1:2
4:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SOKOLI Pardubice 5:4
37. Marek Matoušek, 47. Tomáš Josefovič, 50. Antonín Votava, 58. Tomáš Josefovič, 60. Antonín Votava - 27. Matyáš Mík, 30. Tomáš Belej, 53. Matyáš Mík, 60. Tomáš Belej; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Karel Pergler 23 - Matěj Denemark 31; po třetinách: 0:0, 1:2, 4:2;
60:00
střely ve třetí třetině 14:4, celkem 36:27
60:00
komentář trenéra domácích: Dnešní dobývání soupeře v čele s jejich výborným brankářem dopadlo naštěstí pro nás úspěšně. Velká pochvala pro kluky za morál, který především ve třetí třetině ukázali. Mrzí mě fakt, že musíme polovinu utkání odehrát na 2 lajny, ačkoliv třetí lajna nezahrála vůbec zle. Díky soupeři, rozhodčím a především výborným rodičům/fanouškům za utkání!
60:00
komentář trenéra hostů: Výsledek neřešíme, pro nás je důležité, že jsme se dokázali zvednout po nepovedených zápasech v Ostravě. Dnes to bylo oboustrně opatrné utkání, které nakonec rozhodla naše ustrašená a zbrklá hra na míčku za stavu 2:0. Csaplárova past opět sklapla. Zítra chceme na výkon navázat.
60:00
59:45
divoký konec utkání, které nakonec končí těsným vitězstvím domácích
59:44
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Tomáš Belej, asistoval Martin Fuňk (5:4).
59:42
domácí odskakují o dva góly po střele Votavy, největší zásluhu na této brance má však Kolář, který to celé vymyslel  a po obranném zákroku par excellence poslal Matouška dopředu
59:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Marek Matoušek (5:3).
57:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval Lukáš Kafka (4:3).
55:00
máme hru ve čtyřech na obou stranách, kompenzace je v tomto případě asi nejpřiléhavější výraz
54:42
Vyloučen hráč Matěj Kolář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:07
Vyloučen hráč Dominik Schlappl družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
52:18
hosté svůj nájezd proměňují a opět máme srovnáno
52:17
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matyáš Mík z trestného střílení (3:3).
49:36
tohle už tam muselo prostě skončit a domácí otáčí zápas ve svůj prospěch
49:35
49:03
Matoušek  a po něm Kolář pálí jak u Verdunu
46:55
opět výborná standartka a domácí využívají drtivý tlak, který ve třetí třetině na hosty vyvíjejí
46:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval Jakub Dufek (2:2).
43:00
domácí nabídnutou šanci na vyrovnání nevyužívají, hosté se bez větších obtíží ubránili
40:39
Vyloučen hráč Matouš Sákra družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zdržování hry.
36:49
standartku po faulu si domácí dobře rozmysleli a konečně Denemarkovu branku odčarovali
36:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matoušek, asistoval Antonín Votava (1:2).
36:46
Vyloučen hráč Jakub Prášek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za držení.
35:40
Matoušek se dostal až moc blízko a Denemark je hvězdou červených
35:39
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Marek Matoušek.
34:50
Dufek vyslal tvrdou střelu na Denemarka, ten opět chytá
33:53
Belej odchzí v předklonu, ale na střídačce zkontroloval nos i zuby a je v pořádku
31:42
domácí nyní kombinují, ale až k Denemarkovi to nejde a nejde
29:16
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Tomáš Belej, asistoval Jan Stuchlík (0:2).
26:56
domáci jsou vývojem utkání trochu zaskočeni a hosté toho z rychlého protiútoku využívají
26:55
hosté otevírají skóre dnešního utkání, kdy si naprosto rozebrali domácí obranu, Mík si už mohl vybrat kam to pošle
26:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matyáš Mík, asistoval Tomáš Belej (0:1).
24:04
domácí se rozhodli zvýšit tempo hry stažením na dvě lajny, tak snad to bude mít úspěch
23:02
Pergler teď dvěma výbornými zákroky nepouští hosty do vedení
21:36
hosté vyhazovali míček podle všeho již z branky, rozhodčí nařídili nájezd, Denemark si na Derviše počkal
21:35
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil David Horký.
11:35
Šmídova pětka teď držela Pardubické kolem jejich brankoviště, střela však končí mimo
09:34
Votava si obhodil hostujícího hráče a vyslal utěšenou střelu na Denemarka
07:59
Šmíd na půlce do bloku, přečíslení dva na jednoho končí v rukách domácího gólmana
06:32
Kolář se vydal středem a střílí těsně nad Denemarkovu bránu
05:16
hosté poprvé zahrozili, jejich šance skončila u Pospíchala a vzápětí další u Perglera