3:4
3:2
- : -

Kanonýři Kladno B - FBC Penguins Praha 7:6
11. Adam Hruška, 18. Tomáš Ureš, 19. Jakub Šoch, 19. Jakub Šoch, 26. Tomáš Ureš, 27. Tomáš Ureš, 35. Tomáš Ureš - 13. Jakub Klement, 18. Ondřej Zeman, 19. Ondřej Zeman, 24. Jakub Hruška, 30. Jaroslav Soldán, 31. Jakub Hruška; rozhodčí: Radoslav Hašlík - Bohuslav Juráš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Milan Horáček ? - Jan Roháč ?; po třetinách: 1:0, 3:4, 3:2;
34:06
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #19 Tomáš Ureš bez asistence (7:6).
30:35
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #17 Jakub Hruška, asistoval #97 Ondřej Zeman (6:6).
29:31
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #72 Jaroslav Soldán, asistoval #17 Jakub Hruška (6:5).
26:14
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #19 Tomáš Ureš, asistoval #80 Petr Burian (6:4).
25:19
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #19 Tomáš Ureš bez asistence (5:4).
24:00
24:00
23:58
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #17 Jakub Hruška, asistoval #9 Jakub Klement (4:4).
18:47
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #96 Jakub Šoch, asistoval #80 Petr Burian (4:3).
18:21
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #96 Jakub Šoch, asistoval #12 Jan Vaňous (3:3).
18:06
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #97 Ondřej Zeman, asistoval #73 Kryštof Hoch (2:3).
17:42
17:12
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #97 Ondřej Zeman, asistoval #17 Jakub Hruška (1:2).
12:50
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #9 Jakub Klement, asistoval #72 Jaroslav Soldán (1:1).
12:00
12:00
10:50
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Adam Hruška, asistoval #80 Petr Burian (1:0).
05:41
Vyloučen hráč #19 Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za blokování hokejky.