1:0
3:1
- : -

FBC Liberec B - FBC Kutná Hora  6:3
10. Petr Jahn, 14. Lukáš Kořínek, 34. Jan Havrda, 44. Jan Havrda, 51. Bohuslav Ferdan, 53. Marek Žagan - 2. Jiří Petrásek, 13. Petr Listík, 49. Jiří Schwarz; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Kupec 29 - Petr Hetfleisch 32; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:1;
60:00
Střely: Domácí:13 Hosté:10
60:00
Komentář trenéra hostů: Pořád opakujeme ty stejné chyby. Dneska nám chyběla také větší kvalita na útočné polovině. V tom měl soupeř dnes jednoznačně navrch. Gratuluju k vítězství, my musíme ještě pořádně zapracovat.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes se nám dařilo držet stejné tempo hry po celý zápas, na což nejsme úplně zvyklý, a to rozhodlo v náš prospěch. Hodně nám pomohly i brejky a celkový důraz. Odstranit ještě zbytečné fauly a budeme maximálně spokojený. Díky všem za dnešní utkání.
53:39
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za vražení zády.
52:43
ťukec do prázdný, tak jak to máme rádi, 6:3 čego čego
52:42
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Lukáš Kořínek (6:3).
50:21
no a máme tady odpověd, Bohuslav béčko b-dog Ferdan ukazuje svoje kvality a zkušenosti z extraligy a z pole v Dobrohošti, kde vyrůstal a naučil se držet kejdu. Navýšení náskoku na 5:3
50:20
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Bohuslav Ferdan, asistoval Jan Havrda (5:3).
48:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Martin Hampl (4:3).
48:43
ježiš marja, absolutně z ničeho gol, jakože ok byla přesilovka, ale prostě průměrná střela, pak na haluz dorážka a je to 4:3.
46:56
Vyloučen hráč Tomáš Richter družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
46:50
Kutná hora nic nemá, Liberec brání perfektně
43:45
důraz důraz a ještě jednou důraz, Jan Havrda nám právě ukazal jak se hrál florbal v 70tkách, v brankovišti na špičkách a ready na odraženej bajón. pěkná práce. Liberec v trháku, nevím co víc říct
43:44
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda bez asistence (4:2).
41:25
neuvěřitelné! to čeho jsme svědky v dnešním utkání nemá obdoby. Liberec točí soupeře jako řetízkáč na Matějsky v Chrastavě
40:00
40:00
Střely: Domácí:16 Hosté:12
40:00
37:51
Vyloučen hráč František Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
33:12
Jan Havrda výstavní akcí posílá domácí do vedení.
33:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Lukáš Kořínek (3:2).
28:00
Hosté i přes velké úsili nevyužili přesilovku a počet hráčů na hřišti je opět vyrovnaný.
24:52
Vyloučen hráč Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely Domácí:9  Hosté:10
20:00
18:15
Vyloučen hráč František Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
17:00
LIberec nastřeloval brankáře hostů ze všech stran, ale nepodařilo se míček dostat za brankovou čáru.
14:56
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:23
Tempo zápasu je enormní a odpovídá tomu vyrovnané skore.
13:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Kořínek, asistoval Matěj Ševčík (2:2).
12:25
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík bez asistence (1:2).
10:03
Vyloučen hráč Daniel Matocha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
09:27
Liberec využívá přesilovou hru a srovnává skore zápasu.
09:26
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Jahn, asistoval Petr Peřina (1:1).
07:58
Liberec srovnal tempo zápasu a vynutil si tím přesilovou hru.
07:57
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
04:40
Hosté začali zápas velmi aktivně a Liberec se snaží držet s hosty krok.
01:20
Po krásné akci se hosté ujímají vedení.
01:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Martin Zelený (0:1).
00:01
Úvodní vhazování vyhráli domcí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Petr Hetfleisch; hráči v poli: Ondřej Spurný, Antonín Tvrdík, Jiří Schwarz, Martin Hampl, Jakub Jedlička
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Lukáš Kořínek, Bohuslav Ferdan, Matěj Ševčík, Jan Havrda, Marek Žagan