2:0
- : -
FBS Olomouc

FbŠ Bohemians - FBS Olomouc 4:1
12. Anežka Smočková, 32. Denisa Hebíková, 53. Denisa Hebíková, 58. Markéta Seidlerová - 5. Tereza Dvořáková; rozhodčí: Martin Mašín - Tomáš Tóth; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Štěpánka Růžičková 13 - Kristýna Keclíková 29; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:0;
60:00
Střely ve 3. třetině FbŠ Bohemians x FBS Olomouc 9 x 3
60:00
Komentář trenéra FBS Olomouc: Na zápasy s pražskými týmy se vždycky moc těšíme, tentokrát nás bohužel skolila zákeřná nemoc, která toto utkání hodně degradovala. My přijeli jen s úzkým kádrem, chybělo nám 7 hráček pro nemoc a dalších 8 muselo zůstat na domácím zápase extraligy žen. Děkuji svým hráčkám za bojovnost a gratuluji soupeři k vítězství! Těšíme se na domácí odvetu.
60:00
Komentář trenéra FbŠ Bohemians: První letošní zápas ve kterém jsme udrželi koncentrovanost celých 60 minut, hráli naší hru, tlačili se do brány, dobře bránili a byli jsme po zásluze odměněni plným počtem bodů. Děkujeme fanouškům, soupeři a těšíme se opět zítra.
57:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Markéta Seidlerová bez asistence (4:1).
57:57
Markéta Seidlerová střílí na jedničku
57:57
Tým FBS Olomouc si bere po vstřelené čtvrté brance time, uvidíme co vymyslí
56:43
Veronika Nejedlá z olomoucké obrany se snaží protlačit míček ke svým útočnicím - neúspěšně
55:01
Valentýna Zerzánová doslova čaruje s míčkem na polovině hřiště, ale dostat ho blíže k brance soupeřů se jí nepodařilo, obrana Bohemians jí to nedovolila
53:59
Lucka Vodičková nepřehlednou hru uklidňuje sklepnutím míčku na obranu
52:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Denisa Hebíková, asistoval Markéta Seidlerová (3:1).
52:39
Markéta Seidlerová přihrává na Denisu Hebíkovou,která zavěsila přímo do horního rohu
51:37
Vyloučen hráč Kateřina Stoklásková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
51:37
Kateřina Stoklásková seká Báru Šimůnkovou, Bohemians si zahraje další přesilovou hru
50:11
Veronika Mrázkové v obrovské šanci Olomouce, branku má téměř prázdnou, netrefuje
50:00
Lucie Seifertová podržela míček, aby mohly její spoluhráčky dostřídat a už sama míří také na střídačku
49:34
Zuzka  Tuncelová dostala křižnou přihrávku od Lídy Luklynské, střílí, avšak střela jde těsně vedle
48:11
Lada Logrová zachytila přihrávku Pavlíny Soukupové a míří k bráně, kde je připravena Štěpánka Růžičková
47:54
Markéta Seidlerová přišla tvrdě, ale čistě o míček
47:11
Další zásah brankářky zelenobílých, vyhazuje na Anežku Smočkovou, která se snaží zakončit
45:01
Nela Kočvarová nepřehledný závar před bohemáckou brankou uklidňuje tím, že míček raději odpaluje vdál
43:13
Na Terezu Spoustovou trenér volá "důrazně"- bere si to k srdci, olomouckou hráčku nechává za svými zády a vyráží směrem k brance Olomouce
42:16
Lucie Čermáková dovoleně zastavuje hráčku Olomouce a posouvá svůj tým do útoku
40:40
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Denisa Hebíková.
40:40
Hráčky Olomouce nedovoleně zastavují Denisu Hebíkovou těsně před svojí brankou, rozhodčí kříží ruce nad hlavou, bude nájezd
38:50
Vyloučen hráč Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:50
Za to končí na trestné lavici Lidija Luklynska za vrážení
38:45
Krásná kombinace hostujících hráček Valentýny Zerzánové a Veroniky Mrázkové v síti nekončí
38:31
Šimůnková, Klepalová, Kočvarová kombinují, ale nestačí na skvělou Kristýnu Keclíkovou
36:09
Jolana Frommerová trefuje pouze obranu Bohemians
34:51
Lída Luklynska se snaží dorazit, zatím neúspěšně
32:55
Markéta Seidlerová stíní brankářce Olomouce, Kateřina Ciblová se snaží zavěsit, ale brankářka je ve střehu
31:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Denisa Hebíková, asistoval Lucie Vodičková (2:1).
31:33
30 vteřin stačilo na to, aby Lucie Vodičková dostala míček pod kontrolu, poslala ho směrem k Denise Hebíkové a ta, poprvé v tomto utkání, dělá přesilovku úspěšnou
31:03
Vyloučen hráč Martina Maderová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
31:03
Cinkot je slyšet přes celou halu, půjde si odpočinout Martina Maderová
31:01
Denisa Hebíková je v souboji u mantilu úspěšnější než Sára Endlicherová
29:51
Rychlý a důrazný průnik Veroniky Mandíkové končí pouze cinkotem míčku o masku brankářky Olomouce
28:55
Nela Kočvarová s Bárou Šimůnkovou kombinuje na své obranné půlce a snaží se dostat míček na útočnou polovinu
27:12
Tereza Hlavinzová opět sama před branou, Štěpánka Růžičková vyráží
26:43
Lucie Vodičková přihrává Lucii Seifertové, ta zpracovává těžký míček, střílí ale nad
25:55
Nela Kočvarová na Pavlínu Soukupovou, ta ale netrefuje
24:15
Markéta Seidlerová z dálky zkouší prověřit brankářku červených,ta je ale pozorná
23:00
Ani tato přesilovka nepřinesla změnu skóre
21:54
I přes oslabení se podařilo Veronice Mandíkové zastavit míček a vydat se do útoku, kde je těsně před brankou zastavena obranou Olomouce
21:00
Vyloučen hráč Kateřina Ciblová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
21:00
Sekání Kateřiny Ciblové znamená přesilovku pro tým Olomouce
20:12
Do této třetiny vstupuje lépe tým Bohemians a ihned 1. rána jde na branku Olomouce
19:11
Pavlína Soukupová je připravena u brankářky Olomouce, ale ta jí míček sbírá do dlaní přímo z hokejky
18:01
Valentýna Zerzánová při rozehrávce míří vysoko nad bohemáckou svatyni
16:05
Ani tato přesilovka nepatří mezi podařené a opět končí bez gólu
15:38
Sportovní gesto, které stojí ocenit. Hráčka číslo 2 Tereza Hlavinzová rozhodčímu, který chtěl odpískat nedovolený zákrok, vysvětluje, že si není vědoma úmyslného zákroku Nely Kočvarové a tím rozhodnutí rozhodčí mění
14:05
Vyloučen hráč Valentýna Zerzánová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi.
14:05
Valentýna Zerzánová hraje na zemi, rozhodčí pískají další 2 minuty přesilovky pro Bohemians
12:59
Klára Folková rozehrává na své půlce, bohužel pro ní nepřesně, střelu zachytává Lucie Klepalová, která posouvá do útoku Nelu Kočvarovou
11:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anežka Smočková, asistoval Nela Kočvarová (1:1).
11:13
4 vteřiny byl hostující tým již v plné sestavě, ale Anežka Smočková se nemýlí a stav vyrovnává
09:09
Vyloučen hráč Lada Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:09
Při rozehrávce je Lada Logrová v nedovolené vzdálenosti a Bohemians bude patřit 1. přesilovka tohoto zápasu
08:01
Další rychlý protiútok Olomouce, střelu Terezy Hlavinzové brankářka zelenobílých kryje
06:32
Zuzana Tuncelová bojuje na své obranné půlce u mantinelu a posílá svůj tým do útoku
04:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Dvořáková bez asistence (0:1).
04:06
Samostatný únik Terezy Dvořákové, na který byla brankářka Bohemky krátká znamená 1. gól utkání
03:14
Bára Šimůnková krásně zakročila u mantinelu a získává míček pod kontrolu zelenobílých