0:1
- : -
FBS Olomouc

BLACK ANGELS - FBS Olomouc 2:5
11. Zuzana Kuchařová, 29. Veronika Říhová - 12. Veronika Mrázková, 16. Eva Řeháková, 23. Valentýna Zerzánová, 31. Tereza Hlaviznová, 60. Eva Řeháková; rozhodčí: Ondřej Svoboda - Daniel Kyndl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 29 - Kristýna Čechová 9; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:1;
60:02
Komentář hostujícího trenéra: Velice náročný zápas, po včerejších duelech s Chodovem a Bohemkou šly naše holky na morál, za což jim děkuji. S BA hrajeme velmi rádi, jsou to pro nás jedny z nejlepších zápasů, které nám přináší nové cenné zkušenosti. Děkujeme soupeřkám a těšíme se na domácí odvetu a třeba se potkáme na jaře ve finále...
60:01
Komentář trenéra domácích Jiřího Kefurta: Vyrovnaný zápas. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 2, Olomouc - 11.
60:00
59:59
Fricová se nedokázala dostat ke střele a zápas končí.
59:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Valentýna Zerzánová (2:5).
59:11
Domácí to zkusily v šesti hráčkách v poli, ale tenhle pokus jim nevyšel.
57:49
Další střela domácích z velké vzdálenosti co na cíl nezamířila.
56:48
Z. Kuchařová bohužel sjel míček a nedokázala pořádně vystřelit.
55:45
Z. Kuchařová si připisuje důležitý blok.
55:00
H. Kuchařová dokázala předvést dobrý zákrok.
53:59
Šárová dostala nahrávku od Kuchařové a vystřelila jenom do připravené Čechové.
52:20
Staňková se vrátila do hry.
51:20
Z. Kuchařová se snažila jít dopředun jen teda byla zastavena za pomocí faulu.
50:20
Vyloučen hráč Anna Staňková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:20
Staňková nedokázala zastavit a narazila do protihráčky a půjde si sednout.
49:36
I druhá přesilovka končí bez střely na branku.
48:36
Zatím domácí nedokázaly ohrozit Čechovou.
47:50
Z. Kuchařová se dostala ke střele, ale její pokus letěl nad branku.
47:36
Vyloučen hráč Michaela Kacelová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:27
Gomolová mimo branku.
46:07
Vinklerová zastavena a hosté z následné akce přestřelují branku.
44:56
Staňková zblízka jenom do Čechové.
44:09
Endlicherová měla odkrytou branku, kterou nedokázala trefit.
43:07
Teďka měla Z. Kuchařová štěstí když se míček od břevna odrazil před brankovou čáru.
41:41
Domácí hráčky se nedokázaly dostat na útočnou polovinu.
40:09
Domácí hráčky se nedokázaly usadit úřed hostující brankou a přesilovka končí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 4, Olomouc - 13.
40:00
39:59
Druhá třetina končí a domácí hráčky nedokázaly během přesilovky ohrozit Čechovou.
39:07
I když domácí hrají s jendou hráčkou navíc nedokáží se dostat do zakončení.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:09
Vyloučen hráč Tereza Dvořáková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
37:57
Žitná dokázala zabránit zablokovat dorážku hostů.
37:10
Domácí hráčky znovu málem nabídly protihráčkám míček a dnes mají problém s rozehrávkou.
36:45
Domácí hráčky se lehce zbavily míčku.
35:35
Další chyba domácích v rozehrávce.
34:34
Vinklerová s Fricovou se snažily dostat k zakončení, bohužel neúspěšně.
32:45
Domácí brání, ale nechávají je hrát po mantinelech.
30:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Hlaviznová, asistoval Martina Maderová (2:4).
30:44
I když byla Hlaviznová obsazená před brankovištěm dokázala zakončit a vrátit hostům dvoubrankové vedení.
28:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Veronika Říhová, asistoval Adriana Fricová (2:3).
28:30
Vinklerová se dokázala dostat přes dvě hostující hráčky, nahrála Fricové poslala míček na střed hřiště, kam si stihla seběhnout Říhová a snížit na rozdíl jedné branky.
26:34
Vinklerová rozjela domácí akci a málem se dostala i k dorážce před brankou jenom přeběhla míček a nemohla zakončit.
24:32
Kuchařová se dokázala dostat až od vlastní branky ke střele, kterou dokázal zablokovat obrana hostů.
22:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Valentýna Zerzánová, asistoval Klára Folková (1:3).
22:17
H. Kuchařová vyrazila střelu k Zerzánové. která dokázala přehodit domácí gólmanku.
21:13
Dva střelecké pokusy domácích, které nenašly cíl.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhrály hosté.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 5, - Olomouc 10.
20:00
19:59
První třetina končí a domácí musí zabrat jestli chtějí v dnešním zápase bodovat.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:09
Domácí špatně rozehrály a díky špatné finální nahrávce jejich chyba nebyla potrestána.
15:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eva Řeháková, asistoval Kristýna Čechová (1:2).
15:03
Řeháková se s tím nepárala a od mantinelu přesně zamířila na vzdálenější tyč.
14:17
Staňkové těsně odpálily míček než dokázala zakončit.
13:42
Hráčky Olomouce držely dlouho míček a vlastní chybou darovaly míč domácím.
11:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Veronika Mrázková bez asistence (1:1).
11:13
Velkou chybu domácích hosté využívají.
10:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Veronika Říhová (1:0).
10:43
Míček letěl na Říhovou, která jenom posunula míček za sebe, kde byla Z. Kuchařová a trefila odkrytou branku.
09:50
Kacelová střílela jenom do ramene Kuchařové.
09:24
Zatím obě strany dělají hodně nepřesností a nedokáží kloudně rozehrát.
08:31
Z. Kuchařová získala míček a snažila se najít Fricovou.
06:32
Hostující hráčky se nedokázaly dostat zpoza domácí branky do střelecké pozice.
04:58
Z. Kuchařová se z vlastní polovina dostala až na dostřel soupeřovic branky. Následná střela byla zablokována mimo branku.
03:09
Kolkusové se probyla do zakončení. Branku však nenachází.
01:50
Domácí se díky faulů hostů dostaly na míček.
00:54
Míček letěl na Zhébalovou, která byla volná před brankou, naštěstí pro domácí míček netrefila.
00:01
Hostující hráčky vyhrály první buly v zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Svoboda a Daniel Kyndl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Kristýna Čechová; hráči v poli: Michaela Zmrzlá, Eva Řeháková, Barbora Soušková, Šárka Zhébalová, Eliška Pešavová
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Hana Kuchařová; hráči v poli: Veronika Váňová, Denisa Vachulová, Agáta Procházková, Vendula Kolkusová, Lucie Šárová