2:1
1:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Wizards SO Praha 10 5:4
4. Daniel Štěpánek, 15. Tomáš Dofek, 28. Matyáš Kouba, 30. Matyáš Kouba, 36. Vojtěch Fišer - 5. Tadeáš Zeiner, 14. Patrik Vachata, 25. Jakub Fořt, 43. Jáchym Holý; rozhodčí: Martin Mašín - Jan Hejsler; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Petr Vitoň ? - Adam Bednář ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1;
45:00
43:20
Paťo ukázal, že má charakter, a přiznal se k teči.
42:56
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Jáchym Holý, asistoval Marek Sedliský (5:4).
42:56
Opět asistoval Roman a taky David Bouda.
42:53
Stádníkovo Ensiferum. Dobrá klička.
40:49
Timeout Wizards SO Praha 10
37:54
Paťo vyčistil Bednářovo brankoviště. Wizards tohle přečkali bez úhony.
35:40
Paťo je opravdu dravec. Běhá uplně všude a vlaje mu řepa.
35:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vojtěch Fišer bez asistence (5:3).
29:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Matyáš Křivský (4:3).
29:44
Wizards už zase tečou. Kouba má dnes opravdu fazónu. O večerní zábavu má s přehledem postaráno.
29:13
Vyloučen hráč Lukáš Tichopád družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
27:57
27:57
Neskutečný granát Kouby, Bednář A. s tím mohl dělat leda houby.
26:12
Tak to je nepříjemné. Paťo se dobelhal na střídačku, a vypadá to na zranění. Právě je ošetřován zdravotníkem Peroutkem, tak snad nám Paťu vyléčí.
24:02
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Jakub Fořt, asistoval Jáchym Holý (2:3).
24:02
Fořt skóruje. To jsem zvědav u koho si vybere odměnu, snad z toho nebude rozrušen.
19:26
Vyloučen hráč Vojtěch Göpfert družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:26
Gopfert dneska není ve své kůži. Má tu fanynky ale ty ho očividně znervózňují. Je vidět frustrace, že dnes může dělat jen minimum. To třeba Horák má vystaráno.
18:17
Holý netrefil prázdnou kasu. To je fakt talpa, je až neuvěřitelné, co dokáže spálit.
17:32
Vyloučen hráč Jaroslav Studenovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
17:32
Další přesilovka Wizards a Gopfert dělá fatál. Je vidět, že je nervózní a chce víc.
15:00
15:00
Jde se na druhou třetinu. Wizards už potřebují výhru jako sůl. Chtělo by to odskočit soupeřovi o více branek.
15:00
14:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Matyáš Cuřín (2:2).
14:32
Z píštalky sudího Hejslera zní folkmetal. Gól Budějovic.
13:33
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Patrik Vachata, asistoval Vojtěch Stádník (1:2).
13:33
Asistoval Roman.
12:08
Paťo musel zatáhnout za záchrannou brzdu i v početní převaze Wizards.
11:45
Vyloučen hráč Jan Kutheil družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
11:00
Wizards hrají důrazně jako kapela Svartsot na Metalfestu v Plzni.
09:30
Pozitivní věc je to, že se jediné dvě talpy na hřišti, Bednář M. a Bednář A. dokážou najít. Povedený výhoz...
09:20
Už je tady.
08:01
Dvě fanynky Wizards na tribuně se zatím tváří, že jim to moc nechutná. Tak uvidíme, jestli jim večer Horák zlepší náladu.
07:25
Bednář M. předvedl neskutečnou sekačku na obránce Českých Budějovic.
06:00
Holý se dneska již nemusí sprchovat, dokonale ho totiž vykoupal Kouba.
05:56
Pravidla florbalu hovoří jasně
04:08
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Tadeáš Zeiner, asistoval Vojtěch Göpfert (1:1).
04:08
Nejdřív skóroval Holota, ale hned o chvilku později odpověděl Zeiner, a může se tak těšit na večer. Gopfert drží zatím stále jen cenu útěchy.
03:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Štěpánek, asistoval Tomáš Holota (1:0).
03:05
Paťo je na hřišti už opravdu dlouho. Asi mu to dneska fakt chutná, ale chtělo by to body.
02:23
Přesilovka Wizards nebyla moc dobrá. Vlastně Wizards nevymysleli vůbec nic...
00:20
Vyloučen hráč Václav Kutheil družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:20
Wizards mají hned v úvodu zápasu přesilovku. Uvidíme zda něco vymyslí, nebo to bude hrozný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mašín a Jan Hejsler.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10: brankář: Adam Bednář; hráči v poli: Tadeáš Zeiner, Marek Sedliský, Matěj Bednář, Matěj Jiří Marek, Vojtěch Göpfert
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice:
00:00
Zdravím všechny příznivce kvalitního florbalu a týmu Wizards. Wizards se dnes utkají s nepříjemným soupeřem z Českých Budějovic. Paťo už se netrpělivě rozcvičuje, a vyhlíží začátek zápasu, tak pojďme na to!