1:1
2:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbalová akademie MB 3:5
39. Victoria Binědová, 42. Jitka Jedličková, 59. Jitka Jedličková - 19. Marie Jirková, 33. Michaela Bauerová, 45. Barbora Doležálková, 45. Lucie Mrázová, 60. Kateřina Kvapilová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 17 - Adéla Malkusová 17; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:3;
60:00
Střely na branku v třetí třetině: domácí - 9 , hosté -  11
60:00
Komentář trenéra hostů: Do Plzně jsme přijeli s určitým očekáváním, které se nám podařilo plnit celých 60 minut. Jsem rád, že se nám podařilo zůstat v zápase když soupeř dotáhl na rozdíl jedné branky. Děkuji soupeři za velice bojovný výkon.
60:00
Komentář trenéra domácích (J. Šimek): Velice bojovné utkání od první do poslední minuty. Dnes můžeme holky pouze chválit. Mohou nás mrzet některé nevyužité šance, kterých jsme měli hlavně ve 2. třetině více než dost. Děkujeme soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová bez asistence (3:5).
58:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jitka Jedličková, asistoval Aneta Horká (3:4).
56:45
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
53:20
Timeout Florbalová akademie MB
44:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lucie Mrázová, asistoval Aneta Hlušičková (2:4).
44:10
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Marie Jirková (2:3).
41:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jitka Jedličková, asistoval Lucie Bejčková (2:2).
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: domácí - 7, hosté - 3
40:00
38:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Lucie Bejčková (1:2).
37:52
Vyloučen hráč Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
32:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michaela Bauerová, asistoval Aneta Hlušičková (0:2).
26:37
Vyloučen hráč Lucie Zavadilová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra bez hokejky.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: domácí - 4, hosté - 7
20:00
18:47
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Lucie Zavadilová (0:1).
02:22
Vyloučen hráč Lucie Zavadilová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Sára Kolomazníková, Lucie Zavadilová, Ema Mlatečková, Marie Jirková, Kateřina Kvapilová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Nela Peteříková, Nikola Gorinová, Andrea Marková, Victoria Binědová, Michaela Čížková