná, 28. Klára Jasanová, 34. Alžběta Novotná, 34. Lucie Dryáková; rozhodčí: Jan Brejcha - Kristýna Stuchlíková; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Kateřina Macounová ? - Karolína Hujerová ?; po třetinách: 3:0, 1:5, 5:0;
60:00
Komentáře vedoucího domácích (Andrey Novákové): "Do utkání jsme vstoupily dobře a vedly jasných 3:0. Bohužel vetší část druhé třetiny jakoby hrál jiný tým a byly jsme myšlenkami jinde. Ve třetí třetině jsme se opět dokázaly dostat do utkání a vzít vedení na svoji stranu a to i díky skvěle chytající golmance. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
Komentář trenéra hostů pana Lukáše Staňka: Už od začátku divný zápas, kdy do první třetiny jsme vstoupili absolutně nepřipravení. Ve druhé třetině jsme se chytli a bojovností předvedli krásný obrat. Bohužel jsme na to nenavázali ve třetí třetině.
60:00
58:23
Sparta dále zkouší hru v šesti.
56:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná bez asistence (9:5).
56:12
Novotná vybojovala míček a posílá ho do odkryté brány.
54:42
Vyloučen hráč Lucie Drábková družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
54:42
Panterek bylo na hřišti o jednu více, než jaký je povolený počet. Trenér Skazko není nadšený.
52:16
Vyloučen hráč Viktorie Novotná družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
52:16
Druhý sekec mazec, na dvě minuty si jde sednout Novotná.
50:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Formánková, asistoval Lucie Retová (8:5).
50:45
Formánková se prosazuje po krásné kombinaci Panthers.
48:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Formánková, asistoval Valerie Mídová (7:5).
47:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eliška Mídová, asistoval Viktorie Novotná (6:5).
47:14
Mídová propaluje Hujerovou a vrací Panterky do vedení.
45:37
Retová zahazuje další šanci.
43:44
Po výhozu Macounové se Panterky dostaly do šance. Retovou tentokrát golmanka hostí vychytala.
43:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Adéla Vlčková bez asistence (5:5).
43:09
Vlčková se protlačila k dorážce a vyrovnává stav utkání.
41:59
Šporové střela vůec nesedla. Netrefuje se o pár desítek centimetrů.
40:00
Vyloučen hráč Klára Poncetová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Sparťanky se nedostavily na hrací plochu před ukončením přestávky a domácí tak začnou třetinu přesilovkou.
40:00
37:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Eliška Mídová (4:5).
37:54
Retová z trestné lavice naskočila rovnou do protiútoku a po přihrávce Mídové si připisuje čtvrtý gól v zápase.
35:49
Vyloučen hráč Lucie Retová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
35:49
Sekec mazec v podání Retové, hosté si zahrají přesilovku.
33:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lucie Dryáková, asistoval Šárka Šporová (3:5).
33:32
Dryáková trefuje pravou šibenici. Pátý gól Sparty v druhé třetině.
33:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Alžběta Novotná, asistoval Klára Jasanová (3:4).
33:01
Novotná dokončuje obrat Sparty.
30:19
Timeout Panthers Praha
30:19
Panterky odběhly nepochopitelně na střídačku, když soupeř měl míček za jejich bránou. Všichni přítomní nad tím jen nevěřícně kroutí hlavami. Trenér domácích si pro jistotu vybral oddechový čas.
27:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Klára Jasanová z trestného střílení (3:3).
27:16
Jasanová s klidem proměňuje trestné střílení.
25:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Alžběta Novotná, asistoval Julie Pecinová (3:2).
25:07
Novotná snižuje na rozdíl jediné branky.
23:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lucie Dryáková, asistoval Minh Anh Pham (3:1).
23:12
Dryáková z dorážky protlačila míček za záda Macounové.
22:27
Panterky v úvodu třetiny nepouští hráčky hostí na balon, samy se ale do větších šancí nedostvávají.
20:00
20:00
19:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Viktorie Novotná (3:0).
19:23
Retová zakončuje první třetinu svým třetím gólem v zápase.
17:21
Eliška Mídová volí osvědčenou taktiku vývozu balonku do rohu.
15:54
Po úniku po mantinelu hledala Novotná před bránou číhající Retovou. Její zakončení bránu Sparty nijak neohrozila.
12:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Kateřina Formánková (2:0).
11:28
10:21
K odraženému míčku před bránou se jako první dostala Zemanová. Střelu ze vzduchu se jí nepodařilo umístit mezi tři tyče.
07:05
Do další šance se dostala Formánková. Přihávku před bránu ale netrefila.
05:45
05:45
Retová otevírá skóre zápasu přesnou střelou k pravé tyčí.
03:35
Alžběta Novotná netrefuje střelou z první odkrytou bránu.

00:18
Do šance se v úvodu zápasu dostala Formánková, ze samostatného úniku se jí ale skórovat nepodařilo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Kristýna Stuchlíková.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolína Hujerová; hráči v poli: Stela Lukovská, Viola Kratochvílová, Aneta Navrátilová, Lucie Zemanová, Adéla Grundová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Eliška Tázlerová, Kateřina Formánková, Lucie Retová, Adéla Vlčková, Viktorie Novotná